Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Вирвалися в суботу троха на поле, троха в ліс, бо схоже на те що йде справжня зима і з копом прийдеться троха зачекати...
Вопи залишилися у лісі.

Лео

Всім привіт !   Я тільки-но зареєструвався...недавно почав займатись копом, детектор саморобний але хороший.ось недавно відкопав таку собі сокирку...думав що вона десь недавніх радянських часів...та коли почав відчищати то побачив клеймо...читається як  STAHL.чи може хтось підказати  що за виробник та чого варта така знахідка...Щиро вдячний всім хто відгукнеться...
Головне - не нашкодити...!

Roy

Я думаю що ця сокира десь часів австро-угорщини. А клеймо "Stahl" - натякає на те, що це таки просто сталь.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Лео

Щиро дякую за коментар...але буквально зранку закинув в GOOGLE цю назву і виявляється що є така фірма виробник в Німеччині... Часом чи немає тут зв"язку.скоріш за все що так.а що скажуть знавці в цій галузі...?
Головне - не нашкодити...!

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Лео

Надзвичайно щиро вдячний...там мова дійсно іде про таку саму сокирку...уже зареєструвався і дописав повідомлення.Радий цьому сайту що так підтримують та підказують земляки...Велике спасибі...
Головне - не нашкодити...!

Stinger

Є в мене от така коса, теж з клеймом схожим :)




Roy

Знайшов якось залишки годинника Avance Retard, як пізніше виявилось в золотому корпусі, початку XX ст.
Шкода що стан такий...



На задній кришці - ініціали власника







Тут і тут є більш цікаві годинники цієї швейцарської (чи німецької) фірми
Meine Ehre heißt Treue

wunaro

нині перший раз взяв МШ в руки
знайшов вот таку вилку





знаю шо АЛС-означає тип сплаву ,а дольше нажаль нічого
і ше знайшовся в закромах вот такий



штик ніж ,який минулого року був піднятий з дна криниці
буду вдячний за те ,якшо хтось скаже якусь інфу про вилку і ножичег)

yar-79

Штик по такому фото тяжко індитифікувати, скоріш за все від маузера по другій,але в любому разі він вже ніц не вартий, можливо щічки можна продати, але то треба нормальні фотки.
Що стосується виделки, то такі речі я з поля забираю тільки для того щоб викинути на смітник))

wunaro

Цитата: yar-79 від 05.05.2012 21:51:13
Штик по такому фото тяжко індитифікувати, скоріш за все від маузера по другій,але в любому разі він вже ніц не вартий, можливо щічки можна продати, але то треба нормальні фотки.
Що стосується виделки, то такі речі я з поля забираю тільки для того щоб викинути на смітник))
ну ясно
ну все таки ніж пролежав в воді хз скільки років)


yaroslav21

Вітаю з першими знахідками,але таке виставляти не потрібно

wunaro

Ок,дякую
буду знати

goom

Багнет подібний на чеха к 98- мертвий, навіть з накладок нічого не витесниш. Але такі предмети завжди приємно  тішать .

Roy

Вчора з Yar-79 непогано покопали, як виявилось, на давно "битому" полі.
Все ж, деякі знахідки виявились приємними. Яркові попався цікавий перстень з гемою, мені пощастило з монетками, павловські "шайби" - номіналом 2 копійки. Цікаве поєднання царизму, середньовіччя а також КР.


Якимось чудом виліз мені кастет з-під землі, на місці де мали бути знахідки по середньовіччю  ;D


Цікавий перстень Ярка, видать якась жіночка колись носила


Невизначена медична кокарда-значок


Павловські 2 копійки, гарно звучала з-під землі


Предмет по КР


Можливо й пряжка туди ж








Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Знахідки з останніх подорожей по Карпатах:

goom

300 л, Романивих завжди тішить. Вітаю.  :)

Zaval

Гарно покопали.
Знахідки цікаві.
Ярік,кокарда з пікеля і царська медаль - просто супер.

Лео

Ось ще одна цікава річ...навіть не можу визначити чи належить вона до військового чи побутового призначення. Разом з нею відкопав більше десятка патронів від вінтовки Мосіна, хоча напевно тут зв"язку ніякого. Точно можу сказати що тут були бої, бо в радіусі 15-20 метрів багато всякого військового начення накопав, так собі дрібнички...а ця штуковина зацікавила. Якщо хтось може дати якесь пояснення, буду дуже вдячний...
Головне - не нашкодити...!

Sensei

Цитата: Лео від 28.08.2012 14:32:34
Ось ще одна цікава річ...навіть не можу визначити чи належить вона до військового чи побутового призначення. Разом з нею відкопав більше десятка патронів від вінтовки Мосіна, хоча напевно тут зв"язку ніякого. Точно можу сказати що тут були бої, бо в радіусі 15-20 метрів багато всякого військового начення накопав, так собі дрібнички...а ця штуковина зацікавила. Якщо хтось може дати якесь пояснення, буду дуже вдячний...

Чесно кажучи нагадує старий кипятильник для води.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

298 Гості, 0 Користувачів