Обвал стіни монастиря св. Онуфрія

Автор Roy, 29.03.2010 23:43:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Ось наглядний приклад, як все старе у Львові руйнується. Як завжди такі руйнування приводять до знищення майна, в гірших випадках трагічно для людей. Ця кам'яна стіна знаходиться на вул. Замковій позаду монастиря. Сьогодні став свідком цього обвалу, сталося це за 2 хвилини до приходу на це місце. І так склалася доля для водія авто, мусів проїзджати саме в цю неприємну мить, як 15-метровий шмат стіни обвалився саме на нього. Власник авто "народився в сорочці", відбувся переляком та без подряпин. Чого не скажеш про авто, яке вже не підлягатиме ремонту. Шкода дядька, проте добре що живий лишився...
За  поваленою стіною відкрився до огляду сад за монастирем, (тихе та гарне місце), а також фрагмент засипаного підземного ходу.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цікаво. Так якось впало, ніби її хтось добряче штовхнув чи ніби вона була під великим кутом. Хоча насправді вертикально. Машини шкода, але думаю монастир мав би відшкодувати, його ж майно. Чого за ним не доглядали? Весь монастир такий чепурний, а стіна - ніби з позаминулого століття. Чи то як в нас у Львові прийнято - показова старовинність?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Стіна дійсно стара, століття як мінімум має. Хоча виглядала досить надійно, тріщин, зсунень не було видно, частенько проходжу там. Мабуть проблема в фундаменті стіни, пісковий розчин між камінням невитримав цьогорічної весняної сирості.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Круто, а чого хід ближче не зафоткали?

Roy

Цитата: yar-79 від 30.03.2010 13:13:25
Круто, а чого хід ближче не зафоткали?
Зафоткали, тільки там нічого особливого. Отвір колодязного типу, обкладений каменем, ще й засипаний до того добряче. Глибина входу - метр.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Може то зараз почати розкопувати той тунель :),поки є реальна можливість.

Roy

Цитата: SANECKA від 30.03.2010 15:00:48
Може то зараз почати розкопувати той тунель :),поки є реальна можливість.
Сумніваюсь, що така можливість буде. За пів години після трафунку заходив на територію саду, і тут вийшов мужик, я так зрозумів якийсь керуючий з монастира та повідомив, що це приватна і власність і ходити тут заборонено. Думаю, при таких роскладах вони мали б той отвір швиденько закрити.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Літом ввечері в тому саду хоч екскаватором копай - за деревами ніхто ніц не побачить. І перелізти паркан не проблема.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Хто викликав екскаватор?!? Я б літом приєднався до розкопок, там має бути багато цікавенького!

Roy

Дядько Golem підбиває на авантюру! ;D
To: yar-79 А цікавого там має бути багато. ;)
Meine Ehre heißt Treue

explorer

Бтв, а ви десь там відгалуження в сторону бачили?
Бо в 2005 я там ніц не знайшов :(
Ну і якщо заходити знизу і вечором то ніби ніяких питань не виникає в "приватних власників".

Roy

Цитата: explorer від 31.03.2010 00:32:03
Бтв, а ви десь там відгалуження в сторону бачили?
Бо в 2005 я там ніц не знайшов :(
Ну і якщо заходити знизу і вечором то ніби ніяких питань не виникає в "приватних власників".
Та придивлялись, нічого такого не видно було. Можливо за шаром землі та листя має бути.
Все таки на ту "приватну власність" треба навідатись :)
Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Я біля цієї стіни, кожний день на роботу ходжу...  :o  ...в мене в голові ніяк не вкладається, як вона могла сама впасти... напевно вона була під нахилом... хм.. цікаво, а на місці водія міг бути і я... тільки кінець би був менш щасливий... :(
Fruere vita, dum vivis

Stinger

дядько Ромель, поменше думай про такі пацаваті питання, і тоді ніц не станеться ;D

256 Гості, 0 Користувачів