Дірка на ВЗ

Автор North, 12.10.2007 09:19:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Цитата: Boivka від 18.04.2013 22:32:33
Тут є більш детально про другий грот на Високому Замку, з вказанням місця його розташування.
http://old.wikimapia.org/#lat=49.8496768&lon=24.0359348&z=18&l=37&m=b&show=/27309977/%D0%9C%D1%96%D1%81%D1%86%D0%B5-%D0%B9%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%82%D0%B0%D1%88%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%97-%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8

Це місце треба розкопати. По багатьом переказам там є засипаний вхід...кудись  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Daymon

Всім мої вітання, вставлю і я свої 5 копійок. А точніше, міркування із вище описаного.

Для початку, хочу порівняти ці дві картинки. Сучасний перетин вулиць Богдана Хмельницького і Гайдамцької

з ось цим планом


При більш детальному пошуку інформації в інтернеті, мною було виявлено, що вулиці Balonewa і Zolkiewskiej, це сучасні Гайдамацька і Богдана Хмельницького (відповідно).
Продовжимо.
Погортавши цю книгу

А саме 74-у сторінку, знаходимо цікавий абзац:
Оригінал
najciekawszym, chociaz zupelnie zagadkowym byl podziemny ganek, odkopany w r. 1900 w czasie robot ziemnych u wylotu ulicy Balonewej na Zolkiewskiem. Przekop ten niezwyklej, bo przeszlo poltora metra siegajacej szerokosci i rownie znacznej wysokosci, wymurowany z lupanego kamienia znajdowal sie tuz prawie pod poziomem ulicy, a biegl, jak to jest wskazane na plane, w poprzek ulicy Zolkiewskiej, przez ogrod prywatny, az do podnoza Gory zamkowej. Zbadal go i szczegolowo opisal p. Franciszek Kowaliszyn, urzednik Archiwum miejskiego.
І переклад гугл-перекладачем:
Найцікавіше, хоча і досить незрозумілим було підземну галерею, розкопаних в 1900 році під час земляних робіт на вулиці Balonewej на Жолкевського. Dig This екстраординарним, тому що, починаючи більше п'ятдесяти метрів завширшки і не менш значну висоту, облицювання шиферу камінь це просто правильно під вулицею, і він побіг, як показано на площині, через дорогу Жолкевського, приватний сад, і до підніжжя гори замку. Оглянув його і детально описати пан Френсіс Kowaliszyn, Архів міста.

Ну і на останок, скрін з вікімапіїї

І посилання но об'єкт підписаний як "Остатки подземного хода"

Можливо все-простий збіг, а можливо зовсім і не простий

yar-79

Зустрів місяць назад трьох підлітків з інтернату на ВЗ, які мені розповіли, що ще 1,5 року назад лазили в підземелля, потім вхід обвалився, сказали, що залюбки покажуть де то було. Я взяв в них номер мобільного.

Roy

Цитата: yar-79 від 17.07.2013 22:38:53
Зустрів місяць назад трьох підлітків з інтернату на ВЗ, які мені розповіли, що ще 1,5 року назад лазили в підземелля, потім вхід обвалився, сказали, що залюбки покажуть де то було. Я взяв в них номер мобільного.

Юхуууу! Радіти поки рано але то є добре  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Цитата: Daymon від 15.07.2013 16:25:53

Ну і на останок, скрін з вікімапіїї

Можливо все-простий збіг, а можливо зовсім і не простий

То я позначив на вікімапії, там його і так видно той хід :)

romanlv

В дитинстві (приблизно 87-95 рр) гуляючи з батьками по ВЗ залазив у дірку котра була менш засипана ніж та що розкопували на фотках, але вроді більша. В глибині з права був прямокутний отвір (можливо хід), але я малим від входу боявся відійти і тепер досі жалію. Потім довго цієї дірки взагалі не бачив. Зараз там зробили якусь печерку для моління, але не можу впевнено сказати чи то вона там була чи ні. Мені вона видавалася в 3 рази більшою. І здається була трохи далі.

Вхід тоді був засипаний настільки що можна було не повзти.

Памятаю що було в тому ж пагорбі де капличка але далі в ту сторону де галявина.

От як то шо зробили виглядало минулого літа. Але я відчуваю підставу.


233 Гості, 0 Користувачів