Віддам старий телевізор

Автор Skip, 31.05.2010 19:26:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Skip

З радістю віддам в "добрі руки" 2 старих телевізора які останні років 10 проживають на горищі (це для оцінки робочого стану). Умова є тільки одна - самовивіз. Усьо.

P.S. Подальша доля телевізорів мене абсолютно не цікавить (розбирання/розбивання на запчастини і тд)

SANECKA

Це лампові телевізори? Чорно-білі,кольорові?

Skip

Можливо лампові, можливо кольорові ... тре дивитись

Roy

О, то мабуть вдастся їх красиво утилізувати? ;) Вирізаємо трансформатори та й в чергу!
Meine Ehre heißt Treue

Rubak

Маю бажання забрати цих 2 телевізори для господарських цілей після певних модифікацій, Roy ти не проти?

zelja

Я проти  >:( >:( >:( :o
Бугогага під**ав  ;)
Один тел ми забираєм :)

Skip

Ну що ж - питання вирішено: один забирає Roy і zelja, а другий - Rubak

Roy

Специфічна утилізація подібних речей супроводжується емоційним піднесенням та сміхом, що в свою чергу трішки продовжує нам життя. Тому кожна така річ, як наприклад старий телевізор, є для нас дуже цінними.
;D
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Є ще телевізор електрон на кнопки , уже як тиждень переїхав з стриху на двір (правда обмотаний клейонкою) якщо він вам раптом треба прошу)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Хлопаки, телєвізію треба забирати і творити тру-дестрой №2!
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

2 Roy
можна і так, я дума. він для того навіть більше підійде ;D
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Skip

угу, я на вас вже скільки чекаю  ???

Roy

Цитата: Skip від 07.09.2010 14:18:08
угу, я на вас вже скільки чекаю  ???
О, то взагалі супер. Тепер забераю точно. Звяжусь в оп.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Ну що, тільки от забрав тєлєк "Рекорд" в Цезара. За шо йому зачот за нього, сподіватимусь певні рекорди польоту він поб'є :).
На черзі телевізор Skip'а, на тижні треба забрати.
Meine Ehre heißt Treue

362 Гості, 0 Користувачів