Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

2 astrolon різні, три французьки використовувались як для снарядів, так і для мінометок. Буква Г то запал РДутловського зразка 1916 року, більшість вроді нащі, хоча є інша думка зараз перевіряємо її. Патрони від кольта.


Стосовно "ножа", ніякої експертизи тут непотрібно, потрібно зробити якісні фото з лінійкою, а також виміряти ширину леза. Зафоткати з різних боків і дати глянути експертам.

astrolon

Цитата: yar-79 від 09.09.2010 23:43:58
Стосовно "ножа"
Я недавно лазив по лісі і копнув подібний "ніж", довжиною десь 30см, тільки у мого замість ручки був обхват як для черенка.
Цитата: taras1 від 10.09.2010 00:43:24
давай фотки??цікаво  глянути
Я той артефакт там у лісі і залишив. Фоток не робив.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Roy

Цитата: yar-79 від 09.09.2010 23:08:25
Давно я вже не виходив з МД до лісу, а копати так хочеться...І ось зідзвонився з одним київським товарищем, та вирішили скочити в броварський ліс. Існує думка, що цей ліс вже давно вибито вщент, і крім шприців та прокладок ви там нічого не знайдете...Але ми вирішили перевірити цю гіпотизу і ось що в мене з того вийшло:
Во наші люди блін дають, дезактиват на місці ;D
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Во наші люди блін дають, дезактиват на місці 
2 Roy, то ти про що? Взрівакі не дезактивовані, вірніше вони зараз якраз в процесі дезактивації, вони колись лежали на складах, я їх зі снарядів не викручував...ти шо..ну нах! Порадували кольти 45 калібру, мають файний, апетитний вигляд!

US5WEO

Сьогоднішні знахідки :)

Zaval

4 крейцера - хороші, непоганий сохран.
Судячи по гільзах (польські Брюховичах шукали?

US5WEO

Мідна монета 4 крейцери- монетний двір в Кремниці (Австрийська Імперия), період правліния імператора Франца-Йосипа I. Чеканилась в 1860-1861, 1864рр.
A - Вена; В - Кремниця (на фото); E - Карлсбург.

Caesar

Мав справи на цвинтарі в Брюховичах , вирішив заскочити на дзоти покопати. Поки вийшов на місце копання і розчистив  знайшов ось це , та покопати так і не вдалось приїхав якийсь корпоратив і чуть не розцяцькував мене(((

Не файно цяткувати пам*ятку, навіть якщо фарба змивається то той срач що залишається за людьми ставить пляму на краще ніж маркер...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

yar-79

2 US5WEO, короткий гільзач то Верндль, австрія 11мм, гільза коштує не менше 20 грн. Крейцери в гарному стані, теж щось коштують але я не нумізмат-не підкажу, можливо в районі 30 грн. Так що на палтос накопав:)) Маузер польській і один гільзач від тт чи ппш, безцінний...

US5WEO

Дякую yar-79 за інформацію :)
Те що вона австрійська, здогадувався по вибитому на ній малюсінькому зображенню, подібному на герб, такий як на монеті.

yar-79

Як для гільзи-то нормальна ціна, до того ж треба дивитися рік, я казав 20-то мінімалка. Я просто збираю ММГ патонів до ПСВ, тому трохи орієнтуюсь.Хоча сам більше люблю Бердан, ГРА, та Трьоху до 1908 року, поки кулі були тупими. Монети люблю тільки шукати, особливо царські, вони так гарно звенять;)

US5WEO

Знахідки за минулий день :) Велика гільза 1879 року. На внутрішній стороні гудзика напис: W. JEDNOSTAJNY

yar-79

Прикольні знахідки! Велика гільза-скоріш за все Грас, хоча може бути і військовий Верндль, сохран гарний(до речі, маю для неї кулю ;) )
Цікавий поляк, бо він є з переоснасткою, треба поцікавитись, під що вони його використовували. Гудзик-офіцерській, польска

US5WEO

Гуляв сьогодні лісом біля Лисиничів, потім Винниківським хащами пройшовся. Бачив чимало ямок викопаних кимось з колег, навіть помітив, що їм теж корки від пляшок з горілкою, чи молдвинпрому попадаються) Бувало, що на тій самій глибині , метр один від одного лежать стара куля з тупим кінцем і алюмінієвий корок. Також грибів багато в лісі:)
Гільзи якщо дивитися зліва на право 1890, 1907, 1915, 1939 рр На решті рік годі розібрати.
1коп та 3коп СРСР однакового 1980 року, знайдені далеко одна від одної, в різних місцях лісу.

yar-79

Так, щось Лисиничі вже зовсім мало віддають...Сама нормальна там гільза від німця 9мм, парабеллум, інше у.г.

yar-79

Запросили мене друзі сьогодні трішки покопати монеток, і ось мій скромний результат:

US5WEO

2 yar-79  Якщо не секрет де копав, скільки часу витратив? Ех, як на мене, шкода, що золота нема серед цього щедрого ізобілія :-\

yar-79

Ну, місце не моє, тому розказати не зможу, до того ж, там вже і так нічого нема. Скажу лише, що то була жидівська корчма за 70 км. від Львова ;)

Zaval

yar-79 

Нічого собі скромний результат. Ти й не показував, що стільки монет набив.
Варто ще було розповісти про пригоди по дорозі додому, щоб люди не думали, що коп - це прогулянка.

astrolon

Цитата: Zaval від 18.10.2010 09:19:35
Варто ще було розповісти про пригоди по дорозі додому, щоб люди не думали, що коп - це прогулянка.
Цікаво послухати, що у вас там таке сталосю по дорозі додому.


ММГ трьохи 1905р. Клеймо на донці: "Тульскій з 905". Можливий обмін на верндля.




Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

242 Гості, 0 Користувачів