арт-фестиваль Скандальний цех_01

Автор Roy, 02.05.2010 22:40:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Всі фото, коментарі по фесту залишаємо нижче:
Meine Ehre heißt Treue

zelja


SANECKA

Сьогодні і я мав змогу побувати на цій виставці.Взяв з собою за кумпанію свою жінку і її подругу.Вразило дуже приміщення в якому проходить виставка,а саме вразило мене воно незвичністю.Практично завжди ми любимо в такі місця ходити на вилазки,а тут і саме приміщення для нас як рідне та ще й така чудова фотовиставка.
Тай фото Андрія мені здалися найкращими на цій виставці,хоча мушу визнати що й в тій чатині виставки де були фото аматорів теж були класні світлини.
Одним словом виставка сподобалась і мені і моїй жінці,і її подрузі.Дівчата навіть там щось в блокнот написали.Roy тобі великий зачот і звичайно жирний +

zelja


zelja


YserL

+ за виставку. Я хочу йти туди на днях, хто зі мною?

:-)

Цитата: YserL від 03.05.2010 14:30:57
+ за виставку. Я хочу йти туди на днях, хто зі мною?
Хочу втрапити туди на перформенси + акустичні розваги, було б добре піти туди централізовано.
Декольтем своїм мене манила.

STALKER

Побували ми і після сьогоднішньої вилазки у "Скандальному Цеху".Класно оформлено все-нам сподобалося.Роєві фото (як і всі інші)-суперові.Враження позитивні.
Скидую кілька фото
Перші:

STALKER


inkognito

Гадаю, що фото тут уже надто багато. Як ше хто буде заливати - то вже будьте ласкаві скидувати оригінальні фото, а не фото одного і того ж у різнх ракурсах. Тема дуже перевантажена фотками. Дякую!
Resistance is futile

gor_qkop


79 Гості, 0 Користувачів