Чорнобильська АЕС. Офіційні відвідини.

Автор Roy, 15.04.2010 23:19:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Згідно режимних уставів, за певних хвилювань в країні, має бути посилений контроль на об'єктах, можливе обмеження пересування, допуск до об'єкту. Це попередження про всяк випадок.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Агов, тру-експлорери, де ж ви? :)
Невже ніхто не хоче порівняно "за копійки" потрапити на ЧАЕС? :o :o :o
Щось нас наразі трохи маленько виходить...
Meine Ehre heißt Treue

jony

а можна точно взнати що до поїздки:
на коли хочете організувати?
скільки буде вартувати з проздом в потязі? чи може буде автобус зі Львова?

Interlan

мене також цікавить. прохання повідомити точно де коли і як.

zelja


inkognito

Цитата: Roy від 28.04.2010 09:29:13
Агов, тру-експлорери, де ж ви? :)
Невже ніхто не хоче порівняно "за копійки" потрапити на ЧАЕС? :o :o :o
Щось нас наразі трохи маленько виходить...

я сі дуже пробаченні прошу, але той хто знає чого мене не буде, у мну каменя не кине (брущеткі також). Дякую!
Resistance is futile

Roy

Наразі є одна проблемка, а саме з організацією транспорту для нашого пересування з Києва в зону, по зоні та назад. Мордуватиму це питання разом з Зелею по знайомих в Києві. Хто має можливість, попрацюйте також над тим питанням.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Що ж, проблема з транспортом так і не вирішилась. Такі хворі знайомі в Києві, як ми, не знайшлися, відповідно не мали бажання попадати в іонізуюче середовище. :)  Замовляти бус в Києві на 5 осіб - це тупо і дорого,(оформлення машини, дані водія і т.д.). Ідеально було б машиною зі Львова, але не було такої можливості. Отож, відкладаємо цю авантюру до осені, може ще хтось добавиться до нашої скромної компанії, а мо ще я собі куплю сраковоза до того часу. Що ж тут вже поробиш, власний транспорт, головна вимога з боку адміністрації ЧАЕС для такого роду делегацій.
Meine Ehre heißt Treue

yegor_previr

Здоров експлорумчани)
Я - киянин. Мені Голем день тому кинув ссилку на цю тему, і от зараз я таки сюди зайшов)))
Так що тут з екскурсією? Типу - вас 5 чоловік бажаючих, і через брак учасників, та недомовленість по транспорту - вона переноситься на невизначений час?

Я - сам дуже хотів, і хочу туди попоїхати. Але найбільше хотілось би здійснити відвідини «кладовища техніки» в Россохе, або військового об'єкту РЛС «Чорнобиль-2», але екскурсії туди не водять... Мрія - таки туди якось потрапити...

Roy

Наразі бажаючих пятеро, однак проблема з організацією транспорту з Києва зупинила нас.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

2 yegor_previr
Чувак ти ж київський тобі легше може якийсь транспорт нарити там в києві ! Як що знайдеш бус для перевозки наших задниць із києва до зони будем тобі дуже вдячні, і зможем попасти зараз в зону а не осінню. ;)

Lesyk

2 yegor_previr - наскільки мені відомо - Розсоху порізали на метал, переплавили і продали москалям.я теж колись мріяв там побувати, але мої бажання не здійснилися  :'(  :'(  :'(

Віталік з Роздолу

Слухайте, може я щось не розумію, але от розклад руху автобусів:

Приб.   Отпр.       Км.   Стоим.
грн.
   11:40    КИЇВ ПОЛІССЯ       
12:50    12:51    ІВАНКІВ (ЦЕНТР) КДП    70    14.07
12:53    12:54    ІВАНКІВ    72    14.89
13:05    13:06    ПИРОГОВИЧІ    83    16.51
13:08    13:09    ПРИБІРСЬК    85    17.33
13:14    13:15    ХОЧЕВА    90    18.14
13:18    13:19    ОРАНЕ    93    18.96
13:25    13:26    ДИТЯТКИ    102    20.58
13:39    13:40    ЧЕРЕВАЧ    115    23.44
13:46    13:47    ЗАЛІССЯ    121    25.48
13:51        ЧОРНОБИЛЬ    125    25.48

А з Чорнобиля можна і пішкарусом, якщо проблема в транспорті. Хіба може хтось знає чи дійсно можливо просто так проїхати крізь станцію Дитятки.
І так, наскільки ви поняли, я би поїхав з вами, якщо буде влаштовувати час. Зі мною ще один.
Нормальність це не нормально, якщо ти сам не нормальний.

Pasja


inkognito

Resistance is futile

Nachtigall

а ви бачили оцей сайт,який організовує поїздки в чорнобиль? http://lplaces.com/ua/tour
Ліпше вмерти стоячи, ніж жити на колінах!

Віталік з Роздолу

Як на мене 110 доларів за 12 годин офіційних відвідин... Це якось не по тру-дігерськи.
Нормальність це не нормально, якщо ти сам не нормальний.

Roy

Цитата: Nachtigall від 12.05.2010 15:01:44
а ви бачили оцей сайт,який організовує поїздки в чорнобиль? http://lplaces.com/ua/tour
Звісно, такі гроші ніхто платити не буде, вже це не раз тут обговорювалося. Тому й тема відповідна створилася, власне потрапити на об"єкт в більш оригінальний та не такий коштовний спосіб.
Meine Ehre heißt Treue

tgrey

дай Боже!
я тут новий наразі. але до Чорнобиля хочу - ненадовго правда
авто маю ... і нараз ідумаю чи їхати ним до Припяті, якщо хто скине підтвердження що там дійсно нема по дорогах радіації то мона буде їхати...

прикинув по приладу "мамо-де-я" (GPS) якщо їхати через столицю то виходить 678 км, якщо їхати селами (в Новограді-Волинському повернути наліво і там біля Коростеня" то "мамо-де-я" показує 532 км - все таки півтора сотні менше, але може хто знає чи там  є заїзд??? (з заходу)?
а може на день Конституції попробувати? там 3 дні вихідних все таки...

KRANZ

Цитата: Віталік з Роздолу від 10.05.2010 23:00:56
Слухайте, може я щось не розумію, але от розклад руху автобусів:

А з Чорнобиля можна і пішкарусом, якщо проблема в транспорті. Хіба може хтось знає чи дійсно можливо просто так проїхати крізь станцію Дитятки.
Це не ваш варіант однозначно. Це маршрутка для працівників Зони. Якщо у вас не буде на руках перепустки, то вас просто зсадять з автобусу на КПП "Дитятки".

82 Гості, 1 Користувач