І Всеукраїнський арт-фестиваль без жодних обмежень

Автор inkognito, 26.04.2010 22:37:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  Знав про подію раніше, сьогодні завидів на ZiK'у. Отож усі просто мають відвідати дійство, а головне там те, же буде Roy свої світлини презентувати. Може троха буде із нашими писками з форуму, а також багацько чого іншого цікавого.
  Також величезні подяки організатору та нашому кулєзі gor_qkop'у . Viva Explorer!
Resistance is futile

Hack

а є десь про це все діло почитати? Так зрозумів починається 28 квітня вул. Залізнична, 20, а доки? і т.п.? :)

gor_qkop

Вся інфа по фесту - http://primusart.com.ua/actual.php?id=38
Рой не тільки учасник а й головний дизайнер фестивалю :)

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Відкриття буде в суботу 01.05 на 13:00, також радо запрошую всіх експлорерів та гостей. Буду радий Вас всіх бачити. Потім можна пошпацерувати десь, наприклад на Кортумову Гору та відзначити це діло, або ж, десь і якось по-іншому. Головне відзначити ;)
Ок ? Шо на то скажете?
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Оооо, хороша ідея! Я, напевно, буду аж в понеділок. Бо на суботу-неділю Коржика ДН в горах святкуватимемо.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger


inkognito

Викладаю деякі фото нижче - писати і коментити не має потреби на мою думку --> гадаю нас чекає окрема нова тема про арт-фестиваль, де усе викладемо гарно, літературно та по полицях. Йно можу сказати зара - хто не пішов (не попав) із тих чи інших причин - дуже не поталанило. Закликаю усіх на відвідинини хфестивалю!
Resistance is futile

zelja

Троха запіздно але нічо
Викладу пару світлин як ми підготовлювали кімнату до виставки :)

1 - півка Вина для ривка
2 - ...
3 - розвішуємо  фотки
4 - стук стук__ аййййй бля
5,6 - міряєм
7 - Тру дігерський лаз
8 - дікій Стінгер ;D
9 - паляна  ;D
10 - сатаніст...

Roy

Фестиваль цікавий, є на що подивитися.
P.S.Дякую колєгам за підтримку та допомогу при оформленні експозиції! +
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дякую Рою за класні фотки! Ну і саме відкриття фесту пройшло незле. Люди заходили, питалися "А де це". Чекаємо наступної серії ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

83 Гості, 1 Користувач