Бюрократія, або залишки СОВКА

Автор YserL, 28.05.2010 17:43:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Я теж краще почекаю виконавця і зроблю йому Багдат в коридорі, ніж буду принижуватися, дзвонити, писати заявиі світити своїми даними. Власне з листом від виконавців так і було, мама подзвонила в банк, і сказали що такий тут не живе.Запропонували написати заяву. Звісно ніхто н ічого не писав і послали їх на 3 букви :)

Stinger

Цитата: toya від 03.06.2010 10:18:29

Я не їз ЖЕКу. Я просто за переговори замість стрілянини. 99% людей можна все пояснити словами. Якби люди замість одне на одного кидатися (з кулаками чи матюками) спробували поговорити - людство не мало би і половини тих проблем що воно має.


але так не цікаво і нудно! :( набагато веселіше постріляти з гвинтівки по тупим долбограям, яким дуже важко шось пояснити, і які не дуже то і чують що ти їм кажеш, тому поки що мені гвинтівка рідніша за вашу дипломатію, яку в більшості випадків можна запхати в одне дуже цікаве місце... це моє ІМХО

toya

Цитуватиале так не цікаво і нудно! набагато веселіше постріляти з гвинтівки по тупим долбограям, яким дуже важко шось пояснити, і які не дуже то і чують що ти їм кажеш, тому поки що мені гвинтівка рідніша за вашу дипломатію, яку в більшості випадків можна запхати в одне дуже цікаве місце... це моє ІМХО
Вибачте за відвертість, але просто дикість :-) Через це (в т.ч.) нас весь світ боїться і за людей не має. Крім того, Ваша сміливість до першої здачі, після якої Ви побіжите до міліції і будете сильно обурюватись тим "яке бичйо довкола". А потім відповідно і тим, як Вас послала та сама міліція, яка набирається з таких як Ви "стрільців". Одним словом, світ де править сила - нема на що нарікати.

toya

ЦитуватиНедавно до мене прийшов лист від «Виконавчої Служби» з погрозами конфіскації майна за не виплату штрафу 500грн по протоколу ДАЇ на ім'я попереднього власника. Зробив розумно – з'ясував телефон, видзвонив автора листа і повідомив про помилку.
Натомість мені запропонували з'явитися до них із паспортом, щоб довести правдивість моїх слів. Після пояснень, що мені, взагалі-то, «дивитись» не це все діло з високої башти, що при бажанні вони можуть це перевірити в жеку – мені запропонували посидіти в дома і дочекатись відвідин виконавця (колись там), типу на роботу ходять тільки вони, а всі інші очікують гостей по домівках.
Ось, шановний Тоя, хотів позбавити когось від геморою, так набув його собі.
Так, це незручно, але не більше того. Раз розберетесь і далі Вас не турбуватимуть. Якщо Ви думаєте, що я люблю нашу систему і владу, Ви помиляєтесь. Я просто проти відповіді дурістю на дурість, за взаємодопомогу і цивілізоване вирішення питань.

redserg

Цитата: toya від 05.06.2010 10:20:38
Раз розберетесь і далі Вас не турбуватимуть.
Це доречі не факт. Наскільки я розумію, людей в данній ситуації, торбує не помилка, як така, а тотальна не компетентність цих та інших служб по роботі з громадянами. І це носить масовий характер. І мала зарплата не може бути цьому виправданням, якщо ви знаєте, що варті більшого - шукайте іншу роботу.

Stinger

Цитата: toya від 05.06.2010 10:14:31
Цитуватиале так не цікаво і нудно! набагато веселіше постріляти з гвинтівки по тупим долбограям, яким дуже важко шось пояснити, і які не дуже то і чують що ти їм кажеш, тому поки що мені гвинтівка рідніша за вашу дипломатію, яку в більшості випадків можна запхати в одне дуже цікаве місце... це моє ІМХО
Вибачте за відвертість, але просто дикість :-) Через це (в т.ч.) нас весь світ боїться і за людей не має. Крім того, Ваша сміливість до першої здачі, після якої Ви побіжите до міліції і будете сильно обурюватись тим "яке бичйо довкола". А потім відповідно і тим, як Вас послала та сама міліція, яка набирається з таких як Ви "стрільців". Одним словом, світ де править сила - нема на що нарікати.



не знаю, може то ви такий правильний, але як показує життя - хто сильніший - в того і влада, і право, і всяка там дипломатія, толерантність, людяність і пацифізм тут до дупи. Можливо ви просто ще не стикалися з реальним життям і реальними ідіотами, але це все виправить час, а биків і дибілів навколо завжди вистачить на всіх ;)

toya

Цитуватине знаю, може то ви такий правильний, але як показує життя - хто сильніший - в того і влада, і право, і всяка там дипломатія, толерантність, людяність і пацифізм тут до дупи. Можливо ви просто ще не стикалися з реальним життям і реальними ідіотами, але це все виправить час, а биків і дибілів навколо завжди вистачить на всіх
Я не закликаю до пацифізму. Але реальність творимо ми самі. Ми ж самі постійно жаліємось на злі рожі наших людей довкола (доречі, це найвиразніша різниця між нами та "буржуями"), ментів які мочать людей, хамство і т.і. І в той же час готові стріляти в людей тому що так цікавіше вирішувати проблемні питання :-)
Сила в цивілізованому суспільстві повинна використовуватись тільки в крайніх випадках, коли цього не уникнути, і застосування її в інших випадках не є ознакою сміливості чи крутизни.

YserL

Я завів цю тему не як дискусія, а лаконічне висвітлення проблеми і його вирішення із дієвими порадами. Пропоную потерти дискусійний діалог.

Stinger

Цитата: toya від 07.06.2010 10:38:16
Цитуватине знаю, може то ви такий правильний, але як показує життя - хто сильніший - в того і влада, і право, і всяка там дипломатія, толерантність, людяність і пацифізм тут до дупи. Можливо ви просто ще не стикалися з реальним життям і реальними ідіотами, але це все виправить час, а биків і дибілів навколо завжди вистачить на всіх
Я не закликаю до пацифізму. Але реальність творимо ми самі. Ми ж самі постійно жаліємось на злі рожі наших людей довкола (доречі, це найвиразніша різниця між нами та "буржуями"), ментів які мочать людей, хамство і т.і. І в той же час готові стріляти в людей тому що так цікавіше вирішувати проблемні питання :-)
Сила в цивілізованому суспільстві повинна використовуватись тільки в крайніх випадках, коли цього не уникнути, і застосування її в інших випадках не є ознакою сміливості чи крутизни.


Хочеш миру - готуйся до війни...

YserL

Цитата: YserL від 04.06.2010 22:44:22
Я теж краще почекаю виконавця і зроблю йому Багдат в коридорі, ніж буду принижуватися, дзвонити, писати заявиі світити своїми даними. Власне з листом від виконавців так і було, мама подзвонила в банк, і сказали що такий тут не живе.Запропонували написати заяву. Звісно ніхто н ічого не писав і послали їх на 3 букви :)
Звернулися із заявою у СБУ про отримання листа від колектрської контори, на другий день передзвонили і сказали що та особа неправильно вказала домашню адресу, переговорили з тою фірмою у києві, і що більше листів не буде. Через 5 днів прийшла офіційна відповідь.

toya

дуже цікаво. то просто з вулиці чи через якихось своїх чекістів ? Вони без проблем взяли заяву, не спихали на міліцію ?

YserL

Документи для оформлення медичної довідки (лікарня МВС):
1. Паспорт;
2. Приписне/військовий
3. Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (Лепкого, 8);
4. Довідка психіатра (Коциловського, 30);
5. 2 фото.

2 року тому коштувала 24,38 грн, хотіля ще здерти 10 за визначення групи крові, то я їх послав))

YserL

Здирництво у ВУЗах, зокрема ЛНУ ім. Івана Франка:
- Виготовлення читацького квитка у наукову бібліотеку: фотографують на веб-камеру, на читацькому статична інформація надрукована струменевим принтером, змінна лазерним принтером методом термосклеюванням із чіпом UHF, виготовляють за 2 дні, на входах стоять зчитувачі-антени Symbol AN480. Вартість виготовлення коштує 30 грн  >:( (*900127502 Виготовлення документу авторизації читача), кошти йдуть на р/р 26000060302408 МФО325321 ФОП Пригонська І.М(код одержувача ЕДРПОУ 2849022003). у банку ПриватБанк. Плюс 2 грн за комісію, якщо розраховуватися у ПриватБанківській касі.
- Виготовлення читацького у бібліотеку Стефаника: фотографують камерою Sony на штативі на білому фоні, зразу друкують на простій пластиковій карті на принтері HP, вартість 15 грн готівкою, без чеку.

235 Гості, 0 Користувачів