Дірка на ВЗ

Автор North, 12.10.2007 09:19:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

North

Був недавно біля дірки на ВЗ. Хтось її розкопав, тепер туди можна залізти.звичайно повзти треба довго і на животі, але все ж. Може то хтось з місцевих туди лазив? :)

mxa

Що за дірка? Якщо то щось типу невеличкого приміщення викладеного камнями то я там був ще років 8 назад. Тоді туди теж можна було пролізти на животі. Але лізти довго не приходилось. Приміщення невеличке, закінчується тупиком. Певно колись був якийсь будинок, а це все що від нього залишилось.

North

Йо.. А я на неї покладав більші надії... ((( То біля джерела.

Golem

Маєте на увазі ось це:



Чи ті шо навпроти Лікеро-Горілчаного?

Схоже або на засипаний підвал, або якийсь льох. А може це і є то славнозвісне бомбосховище на ВЗ?

також в тему про ВЗ. Хто знає шо це колись було чи є зараз:




Варіанти:
- Пожежне водосховище
- Колись був фонтан
- Просто Бомбосховище
- Газові вентилі
- Водяні вентилі
- Звязкова апаратура
- Шось інше

Я за Пожежне Водосховище.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 19.01.2009 18:46:49
Маєте на увазі ось це:




я такого не знаходив. А є фото з середини? Треба заглянути :)

Повішу тут відомі місця на схилах ВЗ.

explorer

Вихід на закритій території. Мабуть підвал будинку? Північний схил ВЗ.

explorer

Північна сторона, в районі Підзамче. Мабуть якийсь резервуар.

explorer

Північний схил, недалеко від джерела. Всередині за кілька метрів стінка. За стінкою земля.


explorer

північно-східна сторона. Величезні ворота у схилі ведуть в кілька симпатичних старовинних залів.

explorer

Північно-східний схил. Маленьке бомбосховище.

Golem

Ні, зсередини нема. Я тоді був сам і без споряги, троха влом було лізти. То атм де я тобі розказував. На схилі під телестудією. Виглядає шо пройти можна з оглядового манданчика троха далі по схилу попри апркан внизу. Там навіть стежка протоптана. Можна злазити хоч нині чи в любий інший час.

Дігери всіх країн єднайтеся!

mxa

Цитуватипівнічно-східна сторона. Величезні ворота у схилі ведуть в кілька симпатичних старовинних залів.
Якщо я не помиляюся то ці вората знаходяться прямо біля дороги, і їх там не одна штука і різного розміру.

explorer

Цитата: mxa від 20.01.2009 20:20:06
Цитуватипівнічно-східна сторона. Величезні ворота у схилі ведуть в кілька симпатичних старовинних залів.
Якщо я не помиляюся то ці вората знаходяться прямо біля дороги, і їх там не одна штука і різного розміру.

Так, ліворуч менший вхід. Що за ним не знаю. Але останній раз коли я там був - замість менших дверей була купа цегли, так, що то було більше схоже на провалене склепіння стелі... тому, мабуть, там вже ніц нема.

explorer

Цитата: Golem від 20.01.2009 11:33:30
Ні, зсередини нема. Я тоді був сам і без споряги, троха влом було лізти. То атм де я тобі розказував. На схилі під телестудією. Виглядає шо пройти можна з оглядового манданчика троха далі по схилу попри апркан внизу. Там навіть стежка протоптана. Можна злазити хоч нині чи в любий інший час.

Сенкс! Треба буде подивитись. Я з тієй сторони ВЗ майже не ходив за межами звичайних доріжок парку :\

slod

Повернуся до початкової теми "дирки на ВЗ".
Як я описував на старому форумі - цих "дирок" було декілька. Одна з них, представлена на фото - дасть якусь відповідь тільки після проведення розкопування (але дуже велика імовірність того, що це якісь залишки пивниці).
Інша (інші), які ще існували десь на початку 80-х - були замуровані цегляною кладкою.. Тепер цих входів не існує (вони нажаль засипані) :(
А над "дирками" і сучасним джерелом був цвинтар, де так зараз затишно смажити грілєві ковбаски  :-X   >:(

Stinger

Чув одну історію з багатьох джерел, що на північно східному схилі колись стояла капличка, типу ченців, можливо тампліерів :) сам ще років п'ять тому бачив на схилі кам'яний хрест та якісь руїни, каміння... Може хтось шось чув про те, бачив?

RoMeL

кілька фоток бункерів  ВЗ можна побачити тут
Fruere vita, dum vivis

Stinger

Перечитав книжку "Тайна высокого замка" автор Златослава Каменковіч, там дуже докладно описані підземелля ВЗ, і от що виплило, та дірка, що напівзасипана на південному схилі біля джерела, е німецьким бомбосховищем і складом дінаміта, зброї та боєприпасів для зенітної артилерії часів 2-ї світової, яке (бомбосховище) бомбонули радянські літаки в 43-му році, там весь схил був в зенітках. До речі є ще хід від ВЗ до одного з будинків біля церкви Іоана Хрестителя що на Ужгородській, приблизні координать входу зара уточнюю...

inkognito

  про хід до будинку також десь читав, не у книзі - у якихось локальних новинах
Resistance is futile

Stinger

до речі до 60-70 років підземні ходи на ВЗ не були таємницею, і були відкриті для загалу, а от потім, після будівництва вежі телестанції їх швиденько позакривали (чомусь? ???) дивно, це історія, ще моя бабця пом'ятае що в 50-х часто гуляла на ВЗ і там багато дітей лазили під землю...

275 Гості, 0 Користувачів