Флеш-Моб у Львові в знак протесту заборони розпивання пива в громадських місцях

Автор zelja, 26.03.2010 20:10:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Сценарій такий:
Всі збираються. Потім групами йдуть на вокзал. Беруть з собою пусту пляшку з-під горілки, добре вимиту. В ній має бути набрана проста вода. По сигналу (наприклад коли об'являють якийсь поїзд), всі достають по пляшці, починають розпивати воду і співати якусь пісню, кожен свою, щоб створювати великий шум. В цей час, особливо в суботу людей на вокзалі мало, а ППС ходить).
Ми нічого протизаконного не будем робити. Просто пити воду))
Пропозиції про вдосконалення сценарію пишіть нижче
Флеш-моб починається приблизно в 20.00 17 квітня, після слів: "Відправляється поїзд 50ий Трускавець - Київ"

© Рома Луць


також вконтакті

Lesyk


inkognito

    треба просто "жирніше" місце здибати  - чи центр чи вокзал - питання до вирішення. Можна прямо на Мартовича під відділком засідати та Н2О смакувати. Джурналістів запросити заодно
Resistance is futile

ostik


Lesyk

та, справді журналюг тре запросити.

Dexter

Постараюсь підключитися=)
Завжди радий понервувати нашу чесну міліцію=)

yar-79

А я вважаю, що заборона правильна, і нефіг... Якщо підете, то будь-ласка, не від Explorer, а від себе особисто, бо не хочу бути причетним до тої акції. З повагою Ярослав.

Fenriz

теж за те, щоб не підписували під тим "дійством" експлорер. я ЗА заборону і ще було б гарно якби штафували за курево, як є в цивілізованому світі.

zelja


Stinger

правильно і заборонили, тре вести спортивний спосіб життя, а не асоціально-жалюгідний...

Pruvud

Я не протів такого флеша, сам він цікавий,
що до розпивання алкоголю, можеб булоб простіше якби булло введення дану продукцію загортати в папір (такий закон діє в  польщі)
На біса хрест
На ворога ніж

Romchick

Цитата: Pruvud від 30.03.2010 12:14:53
Я не протів такого флеша, сам він цікавий,
що до розпивання алкоголю, можеб булоб простіше якби булло введення дану продукцію загортати в папір (такий закон діє в  польщі)
Він діє і в нас. Особисто я підтримую закон, тому на флеш-моб напевно пас.

Sunkatalano

ЦитуватиОсобисто я підтримую закон, тому на флеш-моб напевно пас.
Я теж підтримую, але заборона пити пиво це вже занадто...

inkognito

ЦитуватиЯ теж підтримую, але заборона пити пиво це вже занадто...

Ніхолєри не занадто = а навпаку тру і дуже правильно. Якшо є у тебе якісь зворотні мотиви - прошу навести для широкого обговорення!
Resistance is futile

toya

Заборона правильна, для того щоб розпиття не шкодило довкіллю і громадянам, потрібно щоб люди які бухають були ну дуже свідомі - тихо випили по пляшці без бійок, все за собою прибрали гарно, посцяли вдома після того. Я думаю кожен розуміє що це утопія.
І ще - спеціально дратувати ментів, а потім казати що вони поводять себе... нечемно - то як собаку дражнити а потому жалітися що вкусила. Всіх закликаю добре подумати перед тим як на цю "акцію" йти.

zelja


220 Гості, 0 Користувачів