Знахідки різного роду

Автор :-), 08.04.2010 00:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Цитата: Лео від 28.08.2012 14:32:34
Ось ще одна цікава річ...навіть не можу визначити чи належить вона до військового чи побутового призначення. Разом з нею відкопав більше десятка патронів від вінтовки Мосіна, хоча напевно тут зв"язку ніякого. Точно можу сказати що тут були бої, бо в радіусі 15-20 метрів багато всякого військового начення накопав, так собі дрібнички...а ця штуковина зацікавила. Якщо хтось може дати якесь пояснення, буду дуже вдячний...

Верх від гасової лямпи може?
Най жиє Гуцулія!

T.a.Z.z.Z

WTF ?


Викопана на дорозі по якій дуже рідко їздять. Не всі в одному місця, а через певну відстань, похожих сигналів ще було багато, але в лом було копати. І ще трохи колючки викопували там.
P.S Хто не бачить то кульки металеві.
видалено адміністрацією

Roy

Це кульки від шрапнельних снарядів по ПСВ.
Meine Ehre heißt Treue

T.a.Z.z.Z

Це вказує на ведення там бойових дій, чи можливо просто випадково ?
Вони знайдені десь кілометра пів від австрійських укріплень, але настільки я знаю боїв там не було.
видалено адміністрацією

goom

Могли попасти випадково,або якийсь снаряд заблукав, мені попадались в дуже не звичних місцях.

maxis

свинець, такого в брюхах в районі скелі та форту дуже багато вилазить

Stinger


maxis

Цитата: stinger від 30.08.2012 11:19:36
кілограм - 6 грн ;)
а якщо ще й з великим альфа-розпадом, то по 2000 долл/кг

Roy

В дощовий день, після обіду викроїли пару годин на коп. Знову ж таки,  давно "бите" поле, але трохи порадувало мене та yar-79:





Попався мені на полі мацюпусінький царський срібний п'ятачок, в гарному збереженні  :D


Meine Ehre heißt Treue

yaroslav21

гарні знахідки,гріх казати на таке поле шо воно вибите,як другий раз треба буде помогти  довибивати то кажіт нестидайтисі ;D

Roy

Цитата: yaroslav21 від 18.09.2012 23:27:24
гарні знахідки,гріх казати на таке поле шо воно вибите,як другий раз треба буде помогти  довибивати то кажіт нестидайтисі ;D

То поле вже ніяк "добити" не можуть як 15 літ  ;D Мабуть там чи не кожен камрад зі львова був. ;)

З.І. А чому ні? Треба next time разом вибратисі.
Meine Ehre heißt Treue

yaroslav21

Цитата: Roy від 19.09.2012 00:25:19
Цитата: yaroslav21 від 18.09.2012 23:27:24
гарні знахідки,гріх казати на таке поле шо воно вибите,як другий раз треба буде помогти  довибивати то кажіт нестидайтисі ;D

То поле вже ніяк "добити" не можуть як 15 літ  ;D Мабуть там чи не кожен камрад зі львова був. ;)

З.І. А чому ні? Треба next time разом вибратисі.
Ну так на суботу?

T.a.Z.z.Z

Вийшли з другом в Суботу покопати в невиличкий лісок, знайшли парочку гільз, 2 патрони, пряжку, 25 копійок, 2 копейки і ще купу барахла..

Також знайшли хз що, ВНП походу, вигляд мала круглої форми до верху звужена, внизу різьба, на ній писало AF здається, ну перша буква А точно, потім рік 1966 і кругом насічки з циферками..благополучно зарив її назад, може підкажете що то ?
Також знайшов надгробний надпис металевий, полячки Марусі, 19** якийсь рік, в лісі є цивинтер, цікаво те що на переважний більшості надгобків назви на камені були, а тут виліз металевий..правда розколений пополам..теж лишив в лісі..місце знаю, може з ним щось можна зробити ?
видалено адміністрацією

North

Цитата: T.a.Z.z.Z від 17.10.2012 20:41:46
Також знайшли хз що, ВНП походу, вигляд мала круглої форми до верху звужена, внизу різьба, на ній писало AF здається, ну перша буква А точно, потім рік 1966 і кругом насічки з циферками..благополучно зарив її назад, може підкажете що то ?
По опису - дистанційна трубка для шрапнелі, але було б добре подивитися фотографію.

T.a.Z.z.Z

Напевно вона, похоже до цього
Якщо буде нагода туди повернутись сфоткаю:)
А воно щось страше собою представляє, щодо необережного поводження з ним ?
видалено адміністрацією

North

Цитата: T.a.Z.z.Z від 17.10.2012 20:58:15
А воно щось страше собою представляє, щодо необережного поводження з ним ?
Стандартна відповідь на це питання "Хіба що впаде на ногу" )) Та й трубка скоріше всього відпрацьована. Але 1966 рік - це дивно.

T.a.Z.z.Z

Мені теж це дуже дивно здалось, військова частина від цього лісу дууже далеко, військові не їздять, хіба те що тюрьма за метрів 700
видалено адміністрацією

T.a.Z.z.Z

От вирішив сьодня відкрити сезон з другом, файно все спланував, от тільки як завжди з місцем трабли були, виріши піти де підказав один дядько, казав там все має бути, від гільз до КР. Зібрались раненько на зупинці сіли в маршрутку тай поїхали помаленьку, настрій був гарний, ліс не засмічений. Як завжди цікавого нічого, підкова якась маленька, куля, гільза і купу заліза..
Вже вертаємось до дому, кажу другу давай через ліс, тай пішли. Два чорних сигнали вже навіть не копав, і тут щось кольорове дзенькнуло, починаю копати, викопав чуть, дивлюсь сигнал, один в ямці я ще один викопав, ну ,думаю, напевне дріт мідний..І тут вилазить кругленька темненька монетка, ка ж радість була, ах, почистив трошки, дивлюсь надписи незрозумілі зовсім ну думаю щось старе, але ж року немає, поставив у кишеню, далі копаю, і ще одна монетка, почистив, серденько впало, дивлюсь рік 1544, це ж дуууже круто, тут в ямці ще сигнал, ще одна і ще одна і остання правда вломана, ну просто чудовий кошельок і чудове відкриття сезону:) Монетка та що 1544, срібло Йоганн, Бранденбург-Кстурін. Рушту в процесі чистки.





Питання, що за гільза, як від пістолета надпис звеху 38 знизу 51 з одного боку зірка ?
видалено адміністрацією

goom


astrolon

7.62x25 унітарний радянський пістолетний патрон
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

259 Гості, 0 Користувачів