Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Тема створення для внесення тут загадкових предметів, з невідомим призначенням, для ідентифікації та розвіювання міфів про ці ж предмети. ;D

Отже, гуляючи колись із SANECKA, stinger та Roy Львовом знайшли одну загадкову вєщь в підвалі ось тут.



Виявилося, що це грузило для електричного дроту, на якому висіли свого часу лампи. В оригіналі застосовано в кав'ярні "Дежавю", що знаходиться за адресою Грушевського 9.
Тобто за його допомогою було можливо регулювати висоту лампи над поверхнею столу/підлоги.
P.S. Глінтвейн там шикарний, порівняно з Дзигою і Гасовою Лампою.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Різного роду знахідки - які в певному плані історично утотожнені з нашим регіоном, є важливими цікавими артефактами нашого часу. Кожна знайдена річ несе в собі цікаву інформацію, та й навіть буває таке що річ потребує ідентифікації. Щось знаходиться випадково, а щось шукається спеціально, для того щоб знайти. Отже, тут місце таким знахідкам, а тут їхнє обговорення
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Знахідка викопана біля Золочева, в лісі між селами Ясенівці та Залісся, (час ПСВ, бій між російською та австріською арміями). Місця там копані-перекопані, але пощастило знайти ось ці Лєбелі, на клаптику землі площею десь 2 м. Стан їхній доволі хороший, і що цікаво, вони різних з країн та заводів виробництва, асорті таке собі, загалом 7 різновидностей. Як на мене, незвично доволі. Ще не всі наразі ідентифіковані.


Ось такий букет (звісно, це вже ММГ) ;)

Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Іноді трапляються от такі знахідки  ;D (в лісі)







а іноді і такі... :o  (на цитаделі)



YserL

Сьогодні знайшли ось таку пляшечку місткістю 1.5 мл, вигравіруваний логотип R в букві C.





Логотип:


Stinger

Не було що сьодні робити, тому по обіді взяв рюкзак, маленьку лопатку та ведерко, сів на велосипед, та й подався в Брюховичі, знов досліджувати форт. Полазивши навколо, добрався до одного місця, яке було нами колись знайдене, місце багате на знахідки залишків патронів від руського Бєрдана. Апарата в мене не було, тому взяв лопатку почав повільно але впернено перекопувати ділянку 5 на 3 метрів і назбирав ціле ведерко цікавих знахідок ;)

в основному кулі від бєрдана та кілька гільз, знайшовся один навіть цілий, ще трапилась одна обойма манліхера, цвяхи, гільза від пітерського манліхера і якійсь ремінець. ще там на місці знайшлось кілька кісток, судячи зі всього людських, принаймні 2 ребра точно були людські, з чого капітан Очевидність підказав мені  що там хтось можливо вмер. Одже місце цікаве і потребує детального дослідження, відомо тільки що там стояли руські війська в першу світову.







astrolon

Вийшов в Винники копнути. На п"яточку 5х5м попалась купка гільз від манліхера і донна частина від патрона ракетниці. Одна з гільз датована квітнем 1888 року. Комусь більш старіші попадались?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Stinger

попадались і 86-го, то вони всі з переоснасткою. По фото бачу що в тебе багато гільз від пітерського манліхера, вони не маркіровані. Яким апаратом шукав?

astrolon

У мене Baunty Hunter Discovery 2000. Простенький без наворотів, як кажуть, для початківців :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Пройшовся лісом між Рясне і військовою частиною. Ліс просто кішить ВНП-ми і шматками від них. Одного викопав і сфоткав, а потім, звісно, зарив там де знайшов :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Stinger

О, ще одна болванка))) А де її голова?

yar-79

Їздив відпочивати, пішов трохи копнути, вистачило на дві години(поки ноги не згоріли), так там теж такого заліза повно!

а ще попадаються ось такі знахідки:

astrolon

Цитата: stinger від 07.08.2010 10:46:04
О, ще одна болванка))) А де її голова?
Нє ізвесно.. Напевно проводили тренувальні стрільби.
Друга фотка від yar-79 надзвичайно сумна :(
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Ось з"їздив в Карпати, видерся на горку і трошки покопав.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

Давно я вже не виходив з МД до лісу, а копати так хочеться...І ось зідзвонився з одним київським товарищем, та вирішили скочити в броварський ліс. Існує думка, що цей ліс вже давно вибито вщент, і крім шприців та прокладок ви там нічого не знайдете...Але ми вирішили перевірити цю гіпотизу і ось що в мене з того вийшло:

taras1

Може хтось знає що це ?
десь 4 місяці назад батько знайшов,вірніше викопав на вулиці Вірменській.Мої припущення що це є кусок списа= ???

:-)

Декольтем своїм мене манила.

zelja

Цитата: :-) від 09.09.2010 23:27:36
Ніж.
та скоріше всього так і є :P

taras1

дуже груба грань))))але виглядом дуже похожий.Зробити би експертизу металу і взнати скільки йому років!!!

astrolon

to Yar-79
Від чого ті взриваки?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

284 Гості, 0 Користувачів