Метро 2033 the Game

Автор zelja, 02.04.2010 14:53:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja



Назва: Метро 2033 / Metro 2033: The Last Refuge
Тип видання: ліцензія
Жанр: Action, Sci-Fi, First-Person Shooter
Розробник: 4A Games
Видавництво в Росії: Акелла
Рік: 2010
Платформа: PC
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російська
Мультbплеєр: Ні
Пігулка: ушита
Розмір: 5.67 GB

Системні вимоги:
Операційна система: Microsoft ® Windows ® XP / Vista ®
Процесор: Двоядерний процесор (будь-Core 2 Duo)
Оперативна пам'ять: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista)
Відеокарта: DirectX 9 - сумісна відеокарта (GeForce 8800, GeForce GT220 і вище)
Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
Вільне місце на жорсткому диску: 8 Гб

Опис: У 2013 році світ був зруйнований глобальною катастрофою, що знищила населення Землі і що перетворила її поверхню в отруєну пустку. Жменька тих, що вижили знайшла притулок в глибинах московського метро, а людська цивілізація знову занурилася в Темні століття. Зараз на дворі 2033-й рік. Ціле покоління людей народилося і виросло під землею, спостерігаючи, як їх обложені Міста-метростанций б'ються за виживання один з одним і з кошмарним мутантами, що очікують зовні.
Атмосферний шутер від першої особи, створений за мотивами бестселера Дмитра Глухівського. Гра «Метро 2033», події якої розгортаються в зруйнованій підземці постапокаліптичній Москви, - це гнітюча історія важкого виживання, де доля людства знаходиться у ваших руках.
Ви - Артем, звичайний москвич, народжений ще до світового апокаліпсису, але виріс під землею. Ніколи до цього він не залишав меж своєї, що вже стала рідною йому станції Метро, але доля вирішила по-своєму. Тепер він змушений виконати місію всього свого життя: пробратися в центр московського Метрополітену і попередити залишки людського суспільства про майбутню небезпеку, або померти в дорозі і приректи тих, що вижили на вірну загибель.

Особливості гри:
- Метро 2033 - це захоплюючий дух атмосферне шутер від першої особи, загорнутий в оболонку ультрасучасної графіки. Відчуйте себе в зруйнованій постядерной Москві!
o Стати свідком щоденного жаху, який випробовує суспільство, яке живе під землею в постійному страху.
- Наберіться хоробрості і станьте дослідниками мережі підземних тунелів, що розкинулися по всьому місту. Там у темряві саме ви є видобутком мутантів, а не навпаки. Стати мисливцем або жертвою.
- Дослідіть спустошений радіацією місто. Від зараженого світу і мутованих істот, що очікують вас в квартирі, врятують лише протигаз і вірна гвинтівка.
- Наведіть свою психіку в порядок і приготуйтеся зустрітися з усіма жахами постядерного світу всесвіту «Метро 2033».


Особливості ріпаку:
Нічого не вирізане / перекодовано
Зібрано на 2xDVD5
Розмір практично не відрізняється від оригіналу.

Інструкція по установці:
1. Змонтувати в Daemon tools
2. Встановити гру
3. Грати



Скачати можна
прикріплений Торент файл

SANECKA

Я вже пройшов її всім рекомендую!!!

MqM

m2033 походу справді респектна шпіля)

SANECKA



Вийшло довгоочікуване продовження незабутньої гри. Зараз прохожу з задоволенням, не можу відірватись. Пройду цю частину обовязково ще раз пройду першу. Моя оцінка 10/10.

inkognito

Resistance is futile

YserL

А я дочитую санітарів, супер серія метро 2033

SANECKA

В Metro last light прикольно по Москві можна походити після ядерного удару, якщо повезе як мені знайшовши отвір можна і в мавзолей потрапити.

Roy

Цитата: SANECKA від 24.05.2013 00:20:43
В Metro last light прикольно по Москві можна походити після ядерного удару, якщо повезе як мені знайшовши отвір можна і в мавзолей потрапити.

А що в мовзолеї, опудало на місці?
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

ЦитуватиА що в мовзолеї, опудало на місці?
Лежить скелетик в кашкетику.

Drkaid

Справді, відмінні книги, і ігри непогані, я вже десь 20 книгу із серії дочитую.
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Synoptyk

Скачав з екса. Спробую.
Я взагалі родом з досовських квестів. Перший Myst, Lighthouse,  Legend of Kyrandia, Larry, Space Quest...
Не Верь в Худо. З останнього Longest Journey, Сибирь, але фактично це скорше крапка. На сьогодні жанр як такий перестав існувати. :(
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

interit3

Цитата: Synoptyk від 25.05.2013 03:30:07
Скачав з екса. Спробую.
Я взагалі родом з досовських квестів. Перший Myst, Lighthouse,  Legend of Kyrandia, Larry, Space Quest...
Не Верь в Худо. З останнього Longest Journey, Сибирь, але фактично це скорше крапка. На сьогодні жанр як такий перестав існувати. :(
Не все так погано, останнім часом вийшла купа гарних квестів. Рекомендую Deponia (в 2-х частинах), Runaway (3 частини, я почав з останньої - просто бомба). І ще пара квестів від студії Pendulo.

232 Гості, 0 Користувачів