Автор Тема: Бомбосховища Укрзалізниці  (Прочитано 5030 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Бачив на форумі кілька постів про бомбосовища залізничників, вирішив створити окрему тему, може хтось шось знає про бомбосховища, які находяться на балансі Укрзалізниці. Напевно це одні з небагатьох, які до сих пір залишаються діючими.
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Re: Бомбосховища Укрзалізниці
« Відповідь #1 : 05.05.2010 10:02:21 »
В понеділок йшов додому через гол.вокзал. Дорогою надибав вент шахти - всі вони біля якихось управлінь залізницею. Взагалі знаю, шо в Укрзалазниці до сих пір є купа бомбосховищ діючих.
Розшарити F VK G+

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 05.05.2010 10:31:43 »
В понеділок йшов додому через гол.вокзал. Дорогою надибав вент шахти - всі вони біля якихось управлінь залізницею. Взагалі знаю, шо в Укрзалазниці до сих пір є купа бомбосховищ діючих.
Так, звичайно, дуже чудово, що Ви знайшли бомбосховище якраз під пероном, але хто нас туди за просто так пустить?
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
  • Стать: Чоловіча
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #3 : 05.05.2010 21:44:17 »
мало ймовірно що ви потрапите в одне з бомбосховищ залізниці. Переважно всі бомбосховища в задовільному стані, або на разі доводяться до належного стану. Я в мене на роботі побував в -х бомбосховищах одне з них в хорпошому стані а інше на ремонті
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #4 : 05.05.2010 21:59:32 »
мало ймовірно що ви потрапите в одне з бомбосховищ залізниці. Переважно всі бомбосховища в задовільному стані, або на разі доводяться до належного стану

стопроцентів. Хіба по блату чи знайомству. Проте все-одно дякую Sasha1990 за спостережливість
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 05.05.2010 22:20:40 »
принаймні тішить, що хоча б якась державна структура не жлобиться на бомбіки)) і завдяки цьому можна жити хоча б надією, що коли небудь хтось з нас все таки побуває в діючому бомбосховищі(на екскурсії звичайно)
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 567
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 06.05.2010 00:13:01 »
Був я колись в дитинстві, в бомбіку управління залізниці, в мене там бабця працювала. Бомбік там гарний, має багато кімнат, обладнання, лавки в кімнатах, протигази, медпункт, стіни побілені, одноповерхова побудова, вхід туда знаходиться з вул.Гоголя, за воротами, у дворі, на протилежному від воріт боці.
Розшарити F VK G+