Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

astrolon

Цитата: inkognito від 04.12.2010 00:50:52
  Гадаю, що мова йшла про Брюховичі, і склади там. Поправте, якщо не правий. Жодних ХоліВорів тутка!
Пане Інкогніто, дякую за роз"яснення.
Які ХоліВори, - я мирна людина. Я писав про ліс між Ясенівцями і Заліссям.
Пане Цезарь, уважніше читайте дописи! Причому тут Брюховичі?
Пане Goom, вітаю, файні знахідки! 
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

2 goom, на другому фото не можу роздивитись(дуже мале), там що залишки оптики, і що за ствол?

astrolon

Цитата: yar-79 від 04.12.2010 21:53:46
2 goom, на другому фото не можу роздивитись(дуже мале), там що залишки оптики, і що за ствол?
Дуже схоже на мосю.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

goom

Каркас на оптику слідів оптики не було. To Yar 79 прошу допоможи по мадяру, що означає SOS.?

goom

Ствол мося.

yar-79

2 goom, тяжко щось казати по такому фото, нема розміра, хрестики різні бувають 0,5 до 30 см. До того ж хотілося глянути з різних ракурсів та звороткню сторону.

astrolon

Цитата: goom від 04.12.2010 23:19:21
Каркас на оптику слідів оптики не було. To Yar 79 прошу допоможи по мадяру, що означає SOS.?
Може я і помиляюся, але SOS - то мадярська спонсорська допомога дітям сиротам.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Zaval

Викладу трохи з цікавих знахідок за цей рік.
Жетон СС Галичини та австрійський драгунський орел - знахідки моїх друзів, викладаю, оскільки як на мене вони дуже цікаві. все інше знайдене мною.

Zaval

Ще, не дописав одразу.
Буду радий познайомитися з камрадами-копачами з форуму, бо поки що  з форуму знайомий тільки з ЯР-79,  можливо б організували спільний коп.
Також цікаво було б обговорити  альтернативи копу на період зими, з таким рівнем снігу на природі  особливо не покопаеш, а десь в підземних спорудах можна спробувати.

yar-79

Австрійський драгун-то моя мрія, ніяк знайти не можу! Знахідки кльові, треба і свої виставити, але фотік зломався після того, як ми в грязюці, в лісі машини витягали, ну ти, Юра, в курсі ;D

2 goom, скоріш за все astrolon правий, назва оформлена в стилі організацій того часу. Ще б глянути чи були кріплення, чи то памятна табличка, чи просто продавалася за якусь суму, яка потім йшла на благочинність? А бак від протигазу, поляк чи німець?

goom

Бак німець, а табличка без кріплення. Схиляюсь до версії про памятну табличку. Дякую за версії.

Roy

Поки був у підвалі свого будинку, заглянув в одну із кімнат. Перед тим відбувалась ретельна очистка підвалу, з кучі мотлоху залишились ось ці цікаві пусті фляшки. Вермут, ром, токай, ґрузінскій каньяк та вино бастардо португальського виробництва. Цікаві тим що вони за союзу були дефіцитні, у вільний продаж не поступали, хіба в ресторани. На кількох пляшках присутній штамп на етикетці, що засвідчує походження з ресторану Москва.
Ром негро - пляшка та етикетка, ну просто краса. Експорт з Єгипту доречі. Ну і португальське бастардо теж цікаве, з клеймом на фляшці.

Ну і не оминув увагою цей автентичний змішувач до ванни. Польський, добротний, з керамічними вставками в ручках холодна/гаряча.
Гарненько відчистити його і прослужить ще надцять років :)
Meine Ehre heißt Treue

Skyline

Ось кілька моїх "підвальних" знахідок:
1.Етикетка пива львівського зразка 30-х рр.тут є фото
2.Пляшка від кон'яку Бачевського(тут трохи інфи)

yar-79

Пришпильні знахідки! Цікавить етикатка, якщо можеш скинь скан будь-ласка!

Skyline


reyka

цікавий якір на етикетці
свого часу знайшов типу пробку від пляшки з таким самим якорем і абревіатурою LTB і надписом PIWO MARCOWE
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

Lesyk

одного разу йА з АНD гуляли по одному з підвалів мого супер-району наукової і знайшли (точніше це андрій знайшов) наручнички.наручнички не прості, а перепиляні. Закинуті до підвалу були через віконце що виходило на вулицю. До речі - на них є клеймо "виготовлено в Україні"
З самого початку вони не рухалися, механізми не працювали (волога + час зробили своє діло), але через хвилин 5 їхнього "розгинання" і "совгання" усе запрацювало - і механізми заминання, і механізми "крутіння" кожної з дужок наручничків.

US5WEO

Зацініть знахідку :) Важко сказати звідки вона, потрапила до мене в дуже доброму стані, так наче нова копійка, полежала певний час на поличці й потемніла. В інтернеті про неї майже ніц не знайшов.
Діаметр 60мм.

Roy

Цитата: US5WEO від 26.01.2011 21:45:16
Зацініть знахідку :) Важко сказати звідки вона, потрапила до мене в дуже доброму стані, так наче нова копійка, полежала певний час на поличці й потемніла. В інтернеті про неї майже ніц не знайшов.

Це медаль. Поміряй діаметр, мала б мати 6 см.  Більше поки важко щось сказати. Хто добре розбирається в геральдиці міг б визначити.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Хз, якась "современщина", можливо фантазія,а можливо копія якоісь середньовічноі теми.

262 Гості, 0 Користувачів