Рибалка в Полтві, біля оперного.

Автор Roy, 06.06.2010 22:12:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Belka

Я з вами в Полтву, рибу ловити :)

Roy

Сьогодні 50/50, обіцяють грозу на вечір. Почекаємо до вечора, глянемо як воно буде з погодою.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Останні не дуже втішні новини: полтвовізор не працює, накрився під час чергового підйому води. Обіцяють полагодити, так що відкладається все на невизначений термін. От так...

А от фотосесію при відповідній погоді з ловлею риби організуємо. Буду я знімати.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: Roy від 18.06.2010 16:28:41
Останні не дуже втішні новини: полтвовізор не працює, накрився під час чергового підйому води.

Дивно. В понеділок ше працював, сам видів. А з того часу ніц серйозного не було.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

ЦитуватиДивно. В понеділок ше працював, сам видів. А з того часу ніц серйозного не було.

не обов'язково саме кінцеве обладнання накрилось, може шось на шляху передачі даних чи сам кАнал?
Resistance is futile

Lesyk

пропоную порибалити в цю суботу ввечері (годинка 20 - 22) -  погоду обіцяють сонячну і полтвізор зараз є поремонтований (сьогодні заходив в легенди львова)...хто шо на то скаже?

Roy

Та що, тільки чекаю на суху погоду. Можна лізти. Курча, з тою львівською погодою вилазки в колектор стають просто святом! :)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Lesyk

і ще одне - якшо хтось збереться знімати нас з кнайпи - хай постукає мені в асю (я дам йому номер їхнього менеджера, з яким треба узгодити це діло, бо так просто в них знімати не можна)

Ajaman

приєднався би до вас, якщо візьмете ;)

zelja

Сорі майкл Новеньких не берем ..
Невідомий рівень твоєї підготовки .. і можу дати х..й на відсіченіє шо ти ніразу ше не був в полтві.

inkognito

себто Zelja хтів сказати "давай для початку сі познайомимо", а там будем думати. Шо і пропоную!
Resistance is futile

Lesyk

а хтось взагалі зніматиме нас з кафе?

zelja

як шо підете в неділю ти я з Інкогніто будем знвмати :)

Belka

То в який день і на яку годину плануєте ? :)

Lesyk

завтра, 17 липня.думаю зберемся в 20.00.в когось є інші пропозиції щодо часу?

Roy

пропозиції є, це година десь 22:00, не раніше. На будь-який день.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: Roy від 16.07.2010 22:39:12
пропозиції є, це година десь 22:00, не раніше. На будь-який день.
Згіден в той час буде темніше менший ризик запалитися  ;)

Ajaman

to Zelja
Можеш готувати свій х... для відсічєнія, бо в Полтві я був. ;)

to inkognito
Я тільки за , щоб з вами познайомитись.
то можемо якось зустрітися десь на пиві

Belka

Пропоную в районі 20:00 - 21:00 спутитись

221 Гості, 0 Користувачів