Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 2

Автор inkognito, 12.04.2010 20:13:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

продовжуємо нижче, наперед приєднуюсь до усіх привітань солезіянтам, що будуть дописані нижче:
Resistance is futile

SANECKA

                                                                            STINGER


      У році 2010 бажаю 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 364 дні щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!


Roy

Йоу, вітаю друже! Бажаю здоров'я, натхнення, цікавих знахідок (в власному домі зокрема ;D), вдалих винаходів, фарту до того всього, ну і любові, в поєднанні Віри, Надії, Любові! Можна окремо, або ж разом ;D
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

дякую друзі, буду старатись! :D

YserL

Вітаю із ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, автоген я вже відклав)))

Pasja

Вітаю з днюхою!!!!! Щастя, радості, знахідок і хабару!!!!

inkognito

мої вітання старий, най в тебе буде все гуд, особливо здоровічко!
Resistance is futile

Romchick

Приєднуюсь до привітань! Всього-всього найкращого!

zelja

Приєднуюся до привітань. Здоровя саме головне !!!

Stinger


Дануся

Трішки пізно,але теж приєднуюсь=)))

Fetole

Угу, і я троха завтикав! Вітаю тебе чувак! Бажаю поменше тупити і ше багато хорошого... (бла-бла-бла) Кароч шоби всьо в тебе було як ти хош)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

yar-79

З Днем народження, друже! Нехай Фортуна ніколи не повертається до тебе задом, хіба вона буде дуже гарна, і  в нижній білизні:))

inkognito

Нинько вітаємо Romchick'a з Днем Народження! Щастя та здоров'я! Вітаю друже!
Resistance is futile

zelja

Мої вітання старий!!! бажаю тобі  Здоровя бо воно найцінніше в житті ,а все інше буде  ;)

YserL


yar-79


Golem

Вітаю! І почастіше заходь на форум!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Вітаю дядьдко! Бажаю тобі здійснення всього того, що ти собі бажаєш! Міцного здоровя також! І таки дійсно, почастіше заходь на форум  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Всім велике-велике дякую за привітання!
І якщо я не помиляюсь, то сьогодні День народження в Zelji. Так що вітаю, бажаю міцного здоров'я, щастя, везіння у вьому!

251 Гості, 0 Користувачів