Троха Кульпаркова

Автор inkognito, 22.03.2010 12:53:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Мав нагоду перейтись в неділю трохи перейтись Кульпарковом (жив там доволі довго). По дорозі здидбав (згадав) деякі цікаві місця:
 
 1) Старезний будинок, вул.Вечірня, 8(?), координати  49°49'9.86"N х  23°59'12.00"E . Коли малим шкетом був там жив старий дід і десь із 20 псів. Діда вже немає багато років, але за територію так ніхто і не взявся. Чув непідтверджені слухи що цей будинок найстаріший на Кульпаркові - його було збудовано навіть раніше головного корпусу дурки;

 2) Здибав цікавий люк, але не відкривав - вул. Кульпарківська - через дорогу навпроти будинку №112, орієнтовні координати -  49°49'11.66"N х 23°59'17.82"E Хоча також можуть бути там кабелі;

 3) Ось така цікава шняга. Багато років шкандибав попри неї на кінцеву зупинку трамваю №2, але тілько вчора звернув на це увагу. На задньому плані - Кульпарківський міст, координати -  49°49'23.74"N х 23°59'28.72"E Чи хто знає шо то могло бути? Зверху засипаний отвір прямокутної форми


Resistance is futile

Roy

Гарно! Постараюсь приєднатися до твого недільного шпацеру :)
Meine Ehre heißt Treue

RedShift

Думаю люк на тротуарі - це класика стилю для овочевіх магазинів чи столових  СРСР.
До речі таке саме є біля Макдональдсу на пр. Шевченка - там де була "Домова кухня" (вареники там були просто торба = гора тіста, але під горілку було гуд  :)).

Darts matters!

Akella

Цитата: RedShift від 22.03.2010 16:41:18
Думаю люк на тротуарі - це класика стилю для овочевіх магазинів чи столових  СРСР.
До речі таке саме є біля Макдональдсу на пр. Шевченка - там де була "Домова кухня" (вареники там були просто торба = гора тіста, але під горілку було гуд  :)).

на проспекті шевченка там вантажний ліфт який веде в підвал макдака,там де склади,холодильні камери,роздягальні,компакторна, і відпочинкова кімната, 100% хлопаки,знаю бо працював в тім макдаку
Akell me nice!

inkognito

ЦитуватиДумаю люк на тротуарі - це класика стилю для овочевіх магазинів чи столових  СРСР.
До речі таке саме є біля Макдональдсу на пр. Шевченка - там де була "Домова кухня" (вареники там були просто торба = гора тіста, але під горілку було гуд  :).

класика класикою, тільки от на жаль найближчий овочевий магазин 100 метрів далі в сторону кільця Кульпарківська-Виговського і через дорогу із 4-ох смуг  :) А коло дюрки - паркан бетониий і за ними склади бувшого Електрону чи то Кінескопу, зараз прихватизовані під гуртовні

Цитуватина проспекті шевченка там вантажний ліфт який веде в підвал макдака,там де склади,холодильні камери,роздягальні,компакторна, і відпочинкова кімната, 100% хлопаки,знаю бо працював в тім макдаку

100% підтверджую, скільки там горівки за студенства випито було словами не описати. А якшо зайти за прилавок "Домової Кухні" і перейтись коридором у підвал - там наливали "для своїх". Потім дійсно МакДунальдс то все купив...
Resistance is futile

RedShift

Якшо вже Ви підняли тему про "своїх" в Домовій кухні" в підвалі - то кажуть там колись давала кунцерт сама ПримаДонна чи Софочка. Вже не пам'ятаю!
Darts matters!

inkognito

Цитата: RedShift від 22.03.2010 20:02:06
Якшо вже Ви підняли тему про "своїх" в Домовій кухні" в підвалі - то кажуть там колись давала кунцерт сама ПримаДонна чи Софочка. Вже не пам'ятаю!

Не знаю хто така(що таке, хто таке), а ти Сеню СінєЗубого знаєш?  :)
Resistance is futile

Дануся

Хтось має бажання туди ще раз зходити? ;D

zelja


Akella

я підписуюсь на вилазку))))
Akell me nice!

RedShift

Якщо на 28/03/2010 - то ЗЕР ГУД!  ;)
Darts matters!

Дануся

Давайте тоді в неділю 28.03.2010.ммм а година?Мені особисто ролі не грає(від 6 до 23 - доки з гуртожитка\в гуртожиток пускають)=))

Dexter

Ну і чому все затихло????
Ми б з Кшисею теж не проти булиб приєднатися=)
Тільки якшо годину ще вкажите=)

Дануся

Зараз створю тему в планах :)

YserL


Golem

На початку Симоненка. Хрест на місці старого Цвинтаря.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Цитата: Golem від 31.05.2011 17:41:07
На початку Симоненка. Хрест на місці старого Цвинтаря.
Ага, під територією парку і під будинками які біля кільця до 1979 року був цвинтар.

Lesyk

Батьки казали що коли тільки забудовували район - викопували дуже багато останків при викопуванні комунікацій і т.д.

inkognito

    Достатньо кинути оком на старі карти = і ви побачите, де то кладовище було та його маштаби. Але це далеко не перше кладовище, котре люди втоптали у землю та обжили зверху - коли всі залишити недоторканими, то вже дуже мало залишиться місця для життя. Катастрофічно мало, нове тисячоліття диктує кремацію у якості відповіді на злободневні проблеми.
Resistance is futile

281 Гості, 0 Користувачів