Експлорер-плагіат >:(

Автор inkognito, 01.04.2010 19:59:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Днями аналізуючи логи своєї проксі на роботі завидів дивну річ (до слова, на роботу практично увесь 2010 прибуваю у нашій тру-футболці), відповідно мене народ помічає та пробує бравзнути наш ресурс. Серед них за місяць виявилось коло 5,2% матолків котрі пишуть .kiev.ua (сраний домен, пропоную замінити на kyiv.ua) замість lviv.ua
  А на eXplorer.Kiev.ua у розділі Похожие сайты висить така ;%::?(()__;;№-ня інфа, цитую:
Цитуватиhttp://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
Відписав нині власнику сайту, шо власне він йолоп та матолок, відповіді поки не отримав. Цікаво, а хтось знає explorer-like сайти в Україні (Йванко-Франківськ та Бурштин сі не рахують)  :)
Resistance is futile

YserL

Власником даного ресурсу є Соколов Денис  :)

На сайті всі фото ватермарковані. До дописувачів: при викладенні авторських фотографій ставити ватермарку сайту або нікнейму.

edited by explorer: видалив мило на прохання власника

dead cat

давайте пробачимо йому оту зверхність щодо назви львівського форуму бо жаба (найнебезпечніша тварина в світі) душила хоч раз кожного жителя Землі.

inkognito

Цитата: dead cat від 01.04.2010 20:52:57
давайте пробачимо йому оту зверхність щодо назви львівського форуму бо жаба (найнебезпечніша тварина в світі) душила хоч раз кожного жителя Землі.

   звісно пробачимо, якщо рецесії не буде. просто б хотів мати "live" спілкування із власником, а він оно мовчить... Маю надію він якось проспиться і напише гарний респонс на мої хамовиті повідомлення.

    а ще ось тут, у розділі ІДЕЇ, підрозділ  "Украинские города-призраки" на 8-у місці, не повірите - RedCity, Червоноград
Resistance is futile

Dexter

Ну і для чого весь той шум???=)
Експлорер наш рідний,єдиний і саме головне ПЕРШИЙ=)
Знаєте як то кажуть..не рухай гівно не буде смердіти=)
Вони "Позєри" а то є саме гірше тому що в них немає ні власної думки ні фантазії=))
Тому на мою думку набагато лекше забити на них і розвивати нашу невеличку спільноту ;)

inkognito

ти стотисяч500 раз правий, питання було не в цьому...

Цікаво, а хтось знає explorer-like сайти в Україні (Йванко-Франківськ та Бурштин сі не рахують)  Усміхнений
Resistance is futile

Bottlehunter_

На мою скромну думку, київський сайт якийсь убогий, інформація по впорядкованості та корисності нагадує копицю сіна
Най жиє Гуцулія!

Dexter

А на мою думку.київський сайт ніяк не відповідає під дану тематику.навіть тим самим оформленям=)

Deviant

Приветствую, я и есть тот самый владелец сайта explorer.kiev.ua о ком идет речь.
Хочу расставить все по своим местам.

Меня зовут Станислав (хотя в самом деле домен зарегистрирован на Соколова Дениса),
на фотографии мои друзья Коля и Петя. Фото делал я.

Домен explorer.kiev.ua я зарегистрировал в 2003 году, пруф http://dns.com.ua/whois/?domain=explorer.kiev.ua

Сколько лет сайту explorer.lviv.ua сказать трудно, whois не предоставляет такую информацию, но судя по вебархиву работает он с 2005 года http://web.archive.org/web/*/http://explorer.lviv.ua

Теперь вопрос для смышленых, кто кого должен в плагиате обвинять?

Когда-то я посчитал этот форум полезным, ну и внес его в свой список.

А после тупого наезда от какого-то ушлепка, решил не вступать в дискуссию, ибо на дебилов не обижаются, и молча удалил его со списка.

Вопрос, к чему весь шум? Вы действительно считаете, что я настолько фанатею от вашего мега-крутого форума, что решил стырить у вас адрес сайта?

А теперь вопросы аудитории:
> Вони "Позєри" а то є саме гірше тому що в них немає ні власної думки ні фантазії=))
Это ты вообще кому? На всех вылазках описанных на сайте я лично был, фотографировал и писал отчеты.

> як би там не було, а кияни і самі кажуть що в них немає таких підземель як в нас, от їхніх дігерів жабка то і дусить
Дай ссылку на подтверждение своих слов. Сам состою в сообществе диггеров и хочу сказать, что это бред. Только 2 города в бывшем СНГ имеют дренажные системы и один их них Киев (второй где-то в России), тунелли метро (тут без комментариев), коллекторы (и подземные реки) (хоть я их и не уважаю).

> На мою скромну думку, київський сайт якийсь убогий, інформація по впорядкованості та корисності нагадує копицю сіна
На вкус и цвет все фломастеры разные. Вы считате, что на форуме информация более структуирована и удобная?

explorer

Привіт, Deviant.

Я думаю, що хтось тут погарячкував трохи. Та й сайт не сильно наповнений був як на таку давню історію. Згоден? Не ображайся :) В цій темі вже майже рік не було відповідей: нашо закидати гімно на вентилятор ще раз?

Стосовно домену - та домен вперше реєстрував я для себе у 2004. У 2005 там був блог, і згодом ще була інша версія форуму. Нічьо не маю проти інших доменів. Make love, not war коротше :)

inkognito

Щиро Вітаю Станіслава, Колю та Петю!

  Можливо, Ви НЕправильно прочитали моє повідомлення чи не зрозуміли, те, що я в нього вкладав. Отож, повторю, по логах моєї проксі на той період часу набралось 5,2% йолопів, що пробували *.kiev.ua (котрий я пропонував замінити на kyiv.ua), замість коректного lviv.ua. Звісно все відбувалось відносно контексту eXplorer. Себто тема про те, що eXplorer.lviv.ua != explorer.kiev.ua.
  Вже потому був чекнутий eXplorer.kiev.ua - і ба, що ми там бачимо:
 
Цитуватиhttp://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
Вважаю, що Ви образили нас першими, і не маю бажання як Ви коректно висловились вступати у дискусію із персонами, що думають "ушлепка, решил не вступать в дискуссию, ибо на дебилов не обижаются, и молча удалил его со списка"

  НАРОДНА МУДРІСТЬ: Не сперечайся із де;%лами, інакше вони опустять тебе до свого рівня та потому задусять власним досвідом.

ЦитуватиВопрос, к чему весь шум? Вы действительно считаете, что я настолько фанатею от вашего мега-крутого форума, что решил стырить у вас адрес сайта?
Ви не бачитие різницю між доменами? eXplorer.lviv.ua = eXplorer.kiev.ua? Мож варто спочатку подумати, а вже потому дописувати?

  А тепер на закінчення: Ви як мінімум порушили Правила нашого форуму №1.2 та №4.8.3 та №4.8.5. Правила лежать тут. Вважаю, що мудра людина спочатку повинна прочитати правила форуму на котрому фактично є Гостем, а вже потому дописувати виходячи із прочитаного.
Resistance is futile

Deviant

Ладно ребята, без обид, хороший у вас сайт, развивайте его.

> http://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
Это было написано в шутку, да мой юмор трудно понимаем:) В следующий раз буду ставить смайлы.

inkognito

Як писав eXplorer "Make love, not war", а співав то здається Леннон - чиста правда. При зустрічі поствлю Deviant'у велику фляшку смачного пива! Так тримати!
Resistance is futile

260 Гості, 0 Користувачів