Прогулянка від центру до Левандівки

Автор STALKER, 06.05.2010 18:11:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Пропоную усім хто хоче зібратися в понеділок на 11,00(10,05,2010) в центрі біля памятника Шевченку і пройтися до Левандівки.По дорозі є як на мене багато цікавих обєктів і деякі з них ще не описані на форумі,або якщо і описані то не всі на них бували.
Підписуйтеся нижче

rocknrollshik

Я напевно буду і візьму когось з собою!
The World Is Not Enough!

Pasja

Які саме обєкти будуть включені??? Бо якось не охота лазити просто, треба мати хочаб приблизну мету вилазки...

STALKER

Цитата: Pasja від 06.05.2010 18:49:48
Які саме обєкти будуть включені??? Бо якось не охота лазити просто, треба мати хочаб приблизну мету вилазки...
отже думаю за мехсклозавод,промінь,можна завод газавої апаратури,можна водонапірну вежу на газовій ну і на левандівці щось є

VeNick

на склозаводі нічого цікавого, там просто пустир з підземними комунікаціями. Я на той пустир кожного дня дивлюсь з вікна свого будинку
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Pasja

+1, я з вами, якщо погода буде нормальна)

zelja


Sunkatalano

Я тож постараюсь приэднатись)

Lesyk


inkognito

на мій превеликий жаль не зможу приєднатись

Цитуватиє як на мене багато цікавих обєктів і деякі з них ще не описані на форумі,або якщо і описані то не всі на них бували.

1) Є багато;
2) А шо саме не описано?  мехсклозавод, промінь, завод газавої апаратури,можна водонапірну вежу на газовій ну і на левандівці щось є...Хіба на рахунок Променя не певен...
Resistance is futile

kivi


184 Гості, 0 Користувачів