Смішні фотки 3

Автор inkognito, 03.05.2010 16:19:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Коли віддихав в Криму, а точніше в селі Рибачьє в нас в кімнаті висіла така картина невідомого художника про алколізм  ;D ;D ;D

Golem

Виїмка листів в Чернівцях
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

В неділю у Черінвцях: було реально жарко. Термометр на якомусь будинку показував 40. А чи того чувака  там так закрили і ще й ввімкнули опалення, а чи то така прихована форма ексгебіціонізму. Не знаю. Виглядав він природньо і йому реально було жарко. Ближче підходити було влом, але суть зрозуміла :) На фотці видно не дуже, але вживу було видно що чувак абсолютно голий.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

От такий красивий магазин в одному із сіл Житомирської області. От автентика збереглась!  За 50 років ніяких змін в екстер'єрі та в інтер'єрі. Працюючий, купував воду там. Коли вже напився води та від'їхав дальше, захотів вернутися щоб сфоткати його. Не встиг нажаль всередині зробити фото.. Обід з третьої до п'ятої...

Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Сорі, не втримався, хоч і буде повтор ;D ;D ;D

Fruere vita, dum vivis

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

на паркані біля базара)
завтра позвоню і спитаю чи можна в тій будці продавати порошєта, і як мені їх з Турки довезти

Fenriz

щасливий цуцик (біля кн.Романа)

inkognito

Полтва-Дайвинг

З.І. Ключ на 13-ціть подай!!! Вчись синку, а то завжди будеш ключі подавати  :)
Resistance is futile

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

був нині на Торпедо і бачів таку файну річ, як кротоловка на базі обуха від сокири з вмонтованою електричною бритвою та машинкою для стрижки... кротів... ;D



Roy

 :) кому треба, на рясне, на Шевченка за ВАМом наліво...
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Декольтем своїм мене манила.

zelja

Істинне призначення ВШ  ;D

Roy

мужик з пультом в маршрутці
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Як ви думаєте із якої анкети таке питання:


Протоколу канонічно -душтипарської співбесіди перед вділенням Тайни Подружжя, анкета на 7 листів, по питаннях завидує навіть сбу.  >:( пізніше зісканую і викладу знову в гумор, просто ппц

YserL

НТН прикалується ;D

http://ntn.ua/uk/live

Виявилося що НТН вхлдить до групи Інтре разом із К1, Mtv, мега.

Golem

Все чесно: Береш кредит, пєш, гуляєш, не віддаєш і зразу попереджають на скільки сядеш :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Resistance is futile

281 Гості, 0 Користувачів