Локомотивне депо в Стрию

Автор Bottlehunter_, 30.05.2010 00:25:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Вилазка вийшла спонтанною і короткочасною - вчора ввечері мав півгодини до електрички. Біля вокзалу в Стрию виявилося локомотивне депо - місце, де поїзди сплять, ремонтуються і взагалі живуть ;) Охорони нема, за перші п'ятнадцять хвилин я зустрів тільки одноокого кота. На території є  водонапірна башта, розворотний круг для локомотивів, ангари, ремонтні ями і інші зачотні штуки. Робітники сиділи біля ангарів і пили... чай. На мене ніхто ніякої уваги не звертав. За депо - закинута будівля, схожа на стандартний радянський санаторій чи будинок відпочинку(на останньому фото). Але найцікавіше я побачив вже з вікна електрички - бульдозер стояв гусеницями просто на рейках перед вантажним составом, так ніби зараз мав його тягнути десь в район Сколього. На жаль, сфотографувати не встиг.
Взагалі, промзона в Стрию досить велика і цікава, є де погуляти, гарна тема для планів.
Нижче кілька фото, сорі за погану якість, фоткав телефоном і при поганому світлі.
Най жиє Гуцулія!

inkognito

+, дякую! А то всі фото чи може ще є?
Resistance is futile

Bottlehunter_

Решту фото не варті уваги. В Стрий через пару тижнів треба їхати, з нормальним фотоапаратом. Пофоткати промзону, зруйновний міст на річці, скупатися в річці і те.пе. 8)
Най жиє Гуцулія!

VeNick

недавно сфоткав пожежний гідрант в тому ж депо
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

302 Гості, 0 Користувачів