Наші машини

Автор zelja, 10.03.2010 15:54:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Тут обговорюємо

zelja

 враження просто не передати словами
Машина пливе по дорозі,Додатковий комфорт додає повний електоро пакет :)

maxis

якщо загнати свій Опель далеко-далеко від міста, поставити його десь в лісі, щоб не було чути жодного звуку цивілізації, то можна почути як він гниє ))))

писи це правда про кадета так казали)))

zelja

Цитата: maxis від 10.03.2010 16:00:17
якщо загнати свій Опель далеко-далеко від міста, поставити його десь в лісі, щоб не було чути жодного звуку цивілізації, то можна почути як він гниє ))))

писи це правда про кадета так казали)))
Люба машина буде гнити в лісі при підвищеній влогості...
А нарахунок кадета незнаю знаю що вектра скоро гниє.

Golem

Фігня то всьо. Та сама машина може згнити і за 5 років, а може не згнити і за двадцять. Все залежить від користувача. Багато говорять про Таврії шо вони згнивають за рік. Що ж, нехай прийдуть, подивляться. Скільки їздити, де тримати, коли і як мити, обслуговування, антикорозійна обробка. Є дуже багато факторів які на це впливають.

Зрештою машина - не жінка, шось не то, повіз на базар, продав і купив іншу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxis

to zelja
На рахунок іржі - варто розшити любу задню дверку і там зсредини глянути. Просто маю знайомого, має такий самий але седан, доглядає, фірмове ТО, але все одно на крилах (біля бампера) і знизу на дверках проступає іржа



to golem
Таврія- це звірр!!! без жартів, знайомий дядько має чудо з 1991 чи 2 року. Каже, шо все рідне, нічого не міняв. Воно рохкає, гримить, гарчить, але їде!!
писи Протюнена 1,3 на 2-й передачі витискає десь 120

zelja

2 maxis
я тобі вірю що ржавчина є "в твого знайомого" но не в мене!
1- Саме головне машина тільки як 1 рік в україні (тобто всі минулі роки вона була в німеччині)
2-я її перед тим як купляти оглянув ржавчини не виявив ніде!!!
Так шо я сумніваюся що коли знімлю панель із дверки я побачу ржавчину  ;)
Пи си: Дно машини покрите антикорозійним бітомом.

Golem

Бачив недавно Таврію 93 року, яка проїздила 900 тисяч, по Україні, звісно. Тричі двигун перебирався, троха підварювалася, перемальовувалася. зараз навіть не скажеш скільки їй років і пробугу. Дай Бог і моїй стільки ж :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxis

Нарахунок щойнопригнаних та без пробігу по Україні  - тут все також не однозначно.
Який німець\француз\італієць за 10 років експлуатації знає що таке ремонт ходової? Максимум - заміна гальмівних колодок))).
От і привозять таке авто на наш танкодром. Воно рік-два ще іздить "по старій пам"яті", але метал має схильність старіти, от тут і починається...

Golem

До Maxis: Може виклади на чому сам їздиш, а то в темі покишо тільки дві машини.
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxis

тільки фото викладу, як помию її, бо загар страшний

Golem

Маю питання. А для чого приховувати свій номер?
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxis

скажу чесно - змавпував)))

zelja

Цитата: maxis від 11.03.2010 22:06:04
скажу чесно - змавпував)))

На мене намікаєш. хе.
Фотки не я робив (крім останньої) а колишній власник авто...
ПИСИ:мені нема чого кадіруватися...

281 Гості, 0 Користувачів