Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 2

Автор inkognito, 12.04.2010 20:13:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Caesar

так , усіх Андріїв з святом!) доброго ранку після вчорашнього)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Смайл мені сьогодні подзвонив та сказав що він збирається пити! І ше сказав, шо ми "мистці" нічого не розуміємо... ;D
Але всетаки зрозумів,  :) прочитав в газеті що сьогодні день енергетика.
З чим і вітаю, без сумніву, шальоного енергетика Смайла!
З профсвятом!
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Щиро вітаю професійних енергетиків! І непрофесійних також :P Турбіни, атомні реактори, ГЕСи, ГАЕСи, ТЕЦи, теплопроводи, і навіть звичайні батареї центрального опалення - за все це треба випити сьогодні. Так що, Смайл, не підведи, на тебе покладається ця нелегка ноша! :D
На правах офтопу: Слово "митець" пишеться без букви "с" . Шануймо рідну мову!
Най жиє Гуцулія!

Roy

Сьогодні вітаємо супер-тру модератора з ДН, для багатьох друга, невтомного дослідника та просто хорошу людину - Inkognito !
Бажаю тобі міцного здоровячка, такої ж витримки, та сімейного благополуччя. Вітаю! :)
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

Приєднуюсь до привітань! Здоров"я, щастя, сімейних благ і щоб мережа не глючила :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

zelja

вот блін я як завжди мушу провтикати... >:(
Вітаю тебе Олег, здоровя,щастя,всіх благ  ;)

YserL

Вітаємо Олега із Днем Народження. Бажаю здоров'я, щастя і нового екстримальних вражень!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz


Romchick

Мої найщиріші вітання! Везіння, достатку, гарних і чемних дітей :)

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lacerta

Я теж приеднуюсь до привітань. ;)
Бажаю мішочок нескінченних грошей, здоровля тобі та твоїй родині.
Залишайся завжди такою тру людинкою як ти є :D

Lesyk


Stinger

Вітаю друже! Бажаю моцного здоров'я тобі і твоїй сім'ї, достатку в хаті, успіху в житті і прогресу в роботі!)))

explorer

Вітаю :)
Здуров"я та величезної любові, доброти та терпимості до всіх, і дописувачів зокрема ;)

inkognito

Дякую кулєги та куліжанки за добрі слова! Ну просто не годен більше ніц сказати... Дякую!!!

ЦитуватиВітаю  :)
Здуров"я та величезної любові, доброти та терпимості до всіх, і дописувачів зокрема  ;)

Щиро дякую, цього деколи дійсно буває замало  :)
Resistance is futile

Lesyk

сьогодні, 4 січня,  у нашого друга Bottlehunter-а ставсі день народження) 24 роки виповнилося (якшо я звісно не помиляюся)  :)
ну що ж, вітаю, гарних тобі вилазок, друзів, любові, привітної охорони та добрих стражів правопорядку!

Roy

Лови вітання і від мене!
Такої ж наснаги до всього невідомого, впевненості, удачі і багато міцного здоров'я до того!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

 Мої вітанні ФляшкоХантеру! Щасті, здорові та побільше повних фляшок!
Resistance is futile

Golem

Цікавих місць та непомітності для навколишніх :) А також сил для реалізації планів!
Дігери всіх країн єднайтеся!

425 Гості, 0 Користувачів