Говерляна - 2010

Автор RedShift, 16.03.2010 18:23:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Може зберемося усі на Говерлу в рамках щорічної "Говерляни", яка відбудеться 27-28.03.2010.
Про подію написано туво: http://karpaty-tour.org.ua/?p=233

Darts matters!

inkognito

чесно кажучи я наразі пасую за браком часу - але ідея дуже гуд
Resistance is futile

Golem

Рекомендую всім з невеликим гірським досвідом. Я колись двіч туда піднімався. Фото можете подивитисі тут

Виглядає воно всьо так: купуєте заздалегідь квитки, бо потім не буде. Альклуб наймає для цього цілий потяг, ви пакуєтеся в плацкартні вагони і бухаєте всю ніч до самої ворохти. Потім вас вантажать в автобуси і везуть на Заросляк, звідки гуськом, надзвичайно повільно починаєте підніматися на вершину. Враховуючи шо вас 500 людей - дорога туда майже хайвей, заходять всі, за винятком рідких дамочок в шубах і на каблуках.

Потів скупляєте в Ворохті всьо горюче, пакуєтеся в поїзд і ранком повзете додому. :) Горді з себе, шо були на най(легшій)вищій вершині неньки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

А де ті квитки купляти???
Darts matters!

Golem

В Альклубі, біля Тюрми на Лоцького. Купував завжди Lubko, пиши ПП, питайсі його
Дігери всіх країн єднайтеся!

G-H

Пам'ятаю, як у 2008 році піднімався на Говерлу на своему авто.
Їхали з боку Закарпаття. Дорога в 12 км. зайняла в нас десь 2 години. Змогли піднятися до 1850 м., залишили автівки, а потім пішки.
Піднимались десь біля години, може більше.
Пофоткались біля прапора та пам'ятника та повернулися.

Бачив відео, де київляни піднялись на саму верхівку Говерли на "Ниве-Шевроле".
Хочь останні метри вони цю "Ниву" тягнули лебедкой, підкладаючи під колеса спеціальні металеві "лижи".
Прошу пробачення за можливи помилки, але що з "клятого москаля" можно взяти :)

explorer

Цитата: G-H від 17.03.2010 12:03:28
Пам'ятаю, як у 2008 році піднімався на Говерлу на своему авто.
Їхали з боку Закарпаття. Дорога в 12 км. зайняла в нас десь 2 години. Змогли піднятися до 1850 м., залишили автівки, а потім пішки.
Піднимались десь біля години, може більше.
Пофоткались біля прапора та пам'ятника та повернулися.

Бачив відео, де київляни піднялись на саму верхівку Говерли на "Ниве-Шевроле".
Хочь останні метри вони цю "Ниву" тягнули лебедкой, підкладаючи під колеса спеціальні металеві "лижи".

Цікаво яким макаром це вкладається в режим і правила Карпатського біосферного заповіднику?

G-H

ЦитуватиЦікаво яким макаром це вкладається в режим і правила Карпатського біосферного заповіднику?

Цілком офиційно.
На кордоні платиш 35 грн. з автівки, та по 20 грн. з кожної людини. Такі ціни були у липні 2008 року. Більш того, вони офіційно встановленні, бо я сам бачив документи, що їх підтверджують.
Тебе дають чек, та рееструють у журналі, а потім пропускають.
Якщо приїхати після 21.00 год, то можливо проїхати безкоштовно, бо брама відчинена, а на кордоні вже никого немає.
Прошу пробачення за можливи помилки, але що з "клятого москаля" можно взяти :)

explorer

Цитата: G-H від 17.03.2010 12:50:39
ЦитуватиЦікаво яким макаром це вкладається в режим і правила Карпатського біосферного заповіднику?

Цілком офиційно.
На кордоні платиш 35 грн. з автівки, та по 20 грн. з кожної людини. Такі ціни були у травні 2008 року. Більш того, вони офіційно встановленні, бо я сам бачив документи, що їх підтверджують.
Тебе дають чек, та рееструють у журналі, а потім пропускають.
Якщо приїхати після 21.00 год, то можливо проїхати безкоштовно, бо брама відчинена, а на кордоні вже никого немає.
:( мда. Цікаво, що з піших туристів з наметами, а особливо з іноземців, можуть здерти і більше (на п.Скопеска).
Хоча особисто в мене завжди проканувала універсальна відмазка "та ми студенти зі Львова" (hint!), тільки з роками вона виглядає все менш правдоподібною :)

А про саму "Говерляну" хочу порадити автору сходити компанією літом самостійно і спокійно. Попередньо вивчивши маршрут по карті, або з кимось хто там був і має досвід. Отримаєте на порядок більше позитивних емоцій.

RedShift

Я їду на "Говерляну"!
УРА!  :)
Darts matters!

Golem

дякую за звіт. Я го переніс в Природні обєкти. Як надумаєш йти літом - рекомендую заглянути в Старий Австрійський Цвинтар під Говерлою.
Дігери всіх країн єднайтеся!

390 Гості, 0 Користувачів