Рада in Ukraine, або бидло в Парламенті

Автор Sunkatalano, 02.05.2010 00:21:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunkatalano


Ото хлопи си писки били ;D
Тільки шкода, що такі люди  нашою державою заправляють...

Dark Wind

Тут плакати треба а не сміятися >:(
Цирк шапіто нервно курить збоку)
Мені шкода простих людей :-[

Golem

Головне шо я не зрозумів за шо вони билися. З такою ВР нас в Європу ітак не візьмуть :( Хоча ВР - всього лише відображення конюктури населення. Короче посміявсі я теж від душі
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Я тоді їздив до Києва пікетувати ВРУ. Шкода що то нічого не дало. Організації протесту не було ніякої. Постояли під Радою, потім вийшов якийсь дядя, сказав, що спікера закидали яйцями і кинули димову шашку. Попросив всіх мітингуючих перейти в інше місце. Доки ми перейшли, то угоду про флот вже ратифікували.  Думаю основна вина лежить на опозиції, бо не можуть домовитись і вибрати одного конкретного лідера. Шкода, що так Україна потрохи віддається "братньому народу".

inkognito

моя думка - "відсутність яєць" та належного рівня тестостерону. нема опозиції, і не передбачається, нажаль...
Resistance is futile

atlas1975

 >:(  а тим часом Табачнік вже веде переговори з Росією про "спільний підручник історії"...  >:( >:(

yar-79

От мудак, на палю його треба посадити, міністр, мля! Я йому ті слова, про два хреста, що Гітлер власноруч Шухевичу вручив ніколи не пробачу!!!

AHD

Та це вже давно відомо, яке иДЛО, з аналогічною командою, прийшло до влади. І треба щось роБИТИ, бо скоро і у Львові, як і в Запоріжжі, "виросте" пам"ятник Сталіну, чи ще якійсь небажаній персоні >:(
Режим харчування порушувати не можна

atlas1975

Якщо влада наважиться поставити такий виклик громаді Галичини, - це буде знак шо це явна провокація на силовий конфлікт, а значить влада до нього готова; це дуже серйозно. Однак вже цього літа може виникнути конфліктна ситуація, якщо такі нові підручники будуть готові, і їх завезуть у галицькі школи шляхом прямої директиви з Ки... а ні не так, - з Кієва правильніше... Оце буде проба місцевої громади на ступінь її аморфності і аполітичності...

yar-79


atlas1975

шкода шо той вінок не важив хоча б 1 тону...

onyx


atlas1975

ну хіба фантазіїї на кшталт кінця світу... Падлюкам якось більш-менш везло на нашому глобі...

277 Гості, 0 Користувачів