Бомбосховища на Левандівці

Автор Sasha1990, 02.04.2010 17:23:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sasha1990

Дуже би хотілося взнати щось про бомбосховища чи інші підземелля Левандівки. Я живу на левандівці, проте ще не бачив тут жодного натяку на бомбосховище. Може хтось шось знає, район не такий вже й старий, людей багато живе, Треба ж було їх кудись ховати в разі "чогось". Правда я також чув, що тут дуже високі підземні води, торфовища і т.д. Може через це тут глухо з бомбіками...

stefcjo

мешкаю поруч на білогорщі, але теж нічого про подібні речі на левандівці не чув.
враховуючи коли будувався район, то потреби в бомбосховищі як такому не було.
єдині місця де це можливо великі об'єкти. так під сш №65 є величезний підвал і там коли ми в тирі стріляли, то вчителі казали, що то бомбосховище.
мільйон сердець - одне биття, карпати львів - на все життя

inkognito

Як мінімум є на:

1) ВАТ "Львівський керамічний завод", вул. Сяйво
2) ВАТ "Львівобленерго", вул. Сяйво;
3) У вагонному депо станції Клепарів;
4) У 5-му парку;
5) ВАТ "Львівський Холодокомбінат", вул. Повітряна

:) правда гадаю, що туди ви не попадете - об'єкти усі діючі (окрім КерамЗаводу),
охороняються. Happy exploring
Resistance is futile

VeNick

Цитата: inkognito від 08.07.2010 16:14:18
Як мінімум є на:

1) ВАТ "Львівський керамічний завод", вул. Сяйво
2) ВАТ "Львівобленерго", вул. Сяйво;
3) У вагонному депо станції Клепарів;
4) У 5-му парку;
5) ВАТ "Львівський Холодокомбінат", вул. Повітряна

ще є в депо Львів-Зазід як мінімум одне
і в локомотивному депо Львів два бомбосховища
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

deadmeat

Ще добавлю до списку протезний завод та молокозавод, в останньму його видно з вулиці, а також вш і входи можна роздивитися, але все за загорожою
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

:-)

З досвіду оглядин району нового місця проживання, аналогічному Левандівці за часом, структурою забудови і близько розташованому, напрошується висновок, що під хрущовками є підвало-бомбосховища. Вентшахти як правило не виносяться за межі будинку - решітки в цоколі. Або вкорінь зруйновані.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Може пропарсаємо Левандівку на ці бухідні? Хто за?
Resistance is futile

AHD

У моєму будинку колись було бомбосховище. Там ще потужна система вентиляції була, як в Гамерикосівських фільмах, що нормальна людина, і навіть "свєрх" нормальна людина запросто могла пролізти. Правда зараз то всьо розтягнули (частина і в мене на дачі лежить).
Режим харчування порушувати не можна

211 Гості, 0 Користувачів