Млинки - "Зондер маршрут"

Автор RoMeL, 08.05.2010 12:50:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Є бажаючі? ;D

Зондер маршрут - це найскладніший екскурсійний маршрут центрального району.

Який включає в собі набір всіх найскладніших фізично-морально перешкод в центральному районі печери Млинки, які потрібно подолати за визначений час.

В декого від самої назви "мурашки" по шкірі пробігають.

Тема на Екстрімі
Fruere vita, dum vivis

inkognito

   йой, споглядаючи фото маю сумніви, що я просто фізично зможу у ці шпари пролізти. І то я маю наувазі зовсім не пузо чи ше шось нижче  :) Просто у плечах та грудях не пройду, навіть видихнувши по max()  усе із легень  :)
Resistance is futile

Golem

Ооо, знайомі писки на фотках! :)

Пролізеш, ше не такі пролазили. Назагал зонден маршрут просто як маршрут - пройдуть всі. Цінність власне в часі, здається 2 години, якшо не помиляюся. За який його треба в буквальному смислі пробігти.

Але як на перше знайомство з печерами - не радив би. Краще просто поїдь з Ромелем і пройдися одним-другим звичайним маршрутом. Повір, враження будуть огого!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Я дуже хочу в перчери але по таком маршруту напевно не пройду...
тре шось попроще :)

RoMeL

Ну можна і  попроще для  + для тих хто чується в силі  = "зондер".
Класно було б зібратися і поїхати :)
Fruere vita, dum vivis

Віталік з Роздолу

А я за печери на 75 %, але теж не поїду на зондер, бо я завеликий. Одного разу ліз на дах у Львові, а злазив іншим під'їздом, бо той закрили  ;D І застряг в рамі з арматури. (Груди не пустили).  :)
Нормальність це не нормально, якщо ти сам не нормальний.

kivi


а чому така обмеженість в часі?

*вибачаюсь за можливо ламерське питання, але в печерах не довелося лазити, хоча дуже хочеться

Golem

Бо в тому і весь прикол Зондер маршруту. Повільно - не цікаво. Хто нікуди не спішиться - йде звичайними маршрутами :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

123 Гості, 0 Користувачів