Ракети коло Бухти Вікінгів

Автор Golem, 04.06.2010 22:21:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Хто за те, шоб скочити завтра туда і все оглянути? Орієнтовно на 11-12 виїзд. Там всьо пофоткаємо, посмаживо москаликів і вйо додому.

Завтра зрання точніше напишу деталі. Бо можуть подзвонити батьки які все таки вирішать не сидіти дома і тому треба буде поїхати до них
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Забиваю 1 місце
але шанси шо я звами поїду 50%50
якщо буде дощ то поїду з вами

:-)

Декольтем своїм мене манила.

YserL

Теж хочу поїхати, ймовірність 85%.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

В мене на жаль не виканало. ПОля позаливало водоу, мушу їхати в Дрогобич. :( Вибачєйте шо обнадіяв. Нічо, якось іншим разом.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

от іншого разу я б залюбки поїхав.в мене 14 останній іспит і  після того я постійно вільний...

Golem

Був би дуже вдячний якби хтось цими вихідними туда зїздив і перефоткав шо там лишилосі. Адже ж це мають бути найближчі до Львова ракетні Шахти! Їхати туда 20км, маршрутки ходять часто від кільця на Зеленій. Можна і Велосипедом. Користуючись днем проституції їду на 3 дні в Мармароси.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Lesyk від 23.06.2010 16:35:02
ну то що? може на цих вихідних?
можна на цих вихідних-десь в суботу неділю або і в понеділок.точніше напишу завтра-післязавтра

zelja


STALKER

Цитата: zelja від 23.06.2010 21:33:41
давайте в неділю  ;)
воно таки йде до неділі-в неділю хороша погода буде :).

Roy

Цитата: Golem від 23.06.2010 16:46:12
Був би дуже вдячний якби хтось цими вихідними туда зїздив і перефоткав шо там лишилосі. Адже ж це мають бути найближчі до Львова ракетні Шахти! Їхати туда 20км, маршрутки ходять часто від кільця на Зеленій. Можна і Велосипедом. Користуючись днем проституції їду на 3 дні в Мармароси.
Дай хоча б приблизні кординати місця розташування, шоб знати в який бік рухатись.
Цитуватидавайте в неділю
А на неділю на вечір може бути рибалочка.)))
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Судячи з карт і оповідей місцевих воно має бути тут

49.6878443 i 24.2756653

Також і на карті і на знимку видно каменоломню. Думаю теж можна гарно її пофоткати.

Добиратися просто: дорога шо йде зразу навпроти повороту до бухти вікінгів. Ну і не забудьте ковбаски  ;)

Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Я б з радістю, але пастиму Парнокопитну худобу в неділю біля Черлян :(

inkognito

може мувнемо на понеділок?
Resistance is futile

Sunkatalano

Давайте десь в перших числах липня, бо теж є бажання поїхати, але до 30 сесія...

Roy

Давайте на неділю або ж понділок. Кому що підходить, тоді вирішимо. Мені зручніша неділя.
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Цитата: Roy від 25.06.2010 08:30:38
Давайте на неділю або ж понділок. Кому що підходить, тоді вирішимо. Мені зручніша неділя.
мені нормально і неділя і понеділок-лиш би дощу не було бо не маю такого одягу щоб не промокав  :(

zelja


Ростислав

Я за понеділок або інший день, бо в неділю напевно в Франківськ їду.

294 Гості, 0 Користувачів