Недобудови на вул.Тарасівській-вул.Тракт Глинянський

Автор STALKER, 25.03.2010 17:44:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER


Golem

Тримай від мене плюса. Все гарно облазив і обфоткав, дякую.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

дякую за плюс. по великому рахунку там ще є ще що обійти :)

inkognito

насправді, будівлі нічим не зачотні. а от графіті, особливо із тим пожежником то тру. лапай хреста +
Resistance is futile

:-)

Приємне місце. :)
Наступного разу тему в плани абізатєльно!!!! 8)

Та друга споруда - це бойлерна, а не магазин. Від неї на район мали б труби тепломережі розповзатися, і ГРП могли б там зробити і ТП-шку. Комунальники мали б там свої майстерні, підсобки.
То на неї йшли ті три труби з ТЕЦ-2, що як на Рівне поїздом їхати, видно.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Лови +
Дійсно, графіті заслуговують окремої уваги  :)
Meine Ehre heißt Treue

zelja


STALKER

дякую за плюси.Тему якось обовязково кину ще в плани хочу ще раз там побувати ,хочу все там обійти.Просто на це треба достатньо часу і хочу надіятися що я виділю на це 1 день.Так що будуть ще нові фото і думаю будуть ще позитивні враження.

Yuriy

За легендами, які я чув будинки перестали добудовувати через те, що матеріали, які використовувались при будівництві були радіоактивні. Цікаво наскільки це правда і всеж таки чому їх ніхто не береться завершити.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Roy

Цитата: Yuriy від 26.03.2010 09:43:15
За легендами, які я чув будинки перестали добудовувати через те, що матеріали, які використовувались при будівництві були радіоактивні. Цікаво наскільки це правда і всеж таки чому їх ніхто не береться завершити.
Ооо, це цікава легенда. Треба перевірити, якщо так)
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Цитата: Yuriy від 26.03.2010 09:43:15
За легендами, які я чув будинки перестали добудовувати через те, що матеріали, які використовувались при будівництві були радіоактивні. Цікаво наскільки це правда і всеж таки чому їх ніхто не береться завершити.
я чув що бетон сам по собі радіоактивний а ще я згадав що ті будинки можливо мають відношення до заводу "Мікроприлад".А будинки не завершили тому що СРСР рухнув і припинилось фінансування.

Yuriy

Якщо б будинок був "чистий", я думаю найшлась би фірма, яка б його завершила.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

йой, курде радіоактивний бетон виготовлення бетонного заводу ім. 20-ліття Прип'яті? Остерігайтесь дописувачі жити у бетонних будівлях (sorry Сихів...)...А якшо направду то все може бути, але мну шось здається що яко поміряємо то ніц там просто не буде аномального. Тра тестити
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 26.03.2010 16:12:57
йой, курде радіоактивний бетон виготовлення бетонного заводу ім. 20-ліття Прип'яті? Остерігайтесь дописувачі жити у бетонних будівлях (sorry Сихів...)...А якшо направду то все може бути, але мну шось здається що яко поміряємо то ніц там просто не буде аномального. Тра тестити
І де ти мені тепер порадиш спати О_о

Цитата: STALKER від 25.03.2010 17:44:00
обговорюєм тут
уууууу мені той обєкт дуж і дуж подабається в мене є ряд запитань=)
1) Як там ліфтова камера в нормальному стані????
2)Там часто ходить патруль????
3)Там болота скільки по пояс чи по горло???=)))

STALKER


патруля не бачив( може і ходить)
Болота на дворі не було бо була сонячна погода хіба в підвалі було болото
що ти маєш на увазі ліфтова камера?шахта? чи машинне відділення? чи може ліфт?

zelja

Народ схаменіться!
Давйте мутіть акаунти на Пікассі і туда закидуйте фотки.Бото анріал!!! По друге обєм памяті на форумі не різіновий.
Приклад як було колись
Пару основних фоток а все інше в альбомі
І все буде гуд :)

inkognito

   Стопроцентів Zelja правий - хотів про це написати, але шось із голови вилетіло. Зокрема у батьківській темі просто не бачу потреби у такій великій кількості фото. Ось тут чудово написано як це зробити. Окрім того зауважу, що власне завантажувати тра на Пікасу, бо як показує практика інші сервіси із зберігання фото не можуть забезпечити відповідної надійності.
Resistance is futile

chyapay

О да, ця місцина мені як рідна,  я її ше з дитинства бачив  з поїзда (там як раз збоку ж залізниця "львів-красне") а нога моя ступила туда десь напочатку березня 2007 року. Памятаю з другом взяли горілки 0.5 розмішали з сочком біловиноградним (фу ну і кака ж вийшла!) і потопали туда пішки з вул. богданівськоі (потім тупаки доперли шо то рукою подати від маршрутки на тракті глинянському). Назвали то місце "Даотня Точка" (скор. ДТ) і так з того часу всі шо з нами знаються її називають. Ми тоді нахрюкались і пооблазили всі ті будинки, включно з їх підвалами, було досить холодно і земля морозна такшо болота не було там. Навіть (попереджа. всіх) вилазили на оті незагорожені балкони, ставали на одних пятках на краю обрива в 9 поверхів (ото блін дебілізмом можна займатись в пяному стані), а там воно ж кришиться трохи і бетон слизькуватий такшо з нас приклад не беріть бо політаєте до бозі гайту, нам відать заканало шо не попадали звідтам.

З того часу ми регулярно всією компанією (тоді це ше була ЛАГО - антигопівська організпція) їздили на ДТ, здебільшого з ціллю бухнути і розслабитись, провести вечір в компанії з дівахами яких ми до того не знали, під звуки гітари і пяні валання "ооо мая абароона".  за всі ці часи то місце - ДТ - стало для мене як друга хата, шось таке куда реально тяне, отакі якоря. здалось мені шо там якась аура хороша, особливо весною. Реально дофіга прикольних моментів збереглось в памяті, то як дитинство про яке всі згадують як про якусь ідилію. А потім туда вслід за нами і інші компашки десь після 2008 року стали їздити - спопсилась ДТ. Ранше в 2007-му більшості тих графух там не було на стінах. І не так обісрано було, було реально майже чисто.

Зара я далеко-далеко, і все ж ДТ згадую і мрію туда колись попасти. І як фан того місця скажу вам шо ніякі патрулі там ніколи за мого часу не ходили, і шо в більшості там лазить мєсна малишня і їздять пейнтболщики. один раз я бачив там дорогу тачку. Я реально афігел, коли побачив шо на даху найвищого дому там де ми напастой сидим, сиділа якась компашка квазімажорів похожих на нефорів, які з ужаснєйшим акцентом співали шось під гітару по-англійськи. ну ми тоді просто сілм собі на іншу частину даху але нас здивувало шо мажорам робити в такому панковому місці. раз було шо там якісь уроди пса спустили в шахту ліфта. І повірте наслоао то були дітлахи-садисти, бо нашо його добивати зверха ше бетонною плитою? Якби пес нападав і його з ціллю самозахисту скинули - думаю тим би і обмежились. а так- лежить собачка потовчена на морді гримаса а зверха на ню притиснула бетонна плитка кіло так на 40. зимою то було цього року.

отако, такшо лазьте наздоровья, шановні форумчани.

241 Гості, 1 Користувач