Трохи Кульпаркова

Автор Дануся, 28.03.2010 16:08:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Дануся

Мали б іти сьгодні,але думаю,що вже пізнувато - заздалегідь попереджувати треба про час=)...

Так от.Треба якось до четверга,бо далі свята..Пишіть свої пропозиції :)

Дануся

Так от.кажу варіанти,а ви пишіть що і як:

1.Сьогодні 29.03.2010 на 18.00;
2.Завтра на 18.00;
3.Післязавтра на 19.00;
4.Після свят зразу взятись за цю тему :-\.

Пі.Сі.Оскільки об"єкти знаходяться поруч з лікарнею для душевно хворих,то люди там ставляться до всього що рухається(тим більше в сторону люків і закинутостей)дещо насторожено ::),тому пропоную "вилазити",коли стемніє,тобто година 20,21.

Пі.Пі.Сі.Вище написане як висновок з досвіду одного з форумчан після сьогоднішнього досліджування тереторії ;D

STALKER

Цитата: Дануся від 29.03.2010 10:29:43
Пі.Сі.Оскільки об"єкти знаходяться поруч з лікарнею для душевно хворих,то люди там ставляться до всього що рухається(тим більше в сторону люків і закинутостей)дещо насторожено ::),тому пропоную "вилазити",коли стемніє,тобто година 20,21.

Пі.Пі.Сі.Вище написане як висновок з досвіду одного з форумчан після сьогоднішнього досліджування тереторії ;D
Дануся мала на увазі мене :) Рішив я сьогодні пройтися там-сходити у розвідку.Пофоткав спочатку ту штуку камяну біля залізниці і рішив пофоткати Кульпарківський парк.Я собі нормально ходжу фоткаю, якась бабуля тупо на мене дивитися починає і так недобре-ніби щось вкрав. Ну обійшлося тут без ще якигось приколів.Пішов я шукати вулицю Вечірню(на якій знаходиться той будинок що про нього Інкогніто писав.Я ще не знав де ця вулиця знаходиться і я  завернув помилково у якийсь поворот.Завертаю в той поворот- якісь алкаші стоять збоку і щось один з них кричати починає до мене.Ну я йду далі не вступаю з ним в розмову.Трохи там пройшовся, вийшов потім за будинком(виявилося що це був двір).Вулицю Вечірню знайшов-вона знаходиться майже навпроти центральної брами дурки) але рішив туди вже не йти.
От таке то.І взагалі дійсно там люди якісь як не з того світу ходять-може через те що там дурка по сусідству.
І давайте може в середу(дуже хочу побувати у тому будинку) на 18,00-19,00 бо сьогодні,завтра ну ніяк не вийде-маю багато роботи

:-)

Цитата: STALKER від 29.03.2010 14:14:14
От таке то.І взагалі дійсно там люди якісь як не з того світу ходять-може через те що там дурка по сусідству.
І давайте може всереду(дуже хочу побувати у тому будинку) на 18,00-19,00 бо сьогодні ну ніяк не вийде-маю багато роботи
Там квартири отримували військові і гарно приправлялися ГБістами, колись чув 10:1 тому атракція ще та. Але хз, може й триндять люди. 8)
Одногрупник з того району, тоже странний, мо там якесь ?-випромінювання юзають. :o
;)
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

  Ага, і я з того району (правда вже 5 літ там не живу). Район як район, ніц особливого. На дурці народу скривленого життям багато, але вони ніколи не буйні (буйних тримають під моцним замком). Алкашів не сказав би що більше чи менше ніж у будь-якому спальному місці Львову.
  А сама дурка доволі миле місце для прогулянок і нікт не чіпляється та не зважає (хіба психи просять їх сигареткою пригостити).
  ?-випромінювання не юзають, перевірено на собі - здається особливих відхилень за мною помічено не було  :)
 
  З.І., не робіть си проблєми на рівному місці.
Resistance is futile

:-)

Цитата: inkognito від 29.03.2010 14:41:43
   ?-випромінювання не юзають, перевірено на собі - здається особливих відхилень за мною помічено не було  :)
Ай, аж нецікаво. :(
;D

то як? На 18.00 перед головним входом, Кульпарківська 95?
Декольтем своїм мене манила.

:-)

Кароч, ми з zelja'ю  сходили і негребе. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Дануся

Може "на після свят"? :-\

inkognito

Я б категорично просив вас усіх конкретно писати дату та час зустрічі - а то тільки засмічуєте форум, най дописують тільки ті, хто йде 100% Ну як малі діти направду - не можете домовитись як і де зустрітись.
Resistance is futile

Dexter

Цитата: :-) від 30.03.2010 00:20:44
Кароч, ми з zelja'ю  сходили і негребе. ;D
Так негарно...
Тема ж в планах створена...моглиб хочаб написати місце і час коли ви йдете і хтоб зміг пішов б з вами.адже багато людей хоче туди сходити(а чим більше людей тим цікавіше)

:-)

Цитата: Dexter від 30.03.2010 18:36:27
Так негарно...
Тема ж в планах створена...моглиб хочаб написати місце і час коли ви йдете і хтоб зміг пішов б з вами.адже багато людей хоче туди сходити(а чим більше людей тим цікавіше)
Цитата: :-) від 29.03.2010 14:47:05
то як? На 18.00 перед головним входом, Кульпарківська 95?

Хто хотів і міг - прийшов. І то zelja слєгка спізнився, я вже нікого не сподівався.
Декольтем своїм мене манила.

STALKER

Цитата: :-) від 30.03.2010 19:33:57
Цитата: Dexter від 30.03.2010 18:36:27
Так негарно...
Тема ж в планах створена...моглиб хочаб написати місце і час коли ви йдете і хтоб зміг пішов б з вами.адже багато людей хоче туди сходити(а чим більше людей тим цікавіше)
Цитата: :-) від 29.03.2010 14:47:05
то як? На 18.00 перед головним входом, Кульпарківська 95?

Хто хотів і міг - прийшов. І то zelja слєгка спізнився, я вже нікого не сподівався.
Не будь такий розумний-хто хотів прийшов >:(.Де звіт?

zelja


Dexter

 Шось ви замало пива взяли до такої кількості ковбаси ;)

inkognito

та майонезу (якшо це майонезом назвати можна)...
Resistance is futile

SANECKA

А ви взагалі якісь обєкти фоткали чи просто зібрались поїсти ковбаску під пивко :)
Ото я відповідь написав(Сьогодні в 23:23:23 ) можна бажання загадувати!

zelja

Пройшлись но не особо довго завтра закину пару фоток

Дануся

Фе які ви злюки :)Кому не терпілось - пройшлись,ну і що,кінець світу?Не провалився Кульпарків під землю після цього.Підемо також ;)

inkognito

звісно не провалився. і всяко радий буду як друга черга піде (мабуть то все третя). Але загалом  принцип  "хто пізно дописує - сам собі шкодить" ніхто не відміняв. Я також вдруге закликаю від написання без-змістовних дописів тут, бо доведеться застосовувати непопулярні методи (чого б я дуже не хтів)
Resistance is futile

RedShift

Сьогодні я трошка "фанатірував" і прогулявся парком на території Кульпарківська, 95 - лікарні.
Скажу Вам - реально поперло. Парк і територія дуже гарні. Заходив у корпуса, оглянув стару водонапірну вежу. Передав ЕКСПЛО-привіт "мешканцям" лікарні махаючи їм рукоУ! Треба буде наступного разу взяти фотєГ!
Darts matters!

246 Гості, 0 Користувачів