Альпзаняття в Криму (онлайн-репортаж)

Автор RoMeL, 24.04.2010 06:11:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

24.04.10  6:11
Вітаю!
Разом з Альпклубом "Вершина" (членом якого , я маю честь бути), я сьогодні вирушаю на тиждень в Крим, на заняття з альпінізмом і скелелазанням. Базовий табір буде  розташований поблизу Фороса. В планах скельні заняття, сходження 1Б, 2А, 2Б к. с... до 1 травня включно. :P
Позаду безсоннна ніч, переживання, покупка харчів, спорядження, збір  рюкзака... попереду поїзд ЛЬвів-Сімферополь на 9.44...
В цій темі я намагатимусь вести "прямий репортаж" з місця події  ;D ( поки не розрядиться батарея мобільного  ::) ) на  кшталт твітеру...
Залишайтесь "на лінії" і побажайте мені успіху!  :)
Fruere vita, dum vivis

Roy

Ну що ж, успіхів тоді! Чекатимемо свіжих новин з тих місць від тебе! ;)
Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

11:10
Вже в поїзді...у більшості будівельні каски,причому всі різні)) Кади дня: при посадці, з поїзду по сходах на перон падає і котиться банка Нутели- "Арсен закупився по повній"))
Зараз дегустуєм гарячі напитки
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

19:43
у пошуках мівіни у поїзді зайшов у вагон-ресторан-мівіни немає,зате замовив борщ)  12 грн,виявився трішки пересоленим(( прийдеться купляти ще воду...можливо, на це і розрахунок?
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Приїхали у Сімферополь близько десятої, далі виняйли бус (300 грн на 8 людей) і ось ми на місці! Скеля називається "Парус" і знаходиться від фороса.Прийшли,розклали табір...краса! Видно море, до скель 20 метрів...Сьогодні трішки потренувались на скелях... Зараз пєм каву і насолоджуємся митю...
Fruere vita, dum vivis

Roy

Файно.можливо ще б якусь фоточку з тих країв?
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

так, фото не завадять... Круто, маєш змогу так відпочити! Будемо слідкували за твоїми пригодами!

RoMeL

Вчора цілий день займались-тренувались...привикали до висоти...цікавий момент,один собі файно ввечері перед тим "бухнув"...нічого... "постругав" і поліз до гори на "прусіку".Ввечері наробили шашликів, "щоб мати сили на завтра")
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Сьогодні,ми сходили на перший серйозний маршрут.Гора Урч-Кая ,маршрут "Сюрприз" ,1б категорії складності.І дійсно, нас очікував сюрприз))) там є таке місце,де потрібно йти вниз і на гору, такий собі "перевал". 3агалом йшося добре, звичайно ,що висота...тут потрібно бути психологічно готовим...Два важкі моменти :вітер сильно продуває і не чути команд типу "страховка готова",то му мусиш голос надривати.Але це вже позаду, вершина взята!Зараз відпочиваємо,адже завтра нас чекає серйозніший маршрут 2а
Fruere vita, dum vivis

yar-79

Заздрю вам, хлопаки! Заздрю вам, хлопаки, свіже повітря. активний відпочинок і море вражень! Будьте тіко обережні з алкоголем, гори цього не люблять!

RoMeL

Вчора, ми ходили на 2а...нам здалося легшою, ніж пройдений 1б,напевно тому що не було вітру.Одна станція була на сосні, а вище нього була невелика печера!2-3 людини могли б там легко переночувати.Вже при спуску (по великих камнях і хащах) ми знайшли бревно у формі жіночого чобітка.Я його в якості трофею заніс у табір))).Після цього ми з подругою-альпіністкою пішли на море...окунулись,позагаряли, взяли по-морозиву...
А сьогодні день відпочинку, хоча це може змінитися)))
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Вчора сходили на гору Каш-кая, по маршруту 2б "Класика".Особливістю маршруту є те,що на ньому є "ключик"-найважче місце-якщо,ти його пройдеш,то пройдеш маршрут.
Сам маршрут дуже класний- краєвиди просто неймовірні!
Сьогодні в нас день відпочинку, завтра їдемо додому,а думками я вже на Кавказі...
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Тута троха фоток, правда не моєї групи, але будете мати уявлення що це таке і з чим його їсти  ;)
Fruere vita, dum vivis

227 Гості, 0 Користувачів