Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 2

Автор inkognito, 12.04.2010 20:13:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Scorp

Також приєднуюсь до привітань Zelja з Днем Народження! Від себе побажаю щастя, здоров'я, успіхів у всьому і завжди, побільше позитивних моментів в житті і взагалі всього самого найкращого!!!  ;)
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

YserL


VeNick

пРиєднуюсь до колективу, БАГАТО ТОБІ ГРОШЕЙ І ВІРНИХ ДРУЗІВ
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

Цитата: Romchick від 21.05.2010 17:09:05
Всім велике-велике дякую за привітання!
І якщо я не помиляюсь, то сьогодні День народження в Zelji. Так що вітаю, бажаю міцного здоров'я, щастя, везіння у вьому!

Нема за цо, ти правий - у Zelja'i сьогодні ДН. Зелю вже дротом мобільним привітав, прошу шановне панство приєднуватись до вітань солезіянту!
Resistance is futile

Roy

Приєднуюсь, успіхів, міцного здоров'я та нових відкриттів у житті!
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Також приєднуюсь до привітань!! Здоровя,успіхів тобі і побільше нових і цікавих обєктів!

atlas1975


RoMeL

Вітаю Zelja! :)   Бажаю тобі не зупинятись на досягнутому, йти тільки вперед і вгору, до нових вершин! ;)
Fruere vita, dum vivis

Rufus

Усіляких гараздів. Нехай тобі щастить усюди і у всьому.  :)
Be friendly to bats!

inkognito

   Вітаю усіх колєг із Днем Системного Адміністратора! Легкої роботи Вам, 100% аптайму обладнання, відсутності глюків та ламерів, широкого каналу та шоб ping завши був < 1ms!
Resistance is futile

Roy

Вітаю, для Вас сьогодні важливий день!  ;)
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

               
                                                                                               ROY
Вітаю тебе з днем народження!!!В першу чергу бажаю здоровя,успіхів на роботі,купу грошенят,щастя і радості в житті.Також побільше класних вилазок і купу викопаних артефактів.

inkognito

  Ну і бистрий той SANECKA же ППЦ, Злого Модератора випередив  :)  Але тим не меньше - во нинько вітаємо Roy'a - щастя, здоровічка, дорогих об'єктивів та як мінімум Canon EOS 5D Mark II на той рік, а далі шось кастомне і шальоно дороге (а об'єктиви в тому кастомі мають бути як мінімум не меньші ?*% Stinger'a, а фізичний розмір сенсора у два рази більший від стандартного повнорозмірного)! Залишайся таким як ти є і більше вірних друзів!
Resistance is futile

Fenriz

Вітаю з народженням)) всього шо ше немаєш, о най в тебе появиться в найблищий місяць, отак

Rufus

Вітаю! Всього тобі самого найкращого і побільше!!!!!!
Be friendly to bats!

astrolon

Вітаю! Приєднуюсь до попередніх гарних побажань і всього тобі найкращого!
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Дануся


Golem

Оооо. Приєднуюся! Вітаю найбільш приплюснутого(+) учасника з його ДН. Побільше наснаги і потуги та нових цікавих ідей. Ну і можливості зреалізувати їх.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fetole

Рой, вітаю) Головне здоров*я побільше, а всьо інше прийде якщо захочеш)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

YserL

Приєднуюся до привітань! Всього найкращого!

244 Гості, 0 Користувачів