Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 2

Автор inkognito, 12.04.2010 20:13:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk


Roy

Вітаємо нашого користувача Lesyk'а з його сімнайдціть!!! Здоров'я, успіхів у починаннях. Залишайся таким же веселим та життєрадісним! (скажімо як в New Роздолл'є, пам'ятаєш?  :) Без тебе то так тру не було б)

P.S. Але в міру ;)
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Хоч трохи з запізненням, але всеодно вітаю Romashka і бажаю щастя,здоровя і сімейного благополуччя.


Також приєднуюсь до привітань на честь Lesyka побільше нових відкритів і головне здоровя тобі!!!

inkognito

  Вітаю Лесику! Всього-всього! Скоро тобі вже можна буде купувати алкоголь та курити папіроси :) Ще раз вітаю
Resistance is futile

yar-79

Мої вітання Лесик! Хай щастить, фартить і здоровля не підводить!

Romchick


Romashka

з НОВИМ роком у житті :) Нехай кожен день посміхається сонце, а краплинки Львівського ДОЩУ приносять ЩАСТЯ  :)  :P

Caesar

Вітаю  Lesyka з днем варення! Насолоджуйся своїми 17 бо потім 18 і всім відома пісня Гадів)))
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Golem

Вітаю Lesyka! Хоч я тя особисто і не знаю, але судячи зі звітів і фоток ти класний чувак! Бути тобі щасливим і не думати ні про шо :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

Приєднуюсь до привітань! Всі стільки тобі набажали, шо крім успішної здачі сесії та бібіки, неавіть не знаю шо ше побажати))
Режим харчування порушувати не можна

Lesyk

усім дякую за привітання  :)

astrolon

Вітаю всіх Андріїв та Андрійовичів з проф. святом, днем ангела. Бажаю міцного здоров"я, цікавих поїздок, нових відкриттів!
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

YserL

Приєнуюся до привітань, і ще раз Усіх Андріїв і Андрійовичів із Святом. Це сьогодні вночі роблять збитки? Беремо: болторіз, болгарку, ломики і за металоломом)))

Romchick

Вітаю, вітаю!!! В першу чергу Golem`a, Roy`a, VeNick`a і всіх Андріїв, котрих забув згадати :)
Багато не пийте (І мало теж ні)!

Lesyk

приєднуюсь до привітань  :) (ще AHD в нас також андрій  ;) )

Golem

Дякую всім! :) І від імені тих Андріїв які вже не в стані подякувати особисто :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

Режим харчування порушувати не можна

zelja

Ой я шота забухав , вітаю Наших Андріїв, і заодно себе Андрійовича привітаю  ;D

Roy

Meine Ehre heißt Treue

235 Гості, 0 Користувачів