Еляктони рулять

Автор inkognito, 04.06.2010 20:36:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

ELECTRONtm збирає во таке щастя із матриць LG та ще якоїсь матері. Дизайн гоффно - але inside б'ється тру корейське серце. Кажут нарід бере - хто ше знає production аналогічного рівня у місті Лева!? Дуже було б цікаво!
Resistance is futile

Stinger

не знаю як там лсд-шні зомбовізори, але колись порівнювали кілька телеків на елт-трубці: старий електрон, JVC, SAMSUNG, TOMSON, i сучасний електрон, сигнал брали з одної звичайної кімнатної антени через звичайний кабель. По якості зображення на першому місці був старенький електрон, який є дійсно ТРУ! після нього був JVC, далі TOMSON, за ним сучасний електрон, а самим фіговим по зображенню виявився SAMSUNG, як це не дивно. Всі сучасні телевізори були новими і приблизно одної цінової категорії і з схожими параметрами. Я якраз тоді зібрав собі з нового кінескопа та нових модулів старенький електрон, котрий і до нині ще працює, вже 8 років пройшло.

YserL

В мене дома Электрон 51ТЦ-434Д із ЕЛТ Toshiba. Оригінальний декодер PAL/SECAM. Єдине що викинув рідні блоки перемикання каналів, і поставив із графікою на 99 каналів під пульт RC5. Дизайн передньої панелі не пошкодив. Також спаяв перехідник із рідного відеовходу на тюльпани.

inkognito

 32" HD-Ready судячи із реклями <= 3500 грн, може хто задумається при такій ціні на цей девайс?
Resistance is futile

atlas1975

Цитата: YserL від 06.06.2010 11:07:16
В мене дома Электрон 51ТЦ-434Д із ЕЛТ Toshiba. Оригінальний декодер PAL/SECAM. Єдине що викинув рідні блоки перемикання каналів, і поставив із графікою на 99 каналів під пульт RC5. Дизайн передньої панелі не пошкодив. Також спаяв перехідник із рідного відеовходу на тюльпани.

;D -  я такі пачки сам збирав та налагоджував (причому були ріжні варіянти...), - без участі Елєктрону... Правда се минулося, ше десь років 4-5 тому... 8)
Будем надіятися, шо вище вказані жидикокристалічні ;) телєвізори будуть збирати не так, як це скандально робив білоруський продуцент з моніторами та наклєйками...

evil1207

Зацікавився "Електронами" і натрапив на їх обговорення
http://zik.com.ua/ua/news/2009/05/27/182317

Theslavik

Скільки не ходив по магазинах з технікою, помічав що в теперішніх "електронах" якість зображення значно гірша за китайські, чи малайзійські, то хто ж їх куплятиме? :-\

explorer

Цитата: Theslavik від 08.12.2010 19:11:04
Скільки не ходив по магазинах з технікою, помічав що в теперішніх "електронах" якість зображення значно гірша за китайські, чи малайзійські, то хто ж їх куплятиме? :-\
Мені здається, що в них просто інша цільова аудиторія.
З особистого досвіду можу сказати: не переобтяжені функціональністю, ціною, та високою якістю картинки телевізори, переважно купують люди, що погано бачать, не хочуть додаткових функцій, та несильно забезпечені фінансово. Тобто пенсіонери.

300 Гості, 0 Користувачів