Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

 міні-бальон із СО2 для газування води у совок-style сифонах? Здаєтья такі по 8 чи 10 штук продавали у картонних упаковках. Принаймні на те схоже.
Resistance is futile

yar-79

З балоном погоджуюсь, а от свинцева кулька-скоріш за все куля від середньовічної рушниці(видно залишки літника, якій потім обрізали)

Stinger

Вчора вроходили через винниківській ліс, троха копнули, попалася ось така сокирка, в середині були залишки ручки та кований цвях, може хтось щось приблизно підкаже на рахунок років :)










astrolon

Ще одна сокирка знайдена в цих місцях. Вона явно сучасна, ну і нормальний сохран.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

North

Відкопав отаку штуковину, цікаво що воно таке і від чого. На другій фотографії видно різьбу.







Постив на райберт, кажуть може арт укупорка. Я в тому сумніваюся, метал занадто грубий. Кусок ВОПа?

dex

Якщо є різьба то може бути кришка від бочки, знаходив подібні в Карпатах(тільки без клейм)

goom

порадьте, що означає червоне дно гільзи? Знаходив таких декілька поряд. Дякую.

yar-79

2 North, то в тебе частина снаряду по ПСВ, знаходив такі в брюхах і не тіко.


swordlord

Цитата: goom від 11.07.2011 11:34:24
порадьте, що означає червоне дно гільзи? Знаходив таких декілька поряд. Дякую.

Нічого, то така реакція металу капсуля на грунт. Але то у випадку якщо то не фарба.
Si vis pacem, para bellum.

yar-79

В неділю виїхали троха копнути, давно вже не міг вирватися...Ось троха накопалося за пів дня.
2 Swordlord, капен на фото (мініснаряд)

Roy

2 Яр-79:
А що то за предмет на фібулу схожий, знизу на фото?
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Чесно кажучи, думаю що то якась накладка, але твій варіант мені більше довподоби :)

swordlord

Цитата: yar-79 від 01.08.2011 00:28:34
В неділю виїхали троха копнути, давно вже не міг вирватися...Ось троха накопалося за пів дня.
2 Swordlord, капен на фото (мініснаряд)

Подякував, такого ще не бачив, треба дивитись в живу.

P.S. Макета жаль. Був би цілий було б супер.
Si vis pacem, para bellum.

astrolon

Крайній правий перерізаний то бердан чи верндель?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

То він сволота, в мене в руках розвалився...Курча, той димний порох виїв мого бердана наніц, а був такий гарний шо пипець!

astrolon

Цитата: yar-79 від 03.08.2011 00:51:21
То він сволота, в мене в руках розвалився...Курча, той димний порох виїв мого бердана наніц, а був такий гарний шо пипець!
Мій бердан розвалився коли я, здуру, вирішив в ньому отвір насверлити :(
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

US5WEO


dex

Частина дистанційної трубки.

Roy

Завдяки погодним умовам, вдалося покопати в останній день 2011-го а також на Різдво.

Трошки нокопалося монеток, за два виїзди.   ;) Чотири динарики та пряга в колекцію, особливо тішать.





А тепер питання. Що це за предмет?





Meine Ehre heißt Treue

yar-79

2 ROY-Є думка, що то окопна творчість, а предмет колись був німецькою ваговою гирькою...

214 Гості, 0 Користувачів