За що я не люблю Львів

Автор SANECKA, 10.05.2010 00:06:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Абсолютно згідний, не треба ненавидіти минуле, треба просто сприймати його, як досвід і просто робити висновки, ссср вже нема, фашистів вже нема, є Україна, і нам з вами тут жити, тому будемо сприймати і розуміти кожну людину як особистість зі своїми поглядими і звісно ж поважати. :)

Skip

почитав я ото все і так мені захотілося процитувати одного всім відомого героя "Ребята, давайте жить дружно"

Roy

Цитата: stinger від 11.05.2010 16:29:44
Абсолютно згідний, не треба ненавидіти минуле, треба просто сприймати його, як досвід і просто робити висновки, ссср вже нема, фашистів вже нема, є Україна, і нам з вами тут жити, тому будемо сприймати і розуміти кожну людину як особистість зі своїми поглядими і звісно ж поважати. :)
Стінгер, золоті слова!
Думаю, тепер це мав би бути хороший епілог всього вищенаписаного  ;)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

2 Roy:

як писав Чугайстр, а я цитував його:

ЦитуватиТому: *Обнімімося ж брати мої!*...Бо перед нами стоять складні виклики!

Золоті слова адресувати Чугайстру, а заодно дописи вище читати

2 Stinger:

ЦитуватиТо Inkognito: Олег, не треба так різко ображатись, як ніби саме тебе назвали бидлом, не приміряй будьласка каку на себе, ти нормальна свідома людина зі своїми поглядами, а відповідати за всіх ображених теж не варто, бо тупого бидла дійсно багато всюди

Ну це твоя скромна думка  :) Нагадаю, я вище комусь відписував про процентне відношення БИДЛА у регіонах. Дякую, що я нормальна свідома людина згідно твоїх думок (мені також практично усі так кажуть). Будь-ласка сі пише через дефіз, а Лощина через "и", а не через "і"  :)
Resistance is futile

Stinger

Ну та я ж москаль, шо з мене взяти? ;D  Мені однаково паралельно, що російська, що українська, що кітайська, в мене інтернаціональні погляди на мову, так, може і роблю десь помилки, але такє з кожним буває )))

inkognito

Ніхто не казав же ти москаль, і особисто я тобі багато раз про це говорив! Я блокую тему, бо бачу шо не варто розвивати її у подальшому.
Resistance is futile

107 Гості, 0 Користувачів