вул.Вінниця 1

Автор Golem, 16.05.2010 14:03:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Хто знає шо це за обєкт на вулиця Вінниця 1 ?

Лінк на Вікімапію

Навколо таблички висять шо проїзд заборонений. Навіть в лісі. Але ззовні звичайні будинки, нічого такого. Хіба шо троха стоять в стороні від решти. І дорога до них йде явно не міського значення, так ніби то якесь село. Ну і зверху видно шо шось деревами обсаджено, так часто в ВЧ роблять. Мо якийсь пункт на кабелі сидить, чи ше шось... Я, як законослухняний громадянин, на знак їхати не хтів, тим більше вдень :)

Буду вдячний за інформацію!
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Там садово-городні кооперативи із злими городниками. Але перевірити можна.
Декольтем своїм мене манила.

Hack

в дитинстві там часто гуляв, колись нічого обгородженого не було, прості будинки як і ті що стоять на попередній вулиці. А живуть там прості люди, хоча може колись це і задумувалось як якесь віддалене поселення ВЧ.

Підозрюю що загородили парканом самі мешканці із-за того що туди часто машини заїжджали з Малинової вулиці щоб на дачі чи в ліс на озеро проїхати, а проходу там нема фізично вот і крутились там "куда їхати", та і люди постійно тудою на свої дачі бігали. Сам постійно тільки тудою ходив в ліс що за цим поселенням. Напевно терпець увірвався і постійно "лазячий" народ надоїв мешканцям =)

Roy

Якийсь кооперативний будинок. І дійсно таки, люди самі собі зробили і знаки і обгородження.
І ше там живе злий пес Брюс  :)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Ок. Дякую всім за інфу. Мо хто має фотку шо там за будинками обсаджено деревами?

ПС: подумав: а мо і ми коло хати такий знак поставити...
Дігери всіх країн єднайтеся!

277 Гості, 0 Користувачів