Потрібна допомога по ремонту блоку живлення комп'ютера

Автор Zaval, 02.06.2010 15:22:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval

Доброго дня.
Купив на форумі нещодавно комп'ютерний блок живлення для електролізу.
Після того, як я залишив його включеним на ніч, в ньому щось згоріло.
Я в таких речах слабо розбираюся - фізику в школі прогулював, маю гуманітарну освіту.
Може  хтось на форумі  в цьому розуміється краще ніж я  і зможе його відремонтувати за помірну ціну, буду дуже вдячний. 

zelja

Знаю як я палив свої блоки живлення  ;D
перенагружаючи їх і тіпа того там найчастіше тобто завжди горіли транзистори=які коштують 50% ціни самого блока

Zaval

Тобто нема сенсу навіть пробувати відремонтувати?

zelja

ну хз точно не знаю шо в тебе там згоріло
може Голем підкаже шось

inkognito

заодно і в YserL'a сі спитай та покажи тіло...ну якось РС-БЖ глупо юзати для електролізу...
Resistance is futile

Zaval

Дякую вам.
А щодо використання РС-БЖ для електролізу, то я не сам придумав, на іншому сайті прочитав, я викладав ссилку на форумі. Казали мені  люди, що краще взяти щось від старого радіо або магнітофону, а я не послухав.

atlas1975

В компутерних імпульсниках та ше й дешевих, навантаження тільки одної шини живлення (скажімо 5 вольт) може викликати зростання напруги на другій  - наприклад на 12 вольтах, - вище від номіналу. Тоді, як правило, поволі здуваються електролітичні конеденсаторі в цій шині (напруга перевищує їх номінальну), а потім їх коротить, спрацьовує захист і все, - блок тра ремонтувати... Чому так відбувається - коротше кажучи, мікросхема-контролер вихідних напруг, коли просідає під нагрузкою напруга на одній шині, старається це скомпенсувати, та підіймає напруги, і в силу простої конструкціїї блоку, зростає напруга й на непідгруженій шині...
І це лиш одна із можливих неполадок - просто дуже поширена, як для вище пояснених причин...

YserL


Zaval


483 Гості, 0 Користувачів