Досвід спілкування

Автор Bottlehunter_, 05.05.2010 14:30:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Дуже цікавить досвід спілкування форумчан з охоронцями, міліцією тощо. Наприклад, як вмовити сторожа дозволити погуляти там, де він охороняє, що казати патрулю, коли вилізеш із люка просто у них під ногами, як зробити так, щоб машиніст товарного поїзда покатав в кабіні тепловоза 8). Думаю, дописи старожилів форуму допоможуть багатьом в непростих ситуаціях.
Най жиє Гуцулія!

zelja

Тема за розмови з ментами пішла то вот згадаю одну пригоду :)
Хапнули нас біля ВШ На Чорновола -Липинського
Культурно пили півко тут хопа наряд із за угла  ;D
Дакументікі будласка ну ми тіпа на марозі пажалуста камандір  ;D
Ніц не питали шо ми біля ВШ сидимо тіки переписали наші паспортні дані і все.
Але цим не закінчилося. Дед міт не мав із собою документів які засвідчують особу,=>шмон,при шмоні нарили в нього чиєсь посвідчення яке він знайшов,ну і почалися тьорки.Менти кажуть все ми його забираємо в відділок, а ми шо або йдем всі або ніхто :) Ну там вступив в розмову "Журналіст  ;D" Декстер. Ну і якось все замялось і відпустили нашого героя :)

inkognito

   Прошу не проектувати мій рейтинг, роль на форумі, к-сть дописів тощо на цей допис - я не претендую на тру-гуру у питаннях, що пов'язані із вирішенням конфліктних питань з органами, але:
   
   1)  ІМХО - краще уникнути спілкування із ними будь-яким доступним чином. Вмикайте мозок та уникайте;
   2)  Якщо на об'єкті явно моцна охорона (а то переважно ДСО у нашому випадку). Охорона в ДСО по більшості страшно скучає та часом має бажання побалакати - використайте це, не варто лізти - насамперед розвідка. А хто зна, а може за фляшку чи файне слово добра людина пустит вас знимки наклацати та ше шось розкаже? Комерційні СО як правило не схильні йти на контакт, тому шо так є; 
   3) Чесність та відвертість. Нам допомогло на Поляроні та в New Роздолі - представтесь, поясність хто ви і чому тут, що це ваше хобі, що ви нікому не створите неприємностей, же ви не Зелені, представники пАРТІЇ рЕГІОНІВ (я навмисне із малої літери) чи які кляті москалі (хоча це географічно). Висновок - не умієте брехати без почервоніння - не робіть цього;
   4) Не слід мати при собі колючо-ріжучі предмети, психотропно-наркотіческі речовини, бухло(пиво в тому числі). Бути тверезим і зібраним (відсвяткувати можна потім);
   5) Паспорт чи документи, що засвідчують особу (водійські права, студентський, довідка про сплату аліментів  :) )
   6) Якшо вже із міліцією спілкуєтесь - не дозвольте себе засадити на "гачок", не говоріть лишнього, поцікавтесь насамперед їхніми посвідченнями. В ідеалі зафоткайте (запишіть нумери) тих посвідчень та одразу відішліть друзям/батькам - і то демонстративно та із пафосом;
   7) Не сперечайтесь надто із представниками влади, там по-більшості працюють люди, що не вміють відрізнити синус від косинуса, паралелепіпед від додекадера, правдивого громадянина від засраного гопа (наголошую, не усі - є ще у нашій міліції тру-люди!!!);
   8 )  прибережіть троха коштів у кишені. Деколи можна відкупитись на місці та без чеку - але знову ж таки, оцінюйте ситуацію - спроба дати хабар держслужбовцю при виконанні посадових обов'язків си кримінАЛЬНО карає, а то вже не жарти;
   9)  телефони друзів. котрі можуть вирішити шось у конфліктній ситуації майте при собі, в ідеалі - попередьте їх;
10)   світлий розум та твереза голова - це найкращі ваші помічники, не тільки тут, а практично будь-де! І не панікувати !!!

    Дякую, сподіваюсь став помічним
   
Resistance is futile

STALKER

Дякую Інкогніто за інформацію.До слова-я дуже часто полюбляв на фак-парк ходити-ні разу не бачив там міліції.Мені казали що мені просто вперло.

inkognito

   Не є за що, мабуть тобі дійсно пофортило - за 3 рази як я там бував бачив йно ДСО-охорону і то тілько раз  :) А зара троха приберу тему

Р.S. Зелі також варто подякувати
Resistance is futile

237 Гості, 0 Користувачів