Смішні фотки 3

Автор inkognito, 03.05.2010 16:19:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Літо, жара, тра чимось охолоджувати пічку принтера, бо при друці А5 формату, пічка ще 4 секунди працює. Вентилятор на вдув.



:-)

Колись пікаса почала індексувати обличчя самовільно. >:(
Вишло на той момент таке, запрінтскрінив, потім видалив її.
Зверніть увагу на назву альбому. 8)

Декольтем своїм мене манила.

Golem

Користувавсі нині активно Гуглом і знайшов там прогноз погоди в Полтві та відповідь на всі питання "чому" :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Портативний світлофор на трасі Львів-Київ. Акумулятори крадуть всеодно, незважаючи на колодки, бетонну плиту та блок...
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Знайшов, чистячи машину фото 2-х німецьких девайсів:
 
І М-65 куртка від Nike: ;D
Декольтем своїм мене манила.

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

Roy

Доволі смачно :)

Meine Ehre heißt Treue

mykolya

Автовокзал в Бориславі.

maxis

русо машінен вандертюнінх

Golem

Я перепрошую шо витер всі пости. Ми колись домовилися що у Смішних Фотографіях будуть тільки фотографії. А критерії смішності - в кожног свої. Хоча я б і справді рекомендував авторам зважати на те, скільком людям їхня фотка буде смішна.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

На одному малюнку аж дві помилки. :) Спочатку ручку слід відламати, а потім тиснути її вниз :) Між цими операціями треба "чикати" :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Я просто не можу не показати вам наступне фото власне самої податкової випадково зроблене! Скорочено фото сі зве "Чувак із реклами MicheLin'a пролітаючи над Львовом передає щирі вітання середнім пальцем правої руки усім податківцям оної Львівської області та їх колегам у інших регіонах Славної Держави Україна, а також особисто Януковичу, Азарову та особливо Табачнику!"

    Слава Україні!

  P.S. Пильнуємо за хмарою над податковою жеби кармічно вникнути в суть допису
Resistance is futile

Golem

Від перегріву певно а чи від напливу неформального люду, але на день міста годинник в Дубно сказивсі і почав показувати дату в шістнадцятковому форматі, причому явно неправдиву. :) Судіть самі. Час і трипературу виводив добре.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Гм, в Візитної картки України росте трава на даху. Ну і сама назва. Цікаво як би зреагували на анписа "Самсунг - візитна картка Кореї". І як така назва Київським і Донецьким?

Ну і хранцузька булка з вмістом меланжу - це взагалі жесть. Ось куда повезли на утилізацію запаси з Ценжева.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Вулиця Хорватська.




inkognito

Бідний мер...(с) 2010 by Inkognito.
P.S. №1На демотиваторах лежить тутко

P.S. №2 (upd. 04-08-2010 @ 22:37) Цікаві коменти поперли на demotivators.org.ua, ІМХО
стиль вказує на Дона Факеллу. Проте можу помилятись. Читайте коменти внизу сторінки
Resistance is futile

Golem

Біля Судака з гір зповзають на попах симпатичні кубіти
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

А навпроти пивнички стоїть ось такий МЕРСЕДЕС-БЕНС Українського виробництва ;D


VeNick

день міста Львова 2010



УКРЗАЛІЗНИЦЯ

139 Гості, 0 Користувачів