Автор Тема: Львівська Цитадель  (Прочитано 132213 разів)

1 гість дивиться цю тему.

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Хто шо знає про споруди під Цитаделлю?
« Відповідь #120 : 15.10.2009 12:05:27 »
Цитувати
Кидай мені, я заллю на наш сервер.
боюсь автор буде проти  :)
Розшарити F VK G+

gor_qkop

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #121 : 15.10.2009 12:37:36 »
Ок днями вісканую і викладемо...
Проте зразу хочу дещо прояснити щодо позиції автора книги на рахунок частини секретів Цитаделі:
"В ті питання, що стосуються безпеки моєї держави я свідомо не втручаюсь" Ця фраза була сказана якраз щодо питань про деякі сучасні секрети цього обьєкту...
Розшарити F VK G+

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #122 : 15.10.2009 12:57:54 »
Цитувати
В ті питання, що стосуються безпеки моєї держави я свідомо не втручаюсь
свідомо, але йде в повний розріз з даним ресурсом :-)
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #123 : 15.10.2009 14:21:21 »
Багато відповідей є в книжці Тараса Піняжки "Цитадель" - найкраще відкрите джерело інформаціїї, якщо ні в кого з форуму її нема то мо підсобити в електронному вигляді :)
Книжка дуже цікава, мав кілька примірників. Тарас колись був дописувачем цього сайту, ходили з ним на пошуки ходів під ВЗ. Але не сказав би що в тій книжці є щось принципово нове стосовно того, що є під цитаделлю. Все так чи інакше вже неодноразово згадувалось і є написаним тут.
І, думаю, що викладання скану книжки на форумі йому мало сподобається...
Розшарити F VK G+

gor_qkop

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #124 : 15.10.2009 18:03:14 »
Багато відповідей є в книжці Тараса Піняжки "Цитадель" - найкраще відкрите джерело інформаціїї, якщо ні в кого з форуму її нема то мо підсобити в електронному вигляді :)
Книжка дуже цікава, мав кілька примірників. Тарас колись був дописувачем цього сайту, ходили з ним на пошуки ходів під ВЗ. Але не сказав би що в тій книжці є щось принципово нове стосовно того, що є під цитаделлю. Все так чи інакше вже неодноразово згадувалось і є написаним тут.
І, думаю, що викладання скану книжки на форумі йому мало сподобається...
Я дуже радий щоб в форумчан є ця книжка, тоді нема потреби її викладати.
Коротко поясню чому в мене постало питання про необхідність розповсюдження такого матеріалу на форумі. Дослідження цитаделі учасників експлореру мають радше ентузіастський а не науковий характер. Вивчення книги пояснило б учасникам де був головний вїзд на цитадель, і що це за вїзд, що його вважають головним, що знаходиться в підвалах бокових башен і чому їх засипали, що знайшли коли реставрували готель, для чого будували вент шахти біля книгосховиша і чому не завжди треба питання про наявність замурованих приміщень зясовувати файною кувалдою.
З рештою це суто моя позиція, і якщо вона розходиться з політикою форуму прошу видалити цей пост.
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 489
    • Перегляд профілю
« Відповідь #125 : 15.10.2009 19:17:44 »
Слухай Єгоре, не треба впадати в крайності, ми теж вивчаємо історію, і нам дуже цікаво почитати що там і як на цитаделі, бо я не маю змоги купити зараз ту книжку, тому думаю ні чого не станеться, якщо ця книга з'явиться на форумі хоча б на тиждень, щоб всі охочі мали змогу її скачати, а потім можна буде стерти. Була б ця книжка в мене, я б і сам її відсканував, сканер маю. А на рахунок методів вивчення історії, то коли немає доступу до нормальної інформації, то нічого іншого не залишається, як взяти кувалду і лома, та йти добувати цю інформацію, адже коли маєш змогу прочитати документацію по об'єкту, то потім не виникає безглуздих питань: - А ЩО ТАМ ЗА ТОЮ СТІНОЮ, та варіянтів: А ДАВАЙТЕ ЇЇ ВИВАЛИМ ТА ПОДИВИМОСЬ!!!
Розшарити F VK G+

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #126 : 15.10.2009 19:41:06 »
Цитувати
А на рахунок методів вивчення історії, то коли немає доступу до нормальної інформації, то нічого іншого не залишається, як взяти кувалду і лома, та йти добувати цю інформацію, адже коли маєш змогу прочитати документацію по об'єкту, то потім не виникає безглуздих питань: - А ЩО ТАМ ЗА ТОЮ СТІНОЮ, та варіянтів: А ДАВАЙТЕ ЇЇ ВИВАЛИМ ТА ПОДИВИМОСЬ!!!
Вся річ в тому що не вся інформація призначена для всіх. Тут я з gor_kop згоден і добре розумію що він має на увазі.
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 489
    • Перегляд профілю
« Відповідь #127 : 15.10.2009 20:26:52 »
Ну чєкайте, ми ж не ліземо в бункер МНС під книгосховищем, ми досліджуємо об'єкт 19 століття, з його підземеллям, яке є або замурованим, або засипаним, а для цього треба принаймні знати куди ми лізем, мати інформацію для цього...
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #128 : 15.10.2009 20:37:28 »
Думаю як варіант можна книжку завантажити на сервер, а лінк дати лише своїм і дійсно зацікавленим людям. Це те ж, шо дати її просто прочитати. Але без фізичного вилучення у валсника. Тобто лінк нігде на сайті світити не будемо. Думаю тут нема порушення аффторських прав. Єгоре, мож таке зробити?
Розшарити F VK G+
курча

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #129 : 15.10.2009 21:07:13 »
Цитувати
А ЩО ТАМ ЗА ТОЮ СТІНОЮ, та варіянтів: А ДАВАЙТЕ ЇЇ ВИВАЛИМ ТА ПОДИВИМОСЬ!!!
Коли я бачу замурований хід, в мене особисто виникає питання - а чого замурували ? щоби сховати щось діюче ? щоби захистити людей від небезпеки ? Щоби ізолювати якусь заразу або іншу потенційну загрозу ? Без відповідей на ці і інші питання ламати стінку мені особисто видається безвідповідальним, я б не ламав. Але це суто моя позиція, в жодному разі не претендую на те що вона єдина правильна. Але бачу що не тільки моя.
Розшарити F VK G+

Chuhaystur

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
  • Тру-діггери не здаються!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #130 : 15.10.2009 22:38:22 »
В принципі, якщо замурували, то і справді не просто так. В той же час потрібно врахувати такий варіант, при якому ми (припустимо)розвалимо стіночку, а там нічого суттєвого, ну санвузол якийсь. . . ( а валити шось в історичних пам ятках шкода, як не як). Хоча сам свого часу чув, шо як на цитаделі розташовувася російський гарнізон (Перша Світова), то вояки через підземні ходи втікали собі в самоволку (пивка попити, з кобітами погуляти ;D))
  Правда інформація нічим не підтверджена (хоча троха я в то вірю)
Розшарити F VK G+
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

gor_qkop

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #131 : 15.10.2009 22:42:57 »
Думаю як варіант можна книжку завантажити на сервер, а лінк дати лише своїм і дійсно зацікавленим людям. Це те ж, шо дати її просто прочитати. Але без фізичного вилучення у валсника. Тобто лінк нігде на сайті світити не будемо. Думаю тут нема порушення аффторських прав. Єгоре, мож таке зробити?
Думаю краще я її відсканую і розшлю тим хто хоче, під чесне слово не викладати її в інтернеті, оскільки купити її вже не можливо, а Тарас всяко привертає увагу громадськості до Цитаделі. До проблеми збереження цього меморіального-архітектурного комплексу. Я сподіваюсь тут більшість ентузіасти збереження правдивої історії і шкоди з того не буде. Крім того він надав проекту мому свою книгу саме для популяризації знань про цитадель.
тож пишіть в пріват мейли, як справлюсь - відправлю під чесне слово не викладати в широкий доступ без згоди автора.
Розшарити F VK G+

gor_qkop

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 18
    • Перегляд профілю
« Відповідь #132 : 15.10.2009 22:44:45 »
В принципі, якщо замурували, то і справді не просто так. В той же час потрібно врахувати такий варіант, при якому ми (припустимо)розвалимо стіночку, а там нічого суттєвого, ну санвузол якийсь. . . ( а валити шось в історичних пам ятках шкода, як не як). Хоча сам свого часу чув, шо як на цитаделі розташовувася російський гарнізон (Перша Світова), то вояки через підземні ходи втікали собі в самоволку (пивка попити, з кобітами погуляти ;D))
  Правда інформація нічим не підтверджена (хоча троха я в то вірю)
Післе першої світової там як мінімум встиг побувати концтабір, де загинуло кілька десятків тисяч людей, як ви думаєте куди їх поділи?
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 209
    • Перегляд профілю
« Відповідь #133 : 15.10.2009 22:50:24 »
Знаю точно, що мій дід ходив підземними ходами з цитаделі на Високий замок.
Розшарити F VK G+

Chuhaystur

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
    • Перегляд профілю
« Відповідь #134 : 15.10.2009 22:55:16 »
Ну я не думаю шо штабелями викладали трупи в тунелях. Легше+простіше в яму.  ((((( До того ж німці у львові організували не просто концтабір, вони організували т зв "фабрику смерті" Де з успіхом переробляли людські тканини (скажімо кістки, якшо не помиляюся ішли на мило. . . .
       Уроди >:(
Розшарити F VK G+

Chuhaystur

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
    • Перегляд профілю
« Відповідь #135 : 15.10.2009 23:09:44 »
Цитувати
Знаю точно, що мій дід ходив підземними ходами з цитаделі на Високий замок
   !!!! Ого!! Стоп, там же яка відстань. . . Окей, якшо такі ходи справді є, то мене цікавить для чого їх будували(рили)  Високий Замок втратив свою мілітарну функцію ше у 18 ст. Крім того якшо такі тунелі\тунель є, то вони мають мати вентиляцію, котра тягнеться вервечкою. . .десь
Розшарити F VK G+

Chuhaystur

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
    • Перегляд профілю
« Відповідь #136 : 15.10.2009 23:31:31 »
Нє, мене то заінтригувало!! 2Romchik: можеш троха детальніше вивідати інформацію по тому???
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 489
    • Перегляд профілю
« Відповідь #137 : 16.10.2009 02:21:36 »
Не хочу ні кого образити, але мій дід теж багато байок розповідав про львів, але такі вже вони є старі люди, натомість я не вірю що хтось би став би рити хід під полтвою, хіба що ядрено-плазмовим буром з наукової хвантастики, та і про то мали б бути якісь згадки в історії, тож не середньовіччя, а 19 століття, та і проект є колосальний навіть на сьогодні...
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #138 : 16.10.2009 08:22:08 »
Знаю точно, що мій дід ходив підземними ходами з цитаделі на Високий замок.

Саломон Самсонович. Щас врем'я таке дурне, у всіх нерви, всі лікуються, якіхось прізраків та фантомів бачать, а я от скіки живу - жодного не бачив. А ви, діду?

Свирид Опанасович. Один раз, як малий був і на леваді кози пас, то з лісу виїзжають четверо, всі на конях, худі і голі. Всі з косами, а в одного ще вєси магазинні. Мабуть, шо по сіно поїхали, тіки от віси на...?

Валька. А сіно взвєшивать.

Саломон Самсонович. Та! Та хіба це фантоми, то х...я, а не фантоми. Якісь казли з дурдому втекли, або ви, діду, десь чарку й...и, чи укололись харашо..

(c)Класик

Вже неодноразово писалосі в різних джерелах, шо ніхто тунелі в болотистому грунті не копає. Бо всьо попливе і обвалиться.
Розшарити F VK G+
курча

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #139 : 16.10.2009 10:33:03 »
Цитувати
Вже неодноразово писалосі в різних джерелах, шо ніхто тунелі в болотистому грунті не копає. Бо всьо попливе і обвалиться.
а як жеж вирили каналізацію ?
Розшарити F VK G+