Відкриття магазину

Автор yar-79, 28.04.2010 15:26:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

В 10-их числах травня по вул.Стефаника 10, буде відкрито мій магазин розливного пива. Точну дату повідомлю додатково. Головним продавцем буде Stinger! Запрошуємо експлорерівців на відкриття, для учасників форуму передбачена знижка на весь асортимент!
Виглядати то всьо буде приблизно так:

Hack

ммм заманливо, а яке пиво туди плануєте завозити? орієнтовні ціни?

з радістю пропіарю магазинчик серед своїх!

zelja

Вітаю Ярослав !!! :D
Тепер в нас буде постійна пивна точка,І ніяких проблем з ментами :)

Golem

Урааааа! тепер я знаю де купуватиму пиво! ну і , звісно, кину всім своїм знайомим!

До речі, класна назва! Є і пиво, і ничка :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

Файно, навіть дуже файно :)
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

Супер! Від хати в капцях зможу зайти! а шо то за цікава шняга, о 12-йти кулках шо паралельно вхідним дверям незаймано висят? Цінник?
Stinger тепер буде роздавати аффтографи кубітам...Тра зварити пиво "Полтва", "eXplorer" ну і "Лощина" із відтінком молока та лікеру "Старий Львів". Точно піде на ура!
Resistance is futile

YserL

Вітаю із початком рекламної компанії. А розливний квас буде? :-\

yar-79

На боковій табличці будуть вклєюватись марки пива які будуть продаватися. Поки ще є час, вислухаю побажання що до асортименту, квас теж буде, і рибка буде, і мастурба. Будемо вводити систему карток, для рідного Екслорера зроблю, напевно, іменні!

goom

Хотілося побачити Микулинецьке пиво на розлив і Першу приватну броварню.

yar-79

Ці будуть обов"язково, сьогодні як раз спілкувався з постачальниками.

Roy

Тааа.класно!! Вітаю! Хотілось щоб в тебе був хамон нарізний в продажі, брав б його постійно!
Meine Ehre heißt Treue

:-)

ГМ, :D хотілося б посьорбати побачити хороший квас.
Якраз літо в бібліотеці маю проводити. ;D
Будемо питиіарити.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Також приєднуюсь до побажань щодо Першої Приватної = особливо хтілось би бачити ППБ "Моцне" на розлив  :)
Resistance is futile

Bottlehunter_

А які знижки передбачаються для учасників форуму? І як будуть діяти іменні картки? Я так розумію, все залежить від випитого літражу ;)
Най жиє Гуцулія!

Zaval

Ярослав вітаю! Це дуже добро. Обовязково з камрадами з "Віоліті" зайдемо в гості! Камрадам з "Віоліті" знижки будуть?

Lesyk

жирно, чувак! буду частим гостем!

yar-79

Bottlehunter від випитого літражу буде залежати у звичайних громадян, у учасників форуму буде постігна гідна знижка. І не іпЁт скільки купиш пива, ми своїм завжди раді!

YserL

На рахунок карток, зара займаюся одним проектом, так що якщо треба автоматизація обліку дисконтів чи друк карток звертайся.

yar-79

YserL потрібно, звертаюсь! Давай в особистих обговоримо та перестрінимось!

Skip

класно буде мати файне місце по дорозі з роботи додому де можна пивка попити  :)

58 Гості, 1 Користувач