Цікаві об'єкти в Брюховецькому лісі

Автор Stinger, 29.03.2010 02:23:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger


Roy

Meine Ehre heißt Treue

YserL

гг, залишили снаряд наступному металошукачеві :) Ото буде фейверк :o

Roy

Так виходить, що цей снаряд викопують/закопують еннну кількість раз.  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

та з ним нема шо робити, розібрати не розбереш, тягнути не потягнеш, 40 кіль важить, от і відкопають його, офігіють від розмірів :o та закопають назад, ми коли прийшли, то він вже був троха розкопаний кимось, та засипаний листям, мабуть вже знаходили ;D

zelja

+ Адназначна,але так і не зачот тому шо
на форумі не запостив  :( шо ідеш туди наприклад я звами би пішов

onyx

Ооо круто, великий вам +. А там людно? Може викопати яму, туди снаряд а зверху пару кг ANFO ;)

inkognito

а я б чесно кажучи не закопував снаряд, а анонімно зателефонував в МНС і повідомив би про цю знахідку - нехай собі знешкоджують. А за пару днів повернутись на місце і чекнути наявність знахідки - а то дісно не дай Бог попаде у руки дітей... Ну великий + вам звісно
Resistance is futile

yar-79

Воно то так, але снаряд  не найнебезпечніший ВОП, якщо його не кидати в багаття і не пиляти болгаркою, він собі тихо зігниє на місці... Якщо б я кожен раз, при такій знахідці телефонував в МЧС, вони б мене прокляли, бо тіко з Оброшино можна вивезти декілька камазів різного "добра", тай не вдячна та справа, було декілька випадків...
Бункер був дуже зачотний, сам здивувався коли на нього втрапили, таке враження же хтось по військовим картам його вирахував, дуже гарно був замаскований! Шкода що не було гарного фотіка, витягнути всю місцину. Дуже приємними знахідками стали захісний надульник на польській карабін маузера та старий дзвіночок+ колекція поповнилась цікавими головами від снарядів часів ПСВ, які ще потрібно ідентифікувати!

toya

2 Yar79:
Просто цікаво що робиться коли таки відкопуєте боєприпас ? лишити ніби не можна, закопати назад ?? те саме з кістками, випадково відкопаними разом з різним цікавим залізним мотлохом.

yar-79

Якщо знаходжу останки бійця(а таке вже траплялося), обережно спаковую все в пакет, повністю забираю весь метал, щоб вже ніхто на нього не натрапив. Закопую і визначаю GPS координати, та просто запам"ятовую місце, по приїзді телефоную офіційним пошуковцям, з якими знайомий безпосередньо, показую що було при бійці і скидаю координати, потім вони об"їзджають ці місця та роблять офіційне перезахоронення останків. Якось так.

yar-79

Якщо знаходжу ВОП, є декілька варіантів розгортання подій: 1) територія не громадьска, мало людей-прикопую назад і трамбую, діти не знайдуть, пошуковці або закопають назад, або зроблять ММГ в колекцію(є і такі фанати). 2) територія постійно відвідувана в т.ч. дітьми- шукаємо болото або засмічену водойму де ніхто не плаває і топимо. Знаю одну історію, як на березі річки рибалки розпалили багаття (а під багаттям лежав ВОП, як дізналися потім), цілу ніч він прогрівався а на ранок вибухнув, нащастя рибалок вже в палатці не було, тому ніхто не постраждав, але гімна було багато...

Zaval

Ярослав, добре покопали. Я думав в Брюховичах вже нема що шукати.
Таких снарядів як на фото в лісі досить багато, сам знаходив декілька разів тільки інші за розміром.

229 Гості, 0 Користувачів