Де купити зручну лопату?

Автор toya, 21.04.2010 11:29:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Маю питання до Dima_Bear, а саме де придбав МСЛ 1943 року?

Також як і yaroslav21, використовую Fiskars ergo 2500, і справді, в цій лопаті схована міць маленького екскаватора :) . Порівняно з російським аналогом, в котрго лопата зігнулася після річного, неінтинсивного копу...
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

я би собі теж таку МСЛ 43 року взяв, бо дивився на ті шо лежать в практикері та епіцентрі - то повне знущання навіть над садівниками та огородниками, черенок - гімно, сталь шо консервна банка, з'єднання взагалі ніяке...  :'(

swordlord

МСЛ хороша до 80 років, а краще воєнний та близький до післявоєнного період, там сталь краща, потім почали "халтурити". 43 ще дуже хороший рік. В мене є після 80-го , вона не так щоб дуже погана, проте гнеться швидко, та не тримє заточки...

Колись знайшов поляка по 39 році, збереження 4+, навіть після 60+ років у землі, рубає як "молода" трохи менша за МСЛ, але сталь супер. Тому ражу усім звертати увагу на рік випуску.
Si vis pacem, para bellum.

goom


Dima_Bear

Брав ОТУТ : http://narod.yandex.ru/shop.xhtml?site=zaxyst&p=101163&g=14&n=8
з клеймом:
там ще багато чого хорошого можна знайти за помірними цінами.

rast gasser

в карпати колись возив бундесверівську з кайлом розкладну непогана лопата але з часом шарнір розхитуеться вбив її за три роки особливо зимою коли земля як бетон думаю люба інша вмерла-б набагато швидше

rast gasser


Andriano

А може хтось сказати про титанові лопати?

linuxoid

Цитата: Andriano від 12.05.2014 00:52:42
А може хтось сказати про титанові лопати?

Титанові зараз вже не популярні, зараз в треді лопати зі збідненого урану. Збіднений уран мало радіактивний, зате дуже міцний (броня танків Абрамс містить збіднений уран). Єдиний мінус - такі лопати трохи важкі, але це вибір всіх справжніх проффесіоналів. Здається, я на розетці бачив, якщо не розібрали, точто є в китайських інтернет магазинах - доставка до 2-х місяців

Stinger

Цитата: linuxoid від 12.05.2014 20:34:01
Цитата: Andriano від 12.05.2014 00:52:42
А може хтось сказати про титанові лопати?

Титанові зараз вже не популярні, зараз в треді лопати зі збідненого урану. Збіднений уран мало радіактивний, зате дуже міцний (броня танків Абрамс містить збіднений уран). Єдиний мінус - такі лопати трохи важкі, але це вибір всіх справжніх проффесіоналів. Здається, я на розетці бачив, якщо не розібрали, точто є в китайських інтернет магазинах - доставка до 2-х місяців

Та, уранові лопати дуже хороші, користуюсь такою, дуже задоволений, брав в придачу до свого уранового лома, купляв на Аліекспрес, там такого добра вистачає :)

Andriano

Титанові зараз вже не популярні, зараз в треді лопати зі збідненого урану. Збіднений уран мало радіактивний, зате дуже міцний (броня танків Абрамс містить збіднений уран). Єдиний мінус - такі лопати трохи важкі, але це вибір всіх справжніх проффесіоналів. Здається, я на розетці бачив, якщо не розібрали, точто є в китайських інтернет магазинах - доставка до 2-х місяців
[/quote]

Та, уранові лопати дуже хороші, користуюсь такою, дуже задоволений, брав в придачу до свого уранового лома, купляв на Аліекспрес, там такого добра вистачає :)
[/quote]


АЛЕ ЦЕ ВСЕ РАДІОАКТИВНЕ!!!

linuxoid

Цитата: Andriano від 14.05.2014 20:32:08
АЛЕ ЦЕ ВСЕ РАДІОАКТИВНЕ!!!

Збіднений уран (U238) малорадіоактивний через дуже великий час піврозпаду, він практично не несе шкоди, якщо його не їсти.

Stinger

Цитата: linuxoid від 14.05.2014 21:10:02
Цитата: Andriano від 14.05.2014 20:32:08
АЛЕ ЦЕ ВСЕ РАДІОАКТИВНЕ!!!

Збіднений уран (U238) малорадіоактивний через дуже великий час піврозпаду, він практично не несе шкоди, якщо його не їсти.

та, правда, я ж її не гризу, я нею копаю :)

linuxoid

Цитата: stinger від 14.05.2014 21:58:16
та, правда, я ж її не гризу, я нею копаю :)

Мало не забув: якщо хтось надумає купити  урановий лом (доречі, в китай магах я бачив комплект уранової лопатки і лому, разом там трохи дешевше виходить) -  його не варта топити в ртуті, бо уран реагує з ртуттю утворюючи амальгами, а амальгами урану є дуже токсичними.

Stinger

Цитата: linuxoid від 15.05.2014 08:26:56
Цитата: stinger від 14.05.2014 21:58:16
та, правда, я ж її не гризу, я нею копаю :)

Мало не забув: якщо хтось надумає купити  урановий лом (доречі, в китай магах я бачив комплект уранової лопатки і лому, разом там трохи дешевше виходить) -  його не варта топити в ртуті, бо уран реагує з ртуттю утворюючи амальгами, а амальгами урану є дуже токсичними.

та то ж скільки ртуті треба, цілу ванну :o я в кітайсів стільки не бачив в магазинах, хіба в нас десь в секретних бункерах винниківського лісу нашкрябати

Andriano

Прошу, скиньте посилання на сайт, щоб замовити і таку штуку, тобто лопатку і собі і брату )))

Stinger

Цитата: Andriano від 17.05.2014 01:29:56
Прошу, скиньте посилання на сайт, щоб замовити і таку штуку, тобто лопатку і собі і брату )))

Десь там є  :)

Andriano

Дякую, десь там і буду шукати ))

Андрій74

До уваги панства ,і на ваш розсуд хочу показати ось це ноу-хау.Купивши металошукач,виникла проблема,як з ним ходити,в зібраному виді незручно,в рюкзаку носити теж недобре,трубки стирчать,і прилад можна поцарапати,покалічити.Вирішив пошити сумку.Обішлась в 160 гривень,на теперішній час це копійки.Кому сподобається можу дати тел.майстра.
Най го качка копне...

Андрій74

Пришлось,також думати і про лопату.Ручка зроблена з шкловолокна,на кінці ручки виточена різьба .Лопата звичайна,з нержавійки.Там де мала бути посадка під древко,запресований конус з різьбою,і обварений. Примітивно,але сподіваюсь що буде працювати.
Най го качка копне...

294 Гості, 0 Користувачів