Для тих хто з Сихова.

Автор :-), 20.04.2010 22:10:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Шукаю компаньонів для вечірнього/ранкового бігу і не лише бігу.
Біганина проводиться на території лісопарку "Зубра" і можна аж до Танкового, чи й далі.ГГ. :P
Години приблизні - на ранок - 5.30-6.00 починати, на вечір - 20.00-21.30.
Освітленість і погода значення не мають. Стан землі/болота під ногами - теж.
Наявні бруси і турнік.
Бажаючі, пишіть сюди, або в приват, хоча зголошуватися краще сюди - люди може потягнуться ;D, а в приват - то вже деталі. 8)
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

 гарно! а чи є такі на ці самі години сраня у Центрі міста?
Resistance is futile

yar-79

Бігаю на Трофейці о 8.00, коли буваю у Львові,але можу зсунути графік.

Golem

Йоу! Похвально. Сам бігаю, вже третій рік.

Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Планую бігати в парку Костюшка, десь на 06:30-7:00.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Golem від 20.04.2010 22:52:11
Йоу! Похвально. Сам бігаю, вже третій рік.

Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.

Globetrotter рулить, респект, знімаю капелюха. У мене була ситуація один-в-один у 1998 році, лежав там же, робили аналогічні процедури - правда палити не кинув. Це йно попереду

upd. Бігав сраня поки мене якась куйня напередодні Великої Епідемії Тотальної Грипи не скосила - потому забив, бо тєжко було. Зара також тєжко, але треба продовжувати, бо то тру-файно і мега-корисно!

  ну і звісно бігати почав  inspired by Golem
Resistance is futile

Golem

Ого. Не знав про тебе того. Особисто себе стараюся юзати акуратно, шоб надовше вистачило :) І якшо шось не працює як слід - якнайшвидше фіксити, по можливості
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

таж бо і почав бігати не так довго до епідемії грипи - не більше 3-ох місяців, сам, повільно, від Міцкевича до Оперного кругами. Було файно, бігав в легкому ритмі, же б не тяжко було (в 06-00 до 06-45 у центрі є чим дихати ще). Себто робив ставку не на час проходження дистанції, а на її довжину. Просто плянував розрухатись, а потому вже й ставити собі  часові рамки. Головне на мою думку те, що я почав (хоч і не зміг продовжити)
Resistance is futile

:-)

Цитата: Golem від 20.04.2010 22:52:11
Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.
Класу з 6-го бігаю, нерегулярно, але якраз щоб норм було. Правда з 5 років як це все більш епізодично.

Пан Globetrotter дядько серйозний, але загалом на форумі тому туристи-велосипедисти. Мені притаманний трохи інший профіль підготовки. Хоча пан фізкультурник правдиві речі пише.

Бігаю наразі в інвайдерах - кєди/кроси/треки вночі і по тому всьому небезпечні, та й ноги тренуються для взуття яке використовую. Скоро перейти на Магнуми (якщо новеньких шкода не буде ::)) - там підошва безпечніша для стопи. За місяці 1.5-2  планую довантажити себе рюкзаком із поступовим збільшенням маси вантажу. Або розгрузкою - щоб по хребті не било.
Та й не тільки біг - наразі після осінньо-зимового ожиріння сьоня 4 рази підтягнувся. ;D
За трохи часу і кувирки разні буду по-новій освоювати.

Мінімально чого прагну досягнути - бігом від Сколого на Парашку, без переходу на ходьбу. 2-3 роки тому з 10-12 кг рюкзаком було, але з переходом на ходьбу. :-\

Юзаю "три фізкультурних "П"", хоч і не знав про них до сьогодні. ;)
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Гм. Цікаво. :) Шо всі знайшли в тій Парасці, від кількох людей чув про біг туда. Особистий рекорд - година і 50 хвилин з 20кг броциком. Але то пішки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Цитата: Golem від 21.04.2010 08:12:04
Гм. Цікаво. :) Шо всі знайшли в тій Парасці, від кількох людей чув про біг туда. Особистий рекорд - година і 50 хвилин з 20кг броциком. Але то пішки.
Це чудовий результат. З 20 кг дуже не побігаєш - колінам ппц.

Парашка популярна, бо простий маршрут туди і легко дістатися зі Сколого, можна встигнути від "мукачівської до мукачівської". ~25 км. За "правильного" маршруту від Сколого до Синєвидного можна намотати ~50 км ;D. Ідеально для матрацників.
Парашка - еталон. ;D

Більше Темнатик подобається, якщо на 1 день, але важко знайти компанію яка б піднялася вверх з мінімальною к-тю привалів.  :( А так то варто їхати на 2-3 дні туди.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Я за ранішню прискорену ходьбу із фізззарядкою. Орієнтовно ранок 7-00 - 8-00

Roy

Цитата: YserL від 21.04.2010 12:12:49
Я за ранішню прискорену ходьбу із фізззарядкою. Орієнтовно ранок 7-00 - 8-00
Так - так, зарядка перед ранковим бігом обовязкова! Густу кров після сну варто розганяти фізвправами однозначно.
Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Цитата: inkognito від 20.04.2010 23:43:03
таж бо і почав бігати не так довго до епідемії грипи - не більше 3-ох місяців, сам, повільно, від Міцкевича до Оперного кругами. Було файно, бігав в легкому ритмі, же б не тяжко було (в 06-00 до 06-45 у центрі є чим дихати ще).
Я теж задумуюсь над тим, щоб почати бігати.Живу в центрі, маршрут підходить. :)
Fruere vita, dum vivis

280 Гості, 0 Користувачів