На пекарській біля поліклініки..

Автор Helena_linda, 22.05.2010 23:33:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Helena_linda


Golem

Молодці. Фоткали телефоном? Ну і тоді детальніше, шо бачили, шо цікавого..
Дігери всіх країн єднайтеся!

Helena_linda

Так, телефоном. Будиночок мені сподобався, тільки полазити там можна нажаль мало. Прийшлось перелазити через маленький паркан (сіточку), але там легко, бо він в одному місці нахилений... Найприємнішим спогадом було те, що це було вдале завершення невдалого дня, тому що ні на один інакший обєкт, куди хотіли піди ми тоді попасти не змогли... і ось мені в голову прийшла ідея сходити туди...

STALKER

це не на пекарській це на некрасова в обласній лікарні і я там 100 раз бував так що ви америку не відкрили

zelja

Цитата: STALKER від 23.05.2010 11:01:18
це не на пекарській це на некрасова в обласній лікарні і я там 100 раз бував так що ви америку не відкрили
А Вони америку і не відкривали...
просто виклали фотки з обєкту (якого ще не було) на форум...
ПИ СИ Нагадоло Філіпіни (будівлю біля нового цуму)

STALKER

Цитата: zelja від 23.05.2010 11:31:21
Цитата: STALKER від 23.05.2010 11:01:18
це не на пекарській це на некрасова в обласній лікарні і я там 100 раз бував так що ви америку не відкрили
А Вони америку і не відкривали...
просто виклали фотки з обєкту (якого ще не було) на форум...
ПИ СИ Нагадоло Філіпіни (будівлю біля нового цуму)
там ніц доброго нема -це був старий будинок до якого другий поверх хотіли добудувати а може і ще.Тільки як завжди припинилося фінансування.Я ще памятаю як там йшла робота.Як на мене ніц там особливого нема-ще трохи і воно просто впаде від старості і від погодніх умов

inkognito

просторові координати в студію!!! може це те неподобство, же між гуртожитками медінститиуту та корпусом, де сі нервопатологія розміщує, по вул. Некрасова? Там де ше декілька вентшахт? Поправте мну пліз якшо же шось не так
Resistance is futile

STALKER

Цитата: inkognito від 23.05.2010 21:06:08
просторові координати в студію!!! може це те неподобство, же між гуртожитками медінститиуту та корпусом, де сі нервопатологія розміщує, по вул. Некрасова? Там де ше декілька вентшахт? Поправте мну пліз якшо же шось не так
цей дестрой знаходиться на вулиці некрасова-його стіни виходять зразу на цю вулицю.Розміщується умовно між неврологією і головним вїздом в лікарню(там де охорона сидить).

236 Гості, 1 Користувач