Обговорення Бомбосховище на перехресті Чорновола-Липинського

Автор subway, 10.04.2010 01:49:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

subway

to Golem

можна поставити під сумнів твої слова про закриті двері??? про інший вихід??? а,а,а??? ти їх пробував відкривати??? ;)

AntiGolem

to Golem

-Не писати на стінах всяких дурацьких написів тіпа SubCrew зроблені дитячим почерком з балончика розоввого кольору. Чим ми тоді відрізняємся від тих, хто пише "Тут був Вася" на Хресті на Говерлі, на Старовинних замках і будь-яких інших памятних місцях де він був?!

а чим ти тоді відрізняєшся коли малюєш трафарєтом Експлорер.ааааа???

хммм.я знав що ти заціниш...

YserL

Трафарет заямає 140 см кв, коли ви розписуєте на цілу стіну. До того ж за допомогою трафарету дозволяє отримати вичерпну інформацію про обєкт, знайти інші обєкти.
AntiGolem і subway ФТОПКУ!!!

inkognito

2 AntiGolem:

 Не буду банити вас тільки тому, що вважаю же Golem сам це зробить (чи може спробує завести дискусію із Вами?) - але то буде його рішення. Окрім того, питання написів на стінах, трафаретів і так далі та тому подібне вже було обговорено на форумі у всіх його площинах. Не читаєте форум, а заливаєте своє лайно в теми? Ваші проблеми - маєте перше попередження від мене, ще раз так - буде бан і Adios MF (і можливість флудити де інде, чого Вам щиро бажаю). На друге попередження ІМХО Ви не заслужили.

2 SubWay:

 - пан заслужив чесну рейсу - (мінус в народі) за хамовите написання. Проте без попереджень. Може ясновельможний пане перестане ви**бу****сь і почне конкретику писати? Чи може має бажання **ськами помірятись - у кого більший? Одним словом закликаю до плідного діалогу в стриманих тонах та без взаємних образ. Шо Пан скаже на це?
Resistance is futile

inkognito

Цитата: AntiGolem від 10.04.2010 15:12:19
to Golem

-Не писати на стінах всяких дурацьких написів тіпа SubCrew зроблені дитячим почерком з балончика розоввого кольору. Чим ми тоді відрізняємся від тих, хто пише "Тут був Вася" на Хресті на Говерлі, на Старовинних замках і будь-яких інших памятних місцях де він був?!

а чим ти тоді відрізняєшся коли малюєш трафарєтом Експлорер.ааааа???

хммм.я знав що ти заціниш...

    Чи мали Ви Шановний Пане коли-небудь можливість чути про Капітана Очевидність? Спробуйте задати йому питання - і я щиро певен, що отримаєте адекватну Вас відповідь.

    P.S. Попросив би не "ти"-кати, можливо у Вас з'явилась думка, що Ви із кимось із дописувачів "свиней пасли"? Так наразі виглядає же "свиней пасли" тілько Ви, і причому продовжуєте це успішно робити (професійний рівень я б смів зазначити) - що майже однозначно вказує на Ваш вік, об'єм мозку (очевидно спинного) та соціальну належність.
Resistance is futile

Golem

Що ж хлопаки, насмішили ви мене :) Дякую.

Експлорер - ресурс інформаційний, а не дискусійний. Пусті суперечки будуть видалятися. Як і все решта шо суперечить правилам. А так - сидіть, пишіть, викладайте шось корисне. Ніхто за це банити не буде.

Якшо є якісь претензії особисто до мене - прошу дуже, через ПП з дотриманням цивілізованих правил спілкування.

Про трафарети вже влучно відписали. Додам лише шо мій сусід надибав в Лощині наш напис, зайшов на сайт, багато чого цікавого дізнався, багато куда по звітах зїздив і дуже дякував. Це лише один приклад, а, впевнений, таких людей є значно більше. Про шо явно свідчить ріст читаємості форуму. Тож продовжуватимемо працювати в тому ж руслі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

520 Гості, 0 Користувачів