Львів за одну ніч

Автор Nicholass, 23.03.2010 00:21:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Nicholass

Так скалася моя доля, що я буду перебувати на одинці у Львові у ніч з 3го на 4те.

По-перше, дуже хочу побачити Полтву, але провідник туди вже є.

За залишившийся час хочу подивитись які-небудь інще об'єкти (бажано підземні)

Що можете порадити?
Немає правди на землі, вона уся під землею

RedShift

Це прекрасно, що в Тебе знайшовся провідник...
А от у мене нема. Давайте разом!!!  ;)
Darts matters!

Golem

Та шо - прогулятися Лощиною, заглянути в Дочляндський бомбік чи бомбік на Чорновола. А взагалі то вільна ніч - до до наших дівчат ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Nicholass

Нажаль підземелля цікавлять мене більше за дівчат, особливо, коли в менен не так багато часу, щоб побачити таке місто, як Львів)

Про Лощину меня розповідали неоптимістичні штуки, ніби там усілякі неповнолітні алкаші збираються та інше.

2RedShit ок, нічого не обіцяю, але гадаю провідник буде не проти, цсіляко разом цікавіше

2Golem а можешь більш точні вказівки у ЛС?
Немає правди на землі, вона уся під землею

inkognito

Цитата: Nicholass від 23.03.2010 20:22:51
Нажаль підземелля цікавлять мене більше за дівчат, особливо, коли в менен не так багато часу, щоб побачити таке місто, як Львів)

Про Лощину меня розповідали неоптимістичні штуки, ніби там усілякі неповнолітні алкаші збираються та інше.

2RedShit ок, нічого не обіцяю, але гадаю провідник буде не проти, цсіляко разом цікавіше

2Golem а можешь більш точні вказівки у ЛС?

Збираються, але як воно вилізеш вже із Полтви -  вони давно мирно будуть спати вдомця. А якшо будуть таки - не слід боятись їх, тим більше якщо піде >= 3 здорових хлопів.  Але про кобіт задумайся, підземка-підземкою, але кубіти тобі не замінить. Зрештою, Паска у той час буде на вулиці.

гарненько ти RedShift'a обізвав RedShit'ом. ІМХО різниця між ЧервонимЗміщенням та ЧервонимГівном дуже велика. Розумію, що мабуть випадково - але думаю слід вибачитись в ОП (а не ЛС) - у нас так це називається, а ще краще публічно.- не ставлю виключно за потуги написання повідомлення українською мовою
Resistance is futile

Golem

в нас тут все відкрито, є загальнодоступна БД обєктів:

Бомбосховище на ВЗ
Бомбосховище на перехресті Чорновола-Липинського
Лощина Настійливо рекомендую
Дойчляндський Бомбік
Винні погреби в схилі ВЗ

Коли вернешсі - обовязково напиши якийсь звіт чи просто виклади фото. Буду вдячний.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Nicholass

Ой, приношу свої вибачення RedShift'у, так, дійсно, розмовляти і писати доводиться переважно російською.

Та я не боюся малих у Лощині, просто є припущення, що там усе загажене. До того ж мої колеги розповідали, що не таке вже й цікаве місце(sic!)...

а от що таке "кобіт" ("кубіт" одиниця інформації?)? Чи це назва осіб протилежної статі?

Дякую, вже зрозумів, що у вас є загальнодоступний кадастр об'єктів, трохи дивна річ у наш час.

До речі, як справи с міліцією, дестроєм та розпиттям?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Stinger

Цитата: Nicholass від 23.03.2010 23:02:04

До речі, як справи с міліцією, дестроєм та розпиттям?


і з міліцією і з розпиттям в нас ЖОСТКО та СУВОРО! тому як людина бувала, не раджу зловживати ;)

Nicholass

Цитата: stinger від 24.03.2010 00:20:13
і з міліцією і з розпиттям в нас ЖОСТКО та СУВОРО! тому як людина бувала, не раджу зловживати ;)

А як народ реагує на відкривання люка, інстали, тощо?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Stinger

ну коли не бачать, то нормально реагують ;D

Nicholass

Ще питання, кажуть, що у Лощині бувають патрулі, чи то правда?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Dexter

Цитата: Nicholass від 30.03.2010 18:09:05
Ще питання, кажуть, що у Лощині бувають патрулі, чи то правда?
То щира правда=)
Вони там "злі злі" бо вас ніхто там не побачить і не почує (злий смайлик чортика який сміється) ;D
От останього разу вони забрали в нас фляшку Старого Ринку ,причипилися через клей ПВА,шприц з тушю для рапідографа і налякали товариша з польщі.ну і звичайно чемно намікали на "легальний" штраф 100 грн.

Nicholass

Тобто якщо не бухати і не колотися там, а просто фотографувати у них навряд виникнуть претензії?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Stinger

ще й як виникнуть питання! то я знаю вже, бо мій друг дитинства там час від часу патрулем ходить ;D а взагалі вони там виловлюють нариків, алкащів та металхантерів. часто патруль сидить зверху на схилі гори, так що їх тобі не видно, а от їм тебе дуже добре видно, а потім оточують з двох входів по 2 людини, та що не втечєш, тай вони з ПМ часто ходять там. патрулі зараз взагалі-то ходять тільки вдень, з 10.00 до 16.00, це в них робочій день, рідко їх відправляють вже з районного батальйону з 16.00 до ранку, це нічна зміна...   

Dexter

Цитата: Nicholass від 30.03.2010 19:39:07
Тобто якщо не бухати і не колотися там, а просто фотографувати у них навряд виникнуть претензії?
Повір наша міліція завжди знайде за шо до тебе причипитися.ну або просто вирішать познущатися(то в ліпшому випадку) я б радив тобі уникати їх а якшо вже й зустрінешся то говорити з ними нормальним тоном і не доказувати того чого не знаєш=)))

Nicholass

ну з працівниками органів я розмовляв і з непоганим результатом, я просто питаю, як сильно непокоїть їх сам факт лазання?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Dexter

 В ліпшому варіанті виведуть з Лощини.
В гіршому заведуть в райвідділ=)Але це сумнівно при норм поведінці і відсутності заборонених предметів=)

zelja

Цитата: Dexter від 30.03.2010 23:34:11
В ліпшому варіанті виведуть з Лощини.
В гіршому заведуть в райвідділ=)Але це сумнівно при норм поведінці і відсутності заборонених предметів=)
ти забув додати
1 принаявності документів
2 без правопорушень

310 Гості, 0 Користувачів